Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
7
Favori
179.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • " Ve klasörlerinde çok iğrenç göründüğünü söyleyebilirim. " :)

• diger telefonlarla yan yana koyarak ebat karşılaştırması yapılsa iyi olurdu.

• mesut çeviğin video sırasında merak ettiğimiz şeyleri söylemesi çok iyi olmuş, misal birşeye düzgün basamayınca bunun ekranla alakalı değil kameradan izleyerek kontrol etmesiyle alakalı olduğunu söylemesi yine rahatlatıyor insanları
    bu arada videoyu izleyen birçok kişi biliyordur zaten ama klavyedeki otomatik tamamlama özelliği kapatılabiliyor, kullanmıyorsanız veya hoşunuza gitmiyorsa kapatarak çok daha rahat sorunsuz yazabilirsiniz.

edit: bence nova3 deki frame atlamaları tamamen optimizasyondan dolayı, sanırım oyunda bu yüzden telefon için listelenmiyor. kısa sürede halledileceğini düşünüyorum ben

edit2: Telefona sezer isimli arkadaşın numarası eklenmediği için arama menüsünde çıkmıyor olabilir mi? numarası olmayan kişileri gösterme seçeneğide seçilmiş olabilir

edit3: göz tanıma işlemini biraz daha yakından yapabilir misiniz , o kadar uzaktan zaten birşey okunmaz sanırım ama yakında da aynı problem oluyorsa gerçekten hayal kırıklığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 6 Haziran 2012; 1:59:19 >

• kamera sensörünün ip4s ile aynı olmasına rağmen vasat bir performans sergilemesi gerçekten şaşırtıcı. IP4s çıkalı bir yıl oldu üstelik ! Yani herşey yazılımla ortaya çıkıyor bence samsung yazılım konusunda sınıfta kalıyor. Tamam svoice gerçekten güzel siri'ye alternatif olabilir ama sen 4 çekirdekli işlemcim var daha cafcaf lı bir launcher niye koymuyosun !!! İkonlar en vasat samsung telefonlarla aynı komedi gibi birşey bu. Nova oyununu da sözde tegraya göre yapmışlar diyorlar ama Meesut abi oynatmıyor diyor nasıl bir tegra 3tür bu kardeşim :) şimdi arkadaşlar çıkıp storedan istediğin launcer ı yükle diyeceklerde koskoca samsung albenili bir launcher yapamıyorsa ben buna yuh ! derim. Eğer bu telefonlar tutuyorsa Apple ın kısıtlayıcı tavrından dolayıdır. Eğer apple biraz esnetse bu kurallarını Sözde bu süper akıllı telefonlar nal toplar

• Acaba One X' de ki gibi klavyede parmağı kaydırarak yazı yazmak mümkün mü?

• Mesut Bey,
    Tebrikler 48 kusur dakikalık güzel inceleme ancak eksik, özellikle gps(sygic yüklemenize rağmen) ve sadece birkaç telde olan galaxy nexusla gelen barometre sensorunu de incelemeye dahil etseydiniz.

• O nasıl bir gazete ismiymiş öyle.

Apple kullanıcısı olarak dört dörtlük bulduğum tek Android telefon modeli bu oldu arkadaşlar. Gerçekten süper olmuş, sıfır takılma ve web browser beni benden aldı. GS2'nin estetikten yoksun ve çirkin görünümü bu modelde çok iyi giderilmiş. Kablosuz şarj özelliği de çok hoşuma gitti, batarya da bir günü rahatlıkla çıkarırsa şayet, Android olarak alınacak tek cihaz olur.
  • On numara telefon. İncelemeyide izledik şimdi en kısa zamanda SIII bulup oynamak kaldı.

• evlilik yaramış

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Öncelikle güzel inceleme olmuş, elinize sağlık.Sonra ise;*Üst düzey telefonlar için çıkan NOVA 3ün S3 ve One X gibi cihazlarda takılması yenilir yutulur bişey değildir, yani bu optimizasyom sorunları neden iOSda olmuyorda Androidde oluyor ? ve bu sorunlar niye aşılamıyor ?*S3ün ekranının 4 ve 4se kıyasla darbelere karşı dayanıksız olmasından biraz da bahsedilse iyi olurdu, iyi geceler.

ios tek bir cihaza uyumlu oldugu ıcın basıt ve stabıl bır yazılımdır. bu yuzden dolayı ınsanlara daha hoş gelıyor. ama bu sebepten dolayı androide camur atmak yakışmaz. sonucta daha yenı pıyasaya cıkan bır yazılım senelerın yazılımıyla kıyaslanıyor su an. Bunuda göz ardı etmek gereksız. Lafım sıze deıl ama surda yinede ios dienlerın alayı babasının karne hediyesi olarak iphone aldıgı liseli cocuklardır.

• çok güzel alet.

iphone 5 ide görmek lazım. ona göre belki 4 yıllık iphone kullanma gelenegime bir son veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHOSTKILLER

Acaba One X' de ki gibi klavyede parmağı kaydırarak yazı yazmak mümkün mü?

One X'e özel bir şey değil o, klavyenin özelliği öyle, Google Play'de ona benzer bir çok klavye var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dasur.slideit.vt.lite&feature=search_result
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5&feature=search_result

• Çok iyi inceleme olmuş teşekkürler.

Telefon olmuş yani gerçekten hayran kaldım. S2 bile yeterli seviyedeyken s3'e diyecek bir şey kalmıyor.

• Mesut Abi bugün incelemede iyi sende iyisinVallahi çok güldürdün biraz amatörce(yanlış kelime olabilir ne kullansam bilemedim) ama çok samimi ve çok çok iyi olmuş aslında diğer editörlerin senden biraz feyz alması lazım inceleme böyle olmalı ruhsuz olunca sıkıyor zaten...

S3'e gelirsek açıkçası Samsung bu sefer bir şeyleri S2'de olduğu gibi ileriye götürememiş takıldığım noktalar GPU(S2'deki eski GPU) ve RAM(S2 ile aynı 1 gb) idi ki onuda NOVA 3'te su koyvermesiyle birlikte rahatça görebiliyoruz üstüne birde ekranın daha eski bir amoled teknolojisine(S2'den eski) sahip olması ve üstüne pentile olması işin tuzu biberi olmuş bu sebeple ben bir S2 kullanıcısının 4.0 güncellemesini yapmasıyla birlikte bu telefonu alması için hiç bir sebebi olduğunu düşünmüyorum bence S2'den tek fazla yanı web performansının daha ileriye taşınmış olması ki bunuda fazladan iki çekirdeğe ve frekans hızına borçlu. Yani görülen durum şu ki S2'ye sadece 2 çekirdek katılmış başka bir şey değişmemiş en azından GPU ve RAM değişmeliydi bunlarda yoksa sırf fazladan iki çekirdeğe 2000 tl vermek yerine 1200 tl verip S2 almak daha mantıklı o yüzden yukarıda dönen muhabbet için: Mesut Abi bence telefonunu şuan değiştirmesin diyorum...

düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardus Linux -- 6 Haziran 2012; 2:53:16 >

• --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 6 Haziran 2012; 12:13:11 >
  • quote:

Öncelikle güzel inceleme olmuş, elinize sağlık.Sonra ise;*Üst düzey telefonlar için çıkan NOVA 3ün S3 ve One X gibi cihazlarda takılması yenilir yutulur bişey değildir, yani bu optimizasyom sorunları neden iOSda olmuyorda Androidde oluyor ? ve bu sorunlar niye aşılamıyor ?*S3ün ekranının 4 ve 4se kıyasla darbelere karşı dayanıksız olmasından biraz da bahsedilse iyi olurdu, iyi geceler.

S3 de gorilla glass2 mevcut onu bir kenara bırak s2 ve 4s in dayanıklılık videoları youtube da mevcut ,aynı hizadan 4 s i bıraktıklarında ekranı tuzla buz olurken s2 sapasağlam duruyor,s3 de gg2 olduğundan muhtemelen s2 den bile dayanıklıdır,iphone nun bana kalırsa en büyük dezavantajı telefonu istemeden düşürdüğünde şayet sert bir yere temas ederse o telefondan bir daha hayır bekleme muhakkak ekranından veya kasasından hasar alır ama super amoled ve gg kullanılan cihazlarda bu durum olabildiğince absorbe edilmiş,eğer ben bir cihaza 1700-2300 tl veripde bir defaya mahsus elimden düştüğünde parçalanacaksa verdiğim paraya acırım sonuçta insanlık hali ummadığın bir anda başına gelebilir

• gaflarla dolu video.Tutkulu müzik tatmi... tahmin ediyor:D

• quote:

Orijinalden alıntı: hattoriy

quote:

S3 de gorilla glass2 mevcut onu bir kenara bırak s2 ve 4s in dayanıklılık videoları youtube da mevcut ,aynı hizadan 4 s i bıraktıklarında ekranı tuzla buz olurken s2 sapasağlam duruyor,s3 de gg2 olduğundan muhtemelen s2 den bile dayanıklıdır,iphone nun bana kalırsa en büyük dezavantajı telefonu istemeden düşürdüğünde şayet sert bir yere temas ederse o telefondan bir daha hayır bekleme muhakkak ekranından veya kasasından hasar alır ama super amoled ve gg kullanılan cihazlarda bu durum olabildiğince absorbe edilmiş,eğer ben bir cihaza 1700-2300 tl veripde bir defaya mahsus elimden düştüğünde parçalanacaksa verdiğim paraya acırım sonuçta insanlık hali ummadığın bir anda başına gelebilir

internete düşen videolardan haberin yok heralde S3'ün nasıl tuzbuz olduğu izlemelisin.

• Amatör ruh ile hazırlanmış, güzel bir video olmuş. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.