Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N56VZ-S4037V ye Win8 yükledikten sonra uniblue ile sürücüleri güncelledim. Ancak qualcomm-atheros bluetooth sürücüsünü güncelleyemedi ve şu anda device manager da tanımsız bir cihaz görünüyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebenlier

N56VZ-S4037V ye Win8 yükledikten sonra uniblue ile sürücüleri güncelledim. Ancak qualcomm-atheros bluetooth sürücüsünü güncelleyemedi ve şu anda device manager da tanımsız bir cihaz görünüyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

kendi sitesinden indirin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

N56VZ-S4037V ye Win8 yükledikten sonra uniblue ile sürücüleri güncelledim. Ancak qualcomm-atheros bluetooth sürücüsünü güncelleyemedi ve şu anda device manager da tanımsız bir cihaz görünüyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

kendi sitesinden indirin hocam?

Sitede Win 7 için var ama Win 8 için bulamadım.
  • İyi günler, yakın zamanda Laptop almaya niyetli biri olarak kararım bu Laptop oldu.Konsol oyuncusu olduğumdan GPU fazla önemli değil 5-10 FPS fark önemli değil benim için o nedenle kasa, ses ve özellikle ekran olarak daha iyi görülen N56'ya karar verdim.Daha önce de N55 almayı düşünüyordum ama beklemeye karar vermiştim.Yeni Laptop alacak biri olarak bazı sorularım var cevaplarsanız memnun olurum.

1-Öncelikle Laptop'ın galiba en önemli sorunu şu cızırtı olayı, bu ne derece rahatsız ve her alette oluyor mu?Ses kalitesine eksi yönde etki ediyor sonuçta.Bir ara farklı adaptörle düzeldiği söyleniyordu ne kadar doğru?
    2-Win8'e geçeceğim hemen, Driver olarak şu anda Asus ne kadar destek verdi sorunsuz ve hızlı kullanım sağlıyor mu?
    3-Böyle bir ürün ile SSD almak şart oldu, Vertex 4 128 GB doğru tercih mi genelde önerilen bir ürün yine de kullananlara sormak istedim.Ayrıca bu SSD'yi takmak için HDD'yi çıkarmak mı gerekiyor HDD'yi kullanma şansımız var mı garantiyi ne kadar etkiler bu durum?

Bu sorulara net bir cevap alırsam kesin kararımı vereceğim ama Vatan da gözükmüyor diğer yerlerde fiyat aralığı ne kadar?

• quote:

O tanımsız cihaz klavye kısayolu ile wifi açıp kapatma (fn+f2) ile ilgili bir durum.Tanımsız cihazın detaylarıyla ilgili araştırma yaptığımda yabancı sitelerde bu soruna işaret ediyorlardı.Ve sadece bizim laptoplarda değil Asus Zenbook serisinde de aynı sorun var.Asus ilgili sürücüleri çıkardığında sorun çözülecektir,ama çok da önemli değil hani.(Wifi sürekli açık bende)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan_1900

quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

quote:

Orijinalden alıntı: stw

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: hellozaza

quote:

quote:

Herkeze Merhaba arkadaşlar forumu 1 haftadır takip ediyorum 2 haftadırda asus n56vz modelini düşündüğüm için araştırıyorum.2 gün önce ereyon.com dan aldım laptopu fiyatı 2.738,54 tl sizce nasıl fiyatı birde aranızda hiç ereyondan alışveriş yapan oldumu. Güvenilirmi. Şimdiden cevaplarınız İçin teşekkür ediyorum.

Teknosadan 100-150tl daha fazla vererek bir ust modelini alabilirsin, vatan bilgisayar satmaya başlasa 2200 civarına düşücek fiyat ama hala ses yok vatan pcden.

üst modeli derken tam bi model veya link verirmisn?

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032377/asus_n56vzs4257h_notebook

ram 16gb ve işlemci 3630 versiyonu. ama fullhd değil

Mağazalarinda fhd var bizzat kendim inceledim

İncelediğiniz model vm miydi yoksa vz mi ? vz ise hangisi peki

Vz göztepe optimum mağazasında inceledim 1-2 gun içerisinde satın alacağım internet sitesinde bahsettiğim ürün yok malesef.

Dikkat et senden once davranan cikmasin :)

asus servisinin ürünü iade etmesini bekliyorum yoksa çoktan almıştım bayram tatili bitirdi beni 8 gündür serviste laptop

• http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Zcyy3zitRKs

Almak isteyenler için güzel bi tanıtım videosu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Herkeze Merhaba arkadaşlar forumu 1 haftadır takip ediyorum 2 haftadırda asus n56vz modelini düşündüğüm için araştırıyorum.2 gün önce ereyon.com dan aldım laptopu fiyatı 2.738,54 tl sizce nasıl fiyatı birde aranızda hiç ereyondan alışveriş yapan oldumu. Güvenilirmi. Şimdiden cevaplarınız İçin teşekkür ediyorum.

Teknosadan 100-150tl daha fazla vererek bir ust modelini alabilirsin, vatan bilgisayar satmaya başlasa 2200 civarına düşücek fiyat ama hala ses yok vatan pcden.

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032377/asus_n56vzs4257h_notebook

Vz göztepe optimum mağazasında inceledim 1-2 gun içerisinde satın alacağım internet sitesinde bahsettiğim ürün yok malesef.

asus servisinin ürünü iade etmesini bekliyorum yoksa çoktan almıştım bayram tatili bitirdi beni 8 gündür serviste laptop

Hayrola. Ne iadesi? Ne oldu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayrola. Ne iadesi? Ne oldu ki?

n61jq var bende menteşesi kırıldı, iade etmişler forumda 1-2 kişiye bende onu bekliyorum servise verdim ses yok daha

• Beyler Asus N56VZ mat ekran mı yoksa parlak ekran mı?Mat ekranı sevmiyorum ben parlak ekranda renkler daha canlı görünüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: PreS06

Beyler Asus N56VZ mat ekran mı yoksa parlak ekran mı?Mat ekranı sevmiyorum ben parlak ekranda renkler daha canlı görünüyo

mat ekran dostum
  • quote:

Beyler Asus N56VZ mat ekran mı yoksa parlak ekran mı?Mat ekranı sevmiyorum ben parlak ekranda renkler daha canlı görünüyo

Kesinlikle son cümlene katılmıyorum. Asla öyle birşey yokk. Canlılıktan kastın ıslaklık hissi ise parlaması canlıdır dıyebılırsın. Ama mesele gerçeklik hissi ise. İşte orada dur
  • Windows 8 de çeşitli driver sorunları mevcut .

Bluethooth çalışmıyor .
    Kendi güç modlarını çalıştıramadım .
    Fn tuşlarında ekran kısmaya 2-3 kere üstüste basarsanız 2-3 dk boyunca fn tuşları klitleniyor işlem yapmıyor ses bile açıp kısamıyorsunuz .
    Touchpad driverı biraz sıkıntılı .

Şimdilik gördüğüm driver sıkıntıları bunlar . Güncellemelerle çözülür diye umuyorum .

Windows ile ilgili sıkıntımda aero teması gibi arkasını gösteren şeffaf tema yokmu . Aktif edemedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 30 Ekim 2012; 21:51:17 >
  • quote:

n61jq var bende menteşesi kırıldı, iade etmişler forumda 1-2 kişiye bende onu bekliyorum servise verdim ses yok daha

Doğru yoldasın
  • kardeşim windows 7 driver kısmınd aatk paketi var onu yükle sorun ortadan kalkıyor.hatta hatta tüm win 7 driverlerını yükle sonra win 8 de olan driverları yükle alet sorunsuz çalışıyor sonra.tüm fonksiyonlar aktif oluyor
  • quote:

bende n61jq vardı bu pc ondan %50 daha iyi görüntü veriyor daha net daha canlı neyını sevmıyorsunuz anlamadım yeı teknoloji
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend Warrior

İyi günler, yakın zamanda Laptop almaya niyetli biri olarak kararım bu Laptop oldu.Konsol oyuncusu olduğumdan GPU fazla önemli değil 5-10 FPS fark önemli değil benim için o nedenle kasa, ses ve özellikle ekran olarak daha iyi görülen N56'ya karar verdim.Daha önce de N55 almayı düşünüyordum ama beklemeye karar vermiştim.Yeni Laptop alacak biri olarak bazı sorularım var cevaplarsanız memnun olurum.

1-Öncelikle Laptop'ın galiba en önemli sorunu şu cızırtı olayı, bu ne derece rahatsız ve her alette oluyor mu?Ses kalitesine eksi yönde etki ediyor sonuçta.Bir ara farklı adaptörle düzeldiği söyleniyordu ne kadar doğru?
    2-Win8'e geçeceğim hemen, Driver olarak şu anda Asus ne kadar destek verdi sorunsuz ve hızlı kullanım sağlıyor mu?
    3-Böyle bir ürün ile SSD almak şart oldu, Vertex 4 128 GB doğru tercih mi genelde önerilen bir ürün yine de kullananlara sormak istedim.Ayrıca bu SSD'yi takmak için HDD'yi çıkarmak mı gerekiyor HDD'yi kullanma şansımız var mı garantiyi ne kadar etkiler bu durum?

Bu sorulara net bir cevap alırsam kesin kararımı vereceğim ama Vatan da gözükmüyor diğer yerlerde fiyat aralığı ne kadar?

benim de almayı düşündüğüm modeller arasında bu model başı çekiyor. okuduğum kadarıyla cızırtı olayı da kafamı karıştırdı açıkçası. çok fazla müzik dinleyen birisi olarak sese de önem veriyorum. bu konuda biraz aydınlatabilir misiniz?

• n76 süper. Yaşıcaktık Kanada'da.

Alıp n76'yı bir normal harddisk, 1 de ssd takıp performası yaşamak vardı.
  • Beyler sizin laptopda dvd sürücü takır takır ses çıkarıyormu pc açılışta?
  • hiç susmuyor ki

Denetim Masası - Aygıt Yöneticisi - DVD/CD-ROM Sürücüleri > MATSHITA > Devre Dışı Bırak

uyguladığım güzel bir çözüm
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.