Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu nedir yahu...Bir bilgisayar alayım dedim..ondada anlaşmayı sonlandırmışlar....
  • Bende aynı durumdayım :d vz yi bekliyordum. bakalım belki 1-2 hafta sonra anlaşma yaparlar ve getiriler birde indirim çakarlara 2600 yaparlarsa uçarak alırım almamışssam eğer o tarihe kadar. Almıssam zaten düşemiyorum , kafamı duvarlara vurarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Vz ninde cıkmıs win8 driverleri yanlız soyle bi sorum var benım kendı evımde elektırık carpıyo bnım pc ev yenı bina antalyadaki evimde çarpmıyo delircem kontrol kalemı ıle kontrol ettım hıc yok
    adama prizde sorun var dıyorum evine toz kondurmuyo ne yapsam bılemedım ya şu siyah 3lü prizdenmı alsam voltaj dengeleyen bilgisayara zarar vercek dıye korkuyorum bıde ona gore win8 alacagım yoksa garantıye yollayacagım

Aynı sorun bende de vardı hallettim.Voltaj dengeleyen 3lü prizi ilk defa duydum akım korumalı demek istedin heralde! Evin ve imkanın varsa aparatmanın bir kontrol et. Ayrıca laptop!un fişini mümkünse tek olarak prize tak .3 lü priz kullanmamanı ve kullanmanız şartsa mümkünse 2 den fazla aleti bağlamamanızı öneririm.Ben 3 lü akım korumalı prizde sadece laptopu takarak kullanıyorum.

Bir de artık 1000 000 kere söylenmiştir. Bu alette ısınma problemi yok! n56vz-s4037v kullanıyorum ,kullandığınızın bir diz üstü bilgisayar olduğunun farkındaysanız ısı değerleri gayet normal! Bir de şu eşşek kadar adaptörü olmasa!

• quote:

Orijinalden alıntı: chnbfr

quote:

Vz ninde cıkmıs win8 driverleri yanlız soyle bi sorum var benım kendı evımde elektırık carpıyo bnım pc ev yenı bina antalyadaki evimde çarpmıyo delircem kontrol kalemı ıle kontrol ettım hıc yok
    adama prizde sorun var dıyorum evine toz kondurmuyo ne yapsam bılemedım ya şu siyah 3lü prizdenmı alsam voltaj dengeleyen bilgisayara zarar vercek dıye korkuyorum bıde ona gore win8 alacagım yoksa garantıye yollayacagım

Aynı sorun bende de vardı hallettim.Voltaj dengeleyen 3lü prizi ilk defa duydum akım korumalı demek istedin heralde! Evin ve imkanın varsa aparatmanın bir kontrol et. Ayrıca laptop!un fişini mümkünse tek olarak prize tak .3 lü priz kullanmamanı ve kullanmanız şartsa mümkünse 2 den fazla aleti bağlamamanızı öneririm.Ben 3 lü akım korumalı prizde sadece laptopu takarak kullanıyorum.

Bir de artık 1000 000 kere söylenmiştir. Bu alette ısınma problemi yok! n56vz-s4037v kullanıyorum ,kullandığınızın bir diz üstü bilgisayar olduğunun farkındaysanız ısı değerleri gayet normal! Bir de şu eşşek kadar adaptörü olmasa!

şu siyah 3 lü prizlerden diyorsunuz degılmı hocam suan ona takılı ve problem yok kontrol kalemı ılede denedım hıc akım falan geçmıyo pc uzerınden normal gibi gorunuyo nası ıs anlamıyorum cunku ona gore win8 alacagım garantılık bı durum varsa almayacagım

• quote:

Orijinalden alıntı: refiktt

quote:

Orijinalden alıntı: Okeanus

quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

Orijinalden alıntı: Okeanus

performans değerlendirmesi çok düşük geldi bana. Neden böyle acaba yapmam gereken bir işlem var mı ?

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu

sabit diskden dolayı olabilir mi acaba ?
    ssd takabilirsin

pc modeli s4037v yani hızı 7200rmp
    ssd biraz ertelemeli olacak sanırım maddiyattan dolayı

N56-4037VZ with OCZ VERTEX4 256GB SSD'den sonra performans

Lisanslı Windows 8'den sonra değerler patladı.
    Özellikle Ekran kartı ve oyun performansı. Güncelleme de yok.

• arkadaşlar merhaba ben Asus N56VZ-S4016V alacağım bununla ilgili daha önceden de yazmıştım bölümümle ilgili autocad solidworks gibi programlar kullanacağım diye fakat internette araştırırken şöyle birşey okudum bu programları 15.6" full hd ekranlarda kullanmak pek iyi olmuyormuş yazılar ufak olduğundan gözü yoruyormuş yapılacak çizimlerde ekrana sığmama problemi oluyormuş program menülerinin çok küçük görünmesi gibi vs problemler oluyormuş acaba bu bilgisayarı almasam mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozkan007

arkadaşlar merhaba ben Asus N56VZ-S4016V alacağım bununla ilgili daha önceden de yazmıştım bölümümle ilgili autocad solidworks gibi programlar kullanacağım diye fakat internette araştırırken şöyle birşey okudum bu programları 15.6" full hd ekranlarda kullanmak pek iyi olmuyormuş yazılar ufak olduğundan gözü yoruyormuş yapılacak çizimlerde ekrana sığmama problemi oluyormuş program menülerinin çok küçük görünmesi gibi vs problemler oluyormuş acaba bu bilgisayarı almasam mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

ya ufak gorundugu falan yok hey allahım %125 yapınca normal 1366x768 gibi görünüyo
  • quote:

arkadaşlar merhaba ben Asus N56VZ-S4016V alacağım bununla ilgili daha önceden de yazmıştım bölümümle ilgili autocad solidworks gibi programlar kullanacağım diye fakat internette araştırırken şöyle birşey okudum bu programları 15.6" full hd ekranlarda kullanmak pek iyi olmuyormuş yazılar ufak olduğundan gözü yoruyormuş yapılacak çizimlerde ekrana sığmama problemi oluyormuş program menülerinin çok küçük görünmesi gibi vs problemler oluyormuş acaba bu bilgisayarı almasam mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

bence eski vz lerden alacağına değmez.
  • quote:

quote:

ya ufak gorundugu falan yok hey allahım %125 yapınca normal 1366x768 gibi görünüyo

i Am Not Dead bu bilgisayarda herhangi bir görüntü problemi yaşamam değil mi yani dpi la çözer miyim sorunu

• quote:

quote:

quote:

şu siyah 3 lü prizlerden diyorsunuz degılmı hocam suan ona takılı ve problem yok kontrol kalemı ılede denedım hıc akım falan geçmıyo pc uzerınden normal gibi gorunuyo nası ıs anlamıyorum cunku ona gore win8 alacagım garantılık bı durum varsa almayacagım

sen al win8 yi ya cihazında sorun yok :)

bu bi sorunsa bizimkilerde bozuk benimde farklı pirizlerde hala var elektriklenme

ama bundan onceki metal kasalı her laptopumda oldu bu sorun yani asusa ozgu birşey değil

ozellikle hp dv6 kullandıysanız felaket çarpıyordu :)

• bayramdan sonra win8li yeni vz modelini alacaktım, vatan bilgisayarda yeni gelen Notebookların çoğunda DDR5 mevcut Asus neden ekran kartını değiştirmemiş anlamadım.
  • quote:

quote:

quote:

i Am Not Dead bu bilgisayarda herhangi bir görüntü problemi yaşamam değil mi yani dpi la çözer miyim sorunu

Valla benm gozler bozuk ama %125 yapinca pek goruntu farki goremedim ayni 1366 768 gibi ayari verirsin kasma bukadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ddr3 5 olmasi beni pek baglamiyo ya kaliteli olsunda zaten dota 2 yi ultrada oynuyorum pek baska oyunlarla isim olmuyo :d

• quote:

Ddr3 5 olmasi beni pek baglamiyo ya kaliteli olsunda zaten dota 2 yi ultrada oynuyorum pek baska oyunlarla isim olmuyo :d

5 olsaydı iyi olurdu aslında ama tek o özellik içinde Asusdan vazgeçmem. Sanırım sendede n61jq vardı önceden forumda görmüştüm jq iadesi gerçekleşirse vz modelini alacağım bende seninle aynı gidiyoruz bakalım ilk vz yi kim değişecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

quote:

Ddr3 5 olmasi beni pek baglamiyo ya kaliteli olsunda zaten dota 2 yi ultrada oynuyorum pek baska oyunlarla isim olmuyo :d

5 olsaydı iyi olurdu aslında ama tek o özellik içinde Asusdan vazgeçmem. Sanırım sendede n61jq vardı önceden forumda görmüştüm jq iadesi gerçekleşirse vz modelini alacağım bende seninle aynı gidiyoruz bakalım ilk vz yi kim değişecek

Haha ben aldm :d bende bide ass g serisi var ondada dotadan baska oyun oynamiyorum gerek yok okadar seye artik seyi fark etm malzeme kalitesi iyi olsun mentese falan bjnlara onem veriyorum :d n61jq yuda forumda ilk alanlardaniz bakalm olmadi bunuda bi 20 ay sonra cizirti diye iade eder n16163748281716 aliriz

• Beyler teknosada 16 gb ram versionlu n56vz.nin hdd yazma hizi kac acaba bilen?

• Bu Mal Bi harika dostuum
  • quote:

quote:

quote:

İçin rahat olsun hocam hiç bir problem yok.Servise felan gerek yok.Yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.Win8 ,için ben bekleyeceğim 29 tllik teklif için 31 ocağa kadar vakit var.O zamana kadar kullanıcı yorumlarını takip etmek istiyorum.Bir de bir yerlerden win 8li bir laptop bulup 3-4 gün denemek istiyorum.Şu zamana kadar okuduğum yorumlar çok bıçak sırtı biri çok iyi geçin diyor biri win 7 ye devam .kullanım oranı bir artsın ona göre kararımı vericem.!Bence sende öyle yap sağlam olsun temiz olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: suluzırtlak

Beyler teknosada 16 gb ram versionlu n56vz.nin hdd yazma hizi kac acaba bilen?

1tb lar genelde 5400 geliyor asusta

750gb lık versiyon 7200

ama teknosada çok yüksek fiyat indirim şart bence :)
  • quote:

ama teknosada çok yüksek fiyat indirim şart bence :)

Teknosalar genelde çok yüksek fiyattan satıyor ve mağazaları genelde bomboş. Bence fiyatta rekabet edemedikleri için yakında kapanırlar. Bir de bazı satış elemanları hakikaten terbiyesiz davranıyor (direkt bana rast gelmedi ama yakınımda böyle birkaç bilmeyen vatandaş soru sorduğunda bir garip tersliyorlardı, küfür edenleri de var), o yüzden tutmuyorum pek orayı.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.