Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

nasil olur hocam. ben de ayni sekilde windows 10 a gectim ama gectikten sonra temiz kurulum yaptim yani 0 dan kurdum format atarak ve driverlari kendi sitelerinden indir. ekran karti marani nvidia ya yaz ordan indir. benim oyunlarda rahat 30 fps farketti. senin suruculerde sorun vardir ya da temiz kurulum yapmamissindir

Temiz kurulum yapmadım. Oyunların yedekleriyle uğraşmak istemediğim için
  • Arkadaşlar benim 3 sorum var

1.si Klavye ışığım yanmıyor fn+4 le

2.si pilim bitti yenisini güvenlir olarak nerden alabilirim.

3.sü sol üstte kapama tuşu gibi bir tuş var ne işe yarıyor bilmiyorum basınca hiçbişey olmuyo
  • 1- atkpackage sürücüsünü asusun sitesinden indirip kurmanız gerekiyor. Fn + f4 olduğunu da hatırlatmakta fayda var.i
    3- instakey (instant key) sürücüsünü asusun sitesinden indirip kurmanız, daha sonra ilk tıklamada gelen panelden istediğiniz atamayı yapmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 30 Ocak 2016; 1:34:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

http://tr.aliexpress.com/item/7800Mah-9-cells-Laptop-battery-For-Asus-N46-N46V-N46VM-N46VZ-N56-N56V-N56VJ-N56VM-N56VZ/32390089382.html
    11 aralıkta aldığım ürün bugün geldi deneme aşamasındayım.%60 şarjla geldi 3 saati gösteriyor.

Deneme fırsatı bulabildiniz mi? Full şarjda kaç saat gösteriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

http://tr.aliexpress.com/item/7800Mah-9-cells-Laptop-battery-For-Asus-N46-N46V-N46VM-N46VZ-N56-N56V-N56VJ-N56VM-N56VZ/32390089382.html
    11 aralıkta aldığım ürün bugün geldi deneme aşamasındayım.%60 şarjla geldi 3 saati gösteriyor.

Deneme fırsatı bulabildiniz mi? Full şarjda kaç saat gösteriyor?

hocam genelde internet film indiriyorum ssd var.ilk dolumda 5 -7 saat gösteriyor.kullandıkça değişiyor 3-4 saat rahat götürüyor.

• Arkadaslar selam,

Asus N56VZ HDD yuvasina SSD taktim, dahili HDD yi ise dvd yuvasinda degerlendirecegim. Uyumlu ve laptopun dis dizaynini cok fazla bozmayacak bir HDD kasasi ariyorum DVD yuvasi icin. Sizin kullandiginiz urunlerden tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Tesekkurler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12.7 (12.5)mm standart yuvalar var, bunların kapak kısımları çıkabiliyor ve dvd sürücüden çıkan kapağı takabiliyorsunuz.
    çin malı ürünler oldukça ucuza alınabiliyor (ebay, gittigidiyor). "hdd caddy" şeklinde arayabilirsiniz.
  • scorn kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkurler bilgi icin, 12.7 ebatlarindaki modelden ucuz bisey siparis edeyim o halde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 3 yıldır N56VZ kullanmaktayım, 1.5 yıl kadar önce SSD taktım o günden beri çok memnunum. Yalnız tek bir sorunum var: ekran menteşeleri gevşedi, ekran sallanıyor. Acaba bu menteşeleri nasıl sıkabilirim?
  • n56vz kullanıyorum w10'a yükselttim ama kablosuz bağlantıda sürekli sorunlar yaşıyorum bağlantı kendini sıfırlıyor ve yeniden başlatmadan tekrar bağlanmıyor,bu sorunla uzun zamandır uğraşıyorum 8.1'e döndüm ama aynı sorun devam etti,acaba donanımsal birşeymi ya da kurulan bir programmı etkiliyor çözemedim.qualcom'un sürücüleri kurdum yinede devam etti sorun.Bu tipte bir sorun yaşayan oldumu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

n56vz kullanıyorum w10'a yükselttim ama kablosuz bağlantıda sürekli sorunlar yaşıyorum bağlantı kendini sıfırlıyor ve yeniden başlatmadan tekrar bağlanmıyor,bu sorunla uzun zamandır uğraşıyorum 8.1'e döndüm ama aynı sorun devam etti,acaba donanımsal birşeymi ya da kurulan bir programmı etkiliyor çözemedim.qualcom'un sürücüleri kurdum yinede devam etti sorun.Bu tipte bir sorun yaşayan oldumu acaba

Aynı sıkıntı bende de var. Bir türlü çözemedim sorunu.
  • emre6753 E kullanıcısına yanıt
    Akşam tekrar sıfır w10 kurdum,w10 yine hemen güncelleme indirmeye başladı sonra kurdu ve sorun tekrar başladı,bu sorun sanırım w10'un otomatik kurduğu birkaç sürücüden kaynaklanıyor.

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    Bende sebebini bulamadim diyodum bi türlü hocam, w10a gectigimden beri sorun var bu konuda. Kafasına göre reset attigimda bile baglanamadigim oluyor niyeyse. Hele bazen cakismaya bile sepep olduğunu farkettim. Notebook wirelessa bağlıyken, telefondan baglanamadigim oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Bende sebebini bulamadim diyodum bi türlü hocam, w10a gectigimden beri sorun var bu konuda. Kafasına göre reset attigimda bile baglanamadigim oluyor niyeyse. Hele bazen cakismaya bile sepep olduğunu farkettim. Notebook wirelessa bağlıyken, telefondan baglanamadigim oldu.

Asus driver pack diye bir sürücü kaldırdım mause filan yazıyor yanında daha önceden böyle bir sürücü yoktu kaldırdım sorun düzeldi gibi
    Ben de bi deneyeyim o zaman hocam sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Ben de bi deneyeyim o zaman hocam sağolun

Kesinlikle bu sürücüyle alakalı,kaldırdıktan sonra aynı şekilde hiç bağlantı kopması olmadı...
    Şu an bende de sıkıntı yok hocam şükür, çok sağol gerçekten.

• merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4 yıldır n56vz kullanıyorum. Şu aralar yaşadığım çok ciddi bir sorun var. Laptop da bip sesi gelip ekran karıncalanır gibi olup donuyor ya da ses olmuyor ekran yine karıncalanıp donuyor. Ya da mavi ekran hatası verip kendini kapatıyor. Burada bulunan bir bilgisayar tamircisine götürdüm, içini açtı temziledi, ramlerin yerini değiştirdi falan ama bir çözüm bulunamadı. Hd tune ile tarattım bad sectör buldu harddiskde, sonra hdd reganatör ile bu bad sectörleri düzelttim, ama sorun hala devam ediyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba ? aynı sorunu yaşayan var mı? Bunlar da yaşadığım soruna ait video ve fotoğraflar;

https://www.youtube.com/watch?v=2vJX9Fd0Mrw&feature=youtu.be

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/998532/5b203e97-86b3-4395-8d9a-49fb05ea9391.jpg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/998532/3e3772e7-dbf7-4e18-81b0-616d0e3d142d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabutta Rövaşata -- 1 Nisan 2016; 19:09:30 >

• Elinde recovery DVD 'si olan arkadaş varsa bir kopyasını bana ücretli bir şekilde gönderebilir mi ?
  • Tabutta Rövaşata kullanıcısına yanıt
    Farklı nvidia ve intel grafik sürücü denedini mi? Bana ekran kartı hatası gibi geldi zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 16 Nisan 2016; 23:47:38 >
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.