Şimdi Ara

Minecraft Soruları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
5
Favori
33.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elect

Hamachi servera nasıl mod ekleyebiliriz?

Birde yosunlu taş'ı nerede bulabilirim?

İlk soru mod mu plugin mi anlamadım onu.Daha detaylı söyelrsen yardımcı olabilirim.
    Yosunlu taş dungeonlardan çıkar.
  • Arkadas sanirim bu technic pack, Laser mod, kamera mod gibi modlardan bahsediyor. Ben de merak ediyorum. Bir yontemi var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meraba Bazıları mesala taşlı yerlerden çıkıyor op olmadığı halde nasıl
  • Şu harita sorununu nasıl düzeltebilirim lütfen biri yardım etsin

Minecraft Soruları
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeva06

Meraba Bazıları mesala taşlı yerlerden çıkıyor op olmadığı halde nasıl

Birazdaha açarmısınız anlayamadım?

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Şu harita sorununu nasıl düzeltebilirim lütfen biri yardım etsin

Sorunuzu açtığınız konuda cevapladım. Chunklar yüklenmiyor bazen. Genelde multiplayerde oluyor. Çık gir düzelir.
  • 1.4.5-6 Minecraft ta hayatta kalma modunda oynuyordum gayet normaldi.Sonra bir kaç eklenti yükledim (MCpatcher, twilight forest , biomes ,too many items vs)Eklentilerle işim bitince kaldırdım sonra oyunda blok kıramamaya başladım. minecraft ı silip yeniden yükledim , yeni dünya yaratıp oynayınca blok kırabiliyorum ama eski dünyalarda yine kıramıyorum biçare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8325D5344 -- 2 Ocak 2013; 16:20:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starhe

1.4.5-6 Minecraft ta hayatta kalma modunda oynuyordum gayet normaldi.Sonra bir kaç eklenti yükledim (MCpatcher, twilight forest , biomes ,too many items vs)Eklentilerle işim bitince kaldırdım sonra oyunda blok kıramamaya başladım. minecraft ı silip yeniden yükledim , yeni dünya yaratıp oynayınca blok kırabiliyorum ama eski dünyalarda yine kıramıyorum biçare

Eğer /gamemode 2 yazdıysan survival'a geçmek için /gamemode survival yazmayı dene bir de.
    Tam emin değilim ama buna benzer bir sorunu bu şeklide çözmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

1.4.5-6 Minecraft ta hayatta kalma modunda oynuyordum gayet normaldi.Sonra bir kaç eklenti yükledim (MCpatcher, twilight forest , biomes ,too many items vs)Eklentilerle işim bitince kaldırdım sonra oyunda blok kıramamaya başladım. minecraft ı silip yeniden yükledim , yeni dünya yaratıp oynayınca blok kırabiliyorum ama eski dünyalarda yine kıramıyorum biçare

Eğer /gamemode 2 yazdıysan survival'a geçmek için /gamemode survival yazmayı dene bir de.

Dediğinden pek birşey anlayamadım ama şöyle söyleyeyim: oyuna başlarken survival ile başladım sonradan geçmedim.Şuanda çözüm aramaya devam ediyorum...başka bir çözüm önerin varsa dinlerim

• quote:

quote:

quote:

Dediğinden pek birşey anlayamadım ama şöyle söyleyeyim: oyuna başlarken survival ile başladım sonradan geçmedim.Şuanda çözüm aramaya devam ediyorum...başka bir çözüm önerin varsa dinlerim

oyundayken chate /gamemode 1 yaz veya server kuruluysa siyah pencereye(adını unuttum) op [nickin] yaz

• Bu konu guncel tutulmali. Minecraft'la alakali her soruya konu aciliyor, dogal olarakta cok fazla gereksiz konu oluyor. Herkes ilk once burda sorunun cozumunu arayabilir, eger bulamassa sorusunu sorabilir. faati-puskevit arkadasimizda Minecraft'la ilgili SSS ve cevaplari ilk mesajina yazarsa dadundan yinmez .

• Arkadaşlar birileri redstone ögrenebileceğim bir yer var mıdır? Diye sormuştu... İlk önce temel konuları ögrenin (tick nedir, craftingler vs.) sonra youtube'a FakeDead'ın Redstone Labaratuvarı yazın... Ordaki bilgiler yeterli . Daha fazla ögrenmek istiyorum derseniz pm atın kaynak vb.gösteririm...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutaybuyruk

Arkadaşlar birileri redstone ögrenebileceğim bir yer var mıdır? Diye sormuştu... İlk önce temel konuları ögrenin (tick nedir, craftingler vs.) sonra youtube'a FakeDead'ın Redstone Labaratuvarı yazın... Ordaki bilgiler yeterli . Daha fazla ögrenmek istiyorum derseniz pm atın kaynak vb.gösteririm...

Niye kendini yoruyorsun al aklima gelen tum kaynaklar;
    Docm77 -www.youtube.com/user/docm77
    JL2579 -www.youtube.com/user/jl2579 (jl*** kac oldugunu hatirlamiyorum salladim oraya. JL Minecraft diye aratin YouTube cikar herhalde.)
    CodeCrafted -www.youtube.com/user/codecrafted
    Etho -www.youtube.com/user/ethoslab
    Monkeyfarm -www.youtube.com/user/monkeyfarm
    KaspersMC -www.youtube.com/user/kaspersmc
    BrowsOfSteel -www.youtube.com/user/browsofsteel
    CNBMinecraft -www.youtube.com/user/cnbminecraft
    cubehamster -www.youtube.com/user/cubehamster
    test137E29 -www.youtube.com/user/test137E29
    SethBling -www.youtube.com/user/sethbling
    Blokdunyasi -www.youtube.com/user/blokdunyasi - Turkler arasinda en begendigim Redstoner dir. Kendi yaptigi sistemleri basite indirgiyerek anlatir. Yabanci diliniz kuvvetli degilse ozellikle oneririm.

Not:
    -Mobilden giriyorum, link veya adlari yanlis girmis olabilirim.
    -FVDisco, Hypixel'i felanda yazabilirdim fakat onlar tutorial yapmadiklari icin yazmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steve Jobs -- 5 Şubat 2013; 8:53:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Şu harita sorununu nasıl düzeltebilirim lütfen biri yardım etsin

Minecraft Soruları

optifine bende görselleri falan bayaa düzeltiyor. dene istersen. çok sıkıcı birşey bu sende çıkan sorun
  • arkadasalr oyunda yenıyım bırı yardım edebılırmı survıval modda hıc bısey kırılmıyo ellenmıyo cıldırcam oynamak ıstıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: valfor

arkadasalr oyunda yenıyım bırı yardım edebılırmı survıval modda hıc bısey kırılmıyo ellenmıyo cıldırcam oynamak ıstıyorum

Oyunda başlarda tıklama veya basılı tutma sorunu oluyor genelde.
    Blokları basılı tutarak mı kırmaya çalışıyorsunuz yoksa tek tek mi?Tek tek yapıyorsanız basılı tutun.

Ya da spawn'ın 50 blok çapında bir şey yapılamaması gibi bir şey getirilmişti sanırım.Daha detaylı yazarsan yardımcı olabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: valfor

arkadasalr oyunda yenıyım bırı yardım edebılırmı survıval modda hıc bısey kırılmıyo ellenmıyo cıldırcam oynamak ıstıyorum

Oyunda başlarda tıklama veya basılı tutma sorunu oluyor genelde.
    Blokları basılı tutarak mı kırmaya çalışıyorsunuz yoksa tek tek mi?Tek tek yapıyorsanız basılı tutun.

Ya da spawn'ın 50 blok çapında bir şey yapılamaması gibi bir şey getirilmişti sanırım.Daha detaylı yazarsan yardımcı olabilirim.

Sorun belli tek tek basmis arkadas . Ilk gunumu hatirladimda mouse u kiracaktim .

• arkadaşlar yahu geçen Paranoia adv map indirdim fakat kullandığım LB REALİSM Texture Packı bozuldu.Kayanın içinde nether girişi ve alevler çıkıyor çimen çıkıyor ayrıca deniz saydam içi görünüyor fakat default alınca gidiyor. Oyunu silip baştan yükledim olmadı.Ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: llMaTcuPll

arkadaşlar yahu geçen Paranoia adv map indirdim fakat kullandığım LB REALİSM Texture Packı bozuldu.Kayanın içinde nether girişi ve alevler çıkıyor çimen çıkıyor ayrıca deniz saydam içi görünüyor fakat default alınca gidiyor. Oyunu silip baştan yükledim olmadı.Ne yapmam lazım ?

Map hangi texture-pack i oneriyorsa o texture pack i kullanin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCrafter

quote:

Orijinalden alıntı: kutaybuyruk

Arkadaşlar birileri redstone ögrenebileceğim bir yer var mıdır? Diye sormuştu... İlk önce temel konuları ögrenin (tick nedir, craftingler vs.) sonra youtube'a FakeDead'ın Redstone Labaratuvarı yazın... Ordaki bilgiler yeterli . Daha fazla ögrenmek istiyorum derseniz pm atın kaynak vb.gösteririm...

Niye kendini yoruyorsun al aklima gelen tum kaynaklar;
    Docm77 -www.youtube.com/user/docm77
    JL2579 -www.youtube.com/user/jl2579 (jl*** kac oldugunu hatirlamiyorum salladim oraya. JL Minecraft diye aratin YouTube cikar herhalde.)
    CodeCrafted -www.youtube.com/user/codecrafted
    Etho -www.youtube.com/user/ethoslab
    Monkeyfarm -www.youtube.com/user/monkeyfarm
    KaspersMC -www.youtube.com/user/kaspersmc
    BrowsOfSteel -www.youtube.com/user/browsofsteel
    CNBMinecraft -www.youtube.com/user/cnbminecraft
    cubehamster -www.youtube.com/user/cubehamster
    test137E29 -www.youtube.com/user/test137E29
    SethBling -www.youtube.com/user/sethbling
    Blokdunyasi -www.youtube.com/user/blokdunyasi - Turkler arasinda en begendigim Redstoner dir. Kendi yaptigi sistemleri basite indirgiyerek anlatir. Yabanci diliniz kuvvetli degilse ozellikle oneririm.

Not:
    -Mobilden giriyorum, link veya adlari yanlis girmis olabilirim.
    -FVDisco, Hypixel'i felanda yazabilirdim fakat onlar tutorial yapmadiklari icin yazmadim.

Evet hepsini biliyorum ama hem yabancı dili kuvvetli değilse işe yaramaz doğru. Birde bildiğim kadarıyla onların çoğu (monkeyfarm kasper vs. kanalları bilmiyorum) temelden neredeyse her şeye kadar öğretiyorlarsa söyle . Fake_Dead'dan redstone öğrenmeye başladım zaten ... Oradaki bilgiler başlamak için yeterli sonra başka yerlere bakarak (wiki'de güzel bir öğrenme yeridir sunucularda baya alıştırma yapmıştım) uzman olunabiliyor... O kanallar genellikle projelerini yeni yöntemleri icatlarını vb. şeyleri gösteriyor diye biliyorum...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.