Navigasyonlu, Tv'li, dokunmatik, 7" Oto görüntü sistemi-479 TL-HB
27 Cevap6711 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

97 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil
5 Haziran 2012; 17:41:28 

yaklaşık 3-4 saattir aracım için böyle bir şey arıyordum, fiyatı ve özellikleri itibariyle çok sıcak bir fırsat bence.

http://www.hepsiburada....egoryId=17545#Gorseller

Alışverişlerim,
Sorunsuzlar
Decxal-500gb external hdd aldım
Tenahiz-Rapidshare premium aldım(3adet)

1173 Mesaj
Referanslar: 18

Katılım Zamanı:
4 Nisan 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
5 Haziran 2012; 18:00:58 

Piyasada da bu fiyata bulmak mümkün

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Haziran 2012; 18:49:35 

quote:

Orijinalden alıntı: hackolik

yaklaşık 3-4 saattir aracım için böyle bir şey arıyordum, fiyatı ve özellikleri itibariyle çok sıcak bir fırsat bence.

Dandik çin mali urunlerin tuk markasi altinda etiketlenmesi bu. Cok birsey beklemeyin. Asiri kalitesiz urunler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
6 Haziran 2012; 10:39:04 

quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Dandik çin mali urunlerin tuk markasi altinda etiketlenmesi bu. Cok birsey beklemeyin. Asiri kalitesiz urunler.

orijinal pioneerin fiyatı 4.000 tl civarında aynı ayardaki ürün. insanlar senin kadar bir bütçeye sahip olmayabilir arabaya görüntülü bir teyp taktırmak için 5 tane 32inç led tv alacak kadar parayı dökmezler kusura bakma da.

bu ürünü ben de almayı düşünüyorum servisi var bizim buralarda ordan getirtsem daha uygun olabilir sanırım ama maximum kampanyasına dahil edip burdan da alabilirim daha uygun fiyat bulan paylaşabilirse çok makbul geçer

Uzaklaştırılmış
6 Haziran 2012; 11:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

quote:

orijinal pioneerin fiyatı 4.000 tl civarında aynı ayardaki ürün. insanlar senin kadar bir bütçeye sahip olmayabilir arabaya görüntülü bir teyp taktırmak için 5 tane 32inç led tv alacak kadar parayı dökmezler kusura bakma da.

bu ürünü ben de almayı düşünüyorum servisi var bizim buralarda ordan getirtsem daha uygun olabilir sanırım ama maximum kampanyasına dahil edip burdan da alabilirim daha uygun fiyat bulan paylaşabilirse çok makbul geçer

Bana fakir edebiyati yapma. Bu urunun benzerinden kullandim lcd si berbat. Gun isiginda goremezsin ekranini. Ucuz diye almak zorunda degilsin. Paran yoksa kullanmayiver zorlami? Tek derdin gps ise al 5" bi gps bundan daha iyi sinyal aliyor emin ol.

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
6 Haziran 2012; 11:10:48 

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana fakir edebiyati yapma. Bu urunun benzerinden kullandim lcd si berbat. Gun isiginda goremezsin ekranini. Ucuz diye almak zorunda degilsin. Paran yoksa kullanmayiver zorlami? Tek derdin gps ise al 5" bi gps bundan daha iyi sinyal aliyor emin ol.

ben de diyorum ki iyisini biz de biliyoruz ama elde böyle bir seçenek var böyle de bir bütçe var alırsın elektronik şans işi bu modelin aynısını kullandıysan yorumunu yapabilirsin sadece navigasyon için kullanmak saçma zaten.

üründe 1 yıl ücretsiz i-go yazılım olduğu söyleniyor 1 yıldan sonra paralıya dönüyor sanırım piranhanın cougar ve encore modellerine de göz atabilrsiniz

97 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil
6 Haziran 2012; 12:27:11 

1 adet sipariş verdim. tutupta 1.500tl lik bir ünite alamam zaten, bu da fiyatının hakkını versin yeter.

Alışverişlerim,
Sorunsuzlar

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
6 Haziran 2012; 13:13:01 

quote:

1 adet sipariş verdim. tutupta 1.500tl lik bir ünite alamam zaten, bu da fiyatının hakkını versin yeter.

geldiğinde detaylı açıklamanı paylaşırsan çok faydalı olur dostum. aracın marka modeli nedir acaba?

Uzaklaştırılmış
6 Haziran 2012; 13:14:23 

Bu tür ürünlerin en önemli parçası ekranı, siz gidip en dandik lcd ekrana sahip ürünlerden birini alıyorsunuz ucuz diye. Ekranın üzerine azıcık güneş ışığı gelsin bakın hayrını görüyormusunuz. Yok teyp yuvanız konsolun en altında, ücra bir köşede ise o zaman kullanışlı olabilir, ancak zırt pırt başınızı eğerken (navigasyon sırasında) kaza riskide ciddi oranda artacaktır.

954 Mesaj
Referanslar: 74

Katılım Zamanı:
8 Eylül 2006;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
6 Haziran 2012; 13:26:06 

quote:

Bu tür ürünlerin en önemli parçası ekranı, siz gidip en dandik lcd ekrana sahip ürünlerden birini alıyorsunuz ucuz diye. Ekranın üzerine azıcık güneş ışığı gelsin bakın hayrını görüyormusunuz. Yok teyp yuvanız konsolun en altında, ücra bir köşede ise o zaman kullanışlı olabilir, ancak zırt pırt başınızı eğerken (navigasyon sırasında) kaza riskide ciddi oranda artacaktır.

siz bu üründen alıp kullandınız mı ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
5 gün 7 sa. 17 dk. kadarı kaldı.
6 Haziran 2012; 13:26:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_çavuş

Piyasada da bu fiyata bulmak mümkün

nerde

fiyat güzel, ama böyle pahalı cihazların arabada bırakılması tehlikeli bence

97 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil
6 Haziran 2012; 13:47:43 

quote:

quote:

geldiğinde detaylı açıklamanı paylaşırsan çok faydalı olur dostum. aracın marka modeli nedir acaba?

2000 model volvo s40 aracım.
Ortalama kalitede bir teyp araştırmalarıma göre 250-300den başlıyor.
Zaten bu aracın navigasyonunu kullanmak gibi bir niyetim yok, çünkü aracın modeline bağlı olarak biraz aşağıda kalacak ekran ve ona bakayım derken trafikte risk yaratacak. telefonumun harita özelliğini kullanarak işimi görebiliyorum. ayrıca geri görüş kamerası bağlanması ince ama çok güzel bir özelliği.
Şu anda şehir dışındayım, İstanbul adresimi verdim oraya da, taktırmam bir haftayı bulur, taktırınca görüşlerimi paylaşırım sizlerle.

Alışverişlerim,
Sorunsuzlar

Uzaklaştırılmış
6 Haziran 2012; 17:12:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

quote:

siz bu üründen alıp kullandınız mı ?

Bu urun cin mali double din gps urunlerinden birisi. Farkli etiket altinda alip kullandim. Wince 6.0 ve 128mb ramli, tahminen 384mhz islemcili dandik bir urun. Ekrani cok ama cok rezil. Daha sonra iade edip daha kaliteli bir cin mali double din aldim ama bu seferde gps performansi yerlerde geziyor. İpad kullaniyorum o yuzden gps icin. Cok daha iyi ve hatasiz gos sinyali verior ipad.

25 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Ocak 2011;
Durum:
Forumda değil
7 Haziran 2012; 0:14:10 

Ben de buna benzer bi ürün arıyodum,
sahibinden.com da bi arkadaşta kore malı jb.lab markasının double modeli bt9 u vardı 400 e bıraktı bana
geçen hafta taktım, çok memnunum... (gps yok onu belirteyim-zaten ihtiyacım yok)
benim için ipod önemliydi, stabil çalışıyo
dvd+hafıza kart+usb+radyo+tv+bluetooth
Alibaba da uygun fiyata getirebilirsiniz, tavsiye ederim...

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duykan_bs -- 7 Haziran 2012; 0:17:00 >

293 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil
7 Haziran 2012; 2:09:45 

Corolla ya özel olan çin malı double teyp aldım kullanıyorum 1 yıldır çok memnunum. Ses kalitesi bir sony bir pioneer değil. Aslında sadece ses kalitesi çok iyi değil. Geri vites kamerası navigasonu bluetooth özelliği ekran kalitesi vs çok iyi. Arabam sınıf atladı diyebilirim.

Bu cihazı kendi aracınızın konsoluna nasıl takacaksınız orasını merak ediyorum.

Alışveriş yaptıklarım: rameturk, alişeker, Musab Bin Umeyr, feyt180, plateau, Pasha®, cathedral, garuda, yug2980, serif83, caller27

16 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
7 Haziran 2012; 3:00:47 

http://www.hepsiburada....encore&categoryId=17545

bence bu ürün daha iyi arabayı satmadan önce 6-7 ay kullandım sorunsuz...

133 Mesaj
Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
4 Eylül 2011;
Durum:
Forumda değil

7 Haziran 2012; 3:07:54 

çadır karışmış

1542 Mesaj
Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
16 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil

7 Haziran 2012; 10:37:59 

eğer çin cihaz alacaksanız bu konuda piranha yı öneririm kesinlikle kaliteli çinleri ithal edip etiketliyorlar destek vs de daha iyi

istanbul

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
8 Haziran 2012; 11:55:21 

jameson js 955 almış bulunmaktayım haydi hayırlısı. plaka için olan kameralardan tavsiye alabilirim?

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 1:29:19 

quote:

quote:

quote:

2000 model volvo s40 aracım.
Ortalama kalitede bir teyp araştırmalarıma göre 250-300den başlıyor.
Zaten bu aracın navigasyonunu kullanmak gibi bir niyetim yok, çünkü aracın modeline bağlı olarak biraz aşağıda kalacak ekran ve ona bakayım derken trafikte risk yaratacak. telefonumun harita özelliğini kullanarak işimi görebiliyorum. ayrıca geri görüş kamerası bağlanması ince ama çok güzel bir özelliği.
Şu anda şehir dışındayım, İstanbul adresimi verdim oraya da, taktırmam bir haftayı bulur, taktırınca görüşlerimi paylaşırım sizlerle.

hocam taktırma fırsatı buldunuz mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

97 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 1:32:36 

Bu urunden siparis vermistim ama 8 gun biyunca tedarik edemediler ben de iptal edip piranha encore aldim hem de isbankasinin kampanyasiyla 50tl de maksipuan yuklendi. Ama hala aracimdaki yerini alamadi kutusunda masum masum duruyor:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Alışverişlerim,
Sorunsuzlar

406 Mesaj
Katılım Zamanı:
18 Nisan 2003;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 11:14:22 

piyasada temiz necvox ve zenec ürünler bulunmakta olup fiyatları da 875-1000tl arasındadır.

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 12:35:29 

quote:

Bu urunden siparis vermistim ama 8 gun biyunca tedarik edemediler ben de iptal edip piranha encore aldim hem de isbankasinin kampanyasiyla 50tl de maksipuan yuklendi. Ama hala aracimdaki yerini alamadi kutusunda masum masum duruyor:)

aynı olay bana da oldu zaten sonradan kaldırdılar siteden :) ben de 50tl kazandım 430 tlye gelmiş oldu sanırım. encore modelinde tv yok galiba. aynen bagajda duruyor amfi de gelecek bugün kısmetse cuma hepsini taktırıp resimlerini koyarım ;)

6 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 13:55:35 

quote:

quote:

aynı olay bana da oldu zaten sonradan kaldırdılar siteden :) ben de 50tl kazandım 430 tlye gelmiş oldu sanırım. encore modelinde tv yok galiba. aynen bagajda duruyor amfi de gelecek bugün kısmetse cuma hepsini taktırıp resimlerini koyarım ;)

Anfi şart bendede var aynından ses performansı çok düştü bende anfi alıp durumu düzeltmek istiyorum.Sen hangi marka anfi aldın taktırınca deneyimlerini paylaşabilirmisin.

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 20:55:45 

quote:

Orijinalden alıntı: tosun79

quote:

quote:

Anfi şart bendede var aynından ses performansı çok düştü bende anfi alıp durumu düzeltmek istiyorum.Sen hangi marka anfi aldın taktırınca deneyimlerini paylaşabilirmisin.

yalnız ben bass amfisi almıştım hoparlörleri de yeniledim henüz taktırmadım ama şimdi hayal kırıklığına uğrattın hocam beni fabrikasyon teypten daha kötü olamaz herhalde?

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Haziran 2012;
Durum:
Forumda değil
7 Temmuz 2012; 23:09:21 

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

piyasada temiz necvox ve zenec ürünler bulunmakta olup fiyatları da 875-1000tl arasındadır.

HOCAM BENDE NECVOX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM PİYASADA NEREDE BULABİLİRİZ YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM TESEKKÜRLER

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil
10 Ağustos 2012; 18:54:04 

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

http://www.hepsiburada....encore&categoryId=17545

bence bu ürün daha iyi arabayı satmadan önce 6-7 ay kullandım sorunsuz...

bu teybin güneş vurduğu andaki tepkisi neydi? jamesondaki gibi başarısızmı?

131 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
19 Ocak 2013; 17:58:40 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Biten Sıcak Fırsatlar » Navigasyonlu, Tv'li, dokunmatik, 7" Oto görüntü sistemi-479 TL-HB
Sayfa: [1]

Hızlı cevap 

Daha Çok Gülücük
Özelleştir

Direkt
Link

Önizlemeli
240px

Önizlemeli
480px

Albüm şeklinde göster

Bir kullanıcıyı mesajımdan haberdar et: (isteğe bağlı)

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203