Şimdi Ara

Watch Dogs'un Platformları Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Ubisoft'un dün gece patlattığı bombanın etkisi yaşanırken, platformlarla ilgili birincil kaynaktan bir açıklama göremesek de, ünlü oyun siteleri Watch Dogs'un platformlarıyla ilgili bilgiyi koparmış gözüküyor. Watch Dogs'un platformları resmi olmasa da onaylandı.

Her sene Eurogamer Expo adı altında kendine özgü bir fuar yapan ve oyun dünyasının devlerinden de katılımı toplayan Eurogamer sitesinde belirtilenlere göre Ubisoft Montreal, Watch Dogs'u PC, PS3 ve Xbox 360 adına geliştiriyor. Yine de demin dediğimizi tekrarlayalım, Ubisoft'un Watch Dogs adına yayınladığı resmi kaynaklarda hala daha bir platform ibaresi bulunmuyor.

• oh be pc ye cıkacagından umudum yoktu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

oh be pc ye cıkacagından umudum yoktu

• pc ye niye oyun çıkartırlar ki arkadaş korsan almış başını gidiyor ortada bir sürü emek hırsızı varken, yazık bi oyun daha telef olacak
  • PC heeeeeeeeeey :D
  • Ohhhhhhhhhh yırtık
  • Hemen sevinmemek gerek hem resmi kaynaklardan bir haber yok. Kalbimiz pc ile beraber :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

oh be pc ye cıkacagından umudum yoktu

neye çıkacağını umuyordun ? xbox'a veya ps3'e çıkma ihtimali yok rahat.Gta IV XboxTa veya ps3'te nasıl gözüküyodu hiç dikkat ettinmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

pc ye niye oyun çıkartırlar ki arkadaş korsan almış başını gidiyor ortada bir sürü emek hırsızı varken, yazık bi oyun daha telef olacak

arkadaşlar siz bu yoruma bakmayın belliki konsol pc kavgası çıkartacak hiç bulaşmayın o takılsın ole ya yazık

• oh be pc yi gördüğümde rahatladım

• Beyler anlamadım siz niiye korkuyosunuz ki ? :D Pc'ye çıkmayıp da neye çıkacak Allah aşkına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Hemen sevinmemek gerek hem resmi kaynaklardan bir haber yok. Kalbimiz pc ile beraber :)

http://www.merlininkazani.com/Izlediginiz_Watch_Dogs_PC_platformunun_ta_kendisi-haber-52187p1.html
    burya bi bak istersen :3

• Bu kadar yüksek detaylı grafikleri ancak PC kaldırabilirdi. Bir de şu var: Kimi oyunların ilk tanıtım videoları çok yüksek çözünürlükte çıkarken, oyun çıkacağı zaman bu detaylarda ciddi derecede kısılmaya gidebiliyor firmalar. Örnek: Ghost Recon Future Soldier. Bu oyunun ilk videosu gerçeğe çok yakın iken, oyunun kendisi eskinin atari oyunlarının grafikleri gibi grafiklerle çıktı ki zaten BSC incelemesinde de ancak 7.5 puan alabildi.
  • dedektiv99 a cevap

ps3 ve xbox 360 a cıkacagını bılıyordum ama ubısofttan pc ye cıkaracagını hıc ummazdım bıde konsola cıkma ıhtımalı yok demıssın ubısoft pc ye ozel oyunmu yapacak sımdı ne hayal gucun var yahu

• "BSC Misafiri
    05.06.2012 16:21:47"

"
    pc ye niye oyun çıkartırlar ki arkadaş korsan almış başını gidiyor ortada bir sürü emek hırsızı varken, yazık bi oyun daha telef olacak"

Bak olayı özetleyim sana.Sen bu dünyada nasıl yaşıyorsan oyunlarda Pc'ye çıkıyor anladın mı?
  • Okadar dedim ben bu nesilin diye grafikler güzel eyvallah fakat kesinlikle yeni nesile ait değil atmosfer güzel göz boyuyor sadece şu reklamlar sayesinde konsolları çok hafife alıyorsunuz zaten 720P 30FPS de bu nesil motorlarıyla oynatamıcak oyun yok. O grafikler bu nesilin olduğu okadar belli ki karakter ve araba modellemeleriden belli oluyor. Yağmur şehirin büyüsü etkiledi sizi.
    SÜPER OYUN GELİYOR ama bence ana platform PC

• quote:

Orijinalden alıntı: dedektiv99

Beyler anlamadım siz niiye korkuyosunuz ki ? :D Pc'ye çıkmayıp da neye çıkacak Allah aşkına.

ya sen neyın kafasındasın bu oyunu pc ye ozel cıkaracaklarını sanmıyorsundur heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Bu kadar yüksek detaylı grafikleri ancak PC kaldırabilirdi. Bir de şu var: Kimi oyunların ilk tanıtım videoları çok yüksek çözünürlükte çıkarken, oyun çıkacağı zaman bu detaylarda ciddi derecede kısılmaya gidebiliyor firmalar. Örnek: Ghost Recon Future Soldier. Bu oyunun ilk videosu gerçeğe çok yakın iken, oyunun kendisi eskinin atari oyunlarının grafikleri gibi grafiklerle çıktı ki zaten BSC incelemesinde de ancak 7.5 puan alabildi.

oyun güzel ve pc de oyun harika olcak ben ps3 kullanıcısıyım sorun yok ps3dede oynuyacam ama pc kullanıcıları şanslı yeni nesil oyun gibi gözüküyor ve oyun böyle olacaksa pc kullanıcıları yaşadı yeni nesil konsollara çıksa idi oyun pc cilerin işi zordu :) yanlış anlamayın pc cilerin işi zordu derken ne bilim yeni konsolar çıkınca oyun şirketler bu konsollara yöneleceğini düşünüyorum bu seneki ps3 ve xbox 360 larda böyle oldu yani.ve zaten oyun pc de oynamasına rahmen xbox 360 JOYSTICK ile oynanması ve ya fifa veya geri kalan oyunların konsol üzerinde gösterilmesi oyun şirketlerinin rengini gösteriyor .zaten en çok parayı ordan kazanıyorlar böyle olması normal..

• Bu konsollar buna nasıl güç yetiştirecek merak lıyım vallh.

• Bu nesile gelirse Ana Platform Kesin PC Konsollarda kısacaklar. Ubisoft'un da PC tabanlı oyun yapacağınıda düşünmüyorum ama neyse belki yein nesil konsolların çıkış oyunu olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.