Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.234
Cevap
30
Favori
204.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gizmo_x

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

niye goruntu bukadar kara anlamadim xD halbuki oyunu oynarken guzel di. muhtemeden bu AMD Gaming evolved prorgami bi sey yapiyor :).

https://www.youtube.com/watch?v=I6zPe7xTkyc

Hocam peki gaming evolved oyunu kaydederken fps dusuyor mu?

Siz bu videoda ortalama kac fps alıyorsunuz?

FPS kaybi yok yada olsa bile 2-3 FPS dusus vardir. Aldigim FPS 45-55 arasi ama stuttering yine mevcut oyunda....

hocam bir daha izledim videoyu watch dogs alacakaranlık modu gibi olmuş , ayarlarla oynasanız belki düzelir

• quote:

quote:

quote:

quote:

niye goruntu bukadar kara anlamadim xD halbuki oyunu oynarken guzel di. muhtemeden bu AMD Gaming evolved prorgami bi sey yapiyor :).

https://www.youtube.com/watch?v=I6zPe7xTkyc

Hocam peki gaming evolved oyunu kaydederken fps dusuyor mu?

Siz bu videoda ortalama kac fps alıyorsunuz?

FPS kaybi yok yada olsa bile 2-3 FPS dusus vardir. Aldigim FPS 45-55 arasi ama stuttering yine mevcut oyunda....

hocam bir daha izledim videoyu watch dogs alacakaranlık modu gibi olmuş , ayarlarla oynasanız belki düzelir

valla hocam, bende guzel gorunuyor oyun, yani monitorden mi kaynakli baska bi seyden mi bilmiyorum.

• Bu oyunu bugün yükledim ve oynamaya başladım.Ama tam olarak amaç ne sürekli bir şeyleri hackliyorum ? Gta benzeri birşey mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Beyler, bende oyun orjinal. Uplay'den giriyorum. Uygulama başlatılamadı hatası alıyorum. Onun çözümü var ama bu sefer diğer tüm oyunlarım gidiyor. Siz nasıl oynuyorsunuz ?

Arkadaşlar cevap verebilecek olan yok mu ?
  • Oyunun ilk 1 saat oynadım. Bir tek beğenmeyen ben miyim acaba? Hacklemek çok sıkıcı. O kameradan oraya zıplayıp dur. Oyunun ilerisi de böyle hackleyerek mi geçiyor?
  • Ubisoft un kalbi olan Montreal studiosu Assas. Creed. bırakmış başka bir stüdyoya galiba Watch Dogs un devamını Montreal yapıcak.
  • WD 2'de Aiden karekteri olmayabilirmiş, 2. Oyun 2015'de çıkar umarım, farklı şehirde geçen daha iyi bir bir senaryo'ya sahip bir oyun olur mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 3 Temmuz 2014; 9:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Oyunun ilk 1 saat oynadım. Bir tek beğenmeyen ben miyim acaba? Hacklemek çok sıkıcı. O kameradan oraya zıplayıp dur. Oyunun ilerisi de böyle hackleyerek mi geçiyor?

Oyundan çok umitliydim. Fakat su an cok zor oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle dünyanın en kötü sürüş dinamiklerine sahip oyun. 1000'in üzerinde adamdan bi tane mi anlayan çıkmaz sürüş konusunda, hiç mi yarış oyunu yapan eleman yokmuş koca ubisoft montreal'da ne kadar ahmakça bir araç sürme vardır şu oyunda çıldırdım yeminle
  • Kardeş oyun Need For Speed mi de sürüşleri senin söylediğin gibi yapsınlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

WD 2'de Aiden karekteri olmayabilirmiş, 2. Oyun 2015'de çıkar umarım, farklı şehirde geçen daha iyi bir bir senaryo'ya sahip bir oyun olur mutlaka.

Watch Dogs devamı ne olabilir ki belki GTA gibi yeni bir hikaye yazarlar en baştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Kardeş oyun Need For Speed mi de sürüşleri senin söylediğin gibi yapsınlar?

gta 5'i bırakın 4'teki kadar olsa bile baya iyi olurdu
  • Watch Dogs 2 de büyük ihtimal kız kardeşimizin oğlunu kontrol edicez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Oyunda bu konuda bir sürü easter egg var. Bunker'daki videolar hep insanların evinden alınmış. Bir tane video da Kinect kamerasındandı. Bir tane capste görmüştü "ya oyundaki insanlar NSA veritabanından alındıysa" yazıyordu. Aslında oyunda bu tür göndermeler var ama arka planda kalmış
  • Assassin's Creed gibi farklı karakter farklı şehir mantığıyla gidecek gibi.
  • Karakter ve şehir değişikliği bence de iyi olur. yeni olaylara yelken açmış oluruz... 1 . oyunu zevkle bitirdim özellikle act 3 ten sonrasını 2. oyunu da merakla oynarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Watch Dogs 2 de büyük ihtimal kız kardeşimizin oğlunu kontrol edicez.

ondan bi cacik olmaz... cocuk manyak.
  • Watch dogs 2 olacak mı?
  • satılık watch dogs key.cok uygun fıyata
  • Arkadaşlar tekrar söylüyorum. Watch Dogs'u yükledim, orjinal. Fakat oyuna bastığımda uygulama çalıştırılamadı x00000..7b hatası alıyorum. Bunun için içindeki DirectX'i yükledim, sorun düzeldi fakat bu sefer 2 oyunumda mouse oynamaması sorunu çıktı. Siz nasıl oynuyorsunuz bu oyunu ? Biri cevap versin. Kafayı yiyeceğim. Oyunlarımın hepsi orjinal.
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.