Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzele benziyor, zaten Ubisoft yapımlarını hep sevmişimdir. Grafikler, oynanış vs. oldukça iyi. Sabırsızlanıyorum.
  • Gtaya rakip
  • Yeni SS

Watch Dogs (2014) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

Yeni SS

Bu nasıl konsollara çıkacak acaba ? Bu video ve fotoğraflar aldatmaca herhalde. Böyle olursa konsollar kaldırmaz ancak PC ye özel çıkarsa olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Yeni SS

Bu nasıl konsollara çıkacak acaba ? Bu video ve fotoğraflar aldatmaca herhalde. Böyle olursa konsollar kaldırmaz ancak PC ye özel çıkarsa olabilir.

Konsollara mutlaka çıkar, her yapımcı kolay kolay göze alamaz sadece PC platformuna çıkarmayı.Konsollara kesin gelir ama böyle gelmez, gelemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

quote:

Yeni SS

Konsollara mutlaka çıkar, her yapımcı kolay kolay göze alamaz sadece PC platformuna çıkarmayı.Konsollara kesin gelir ama böyle gelmez, gelemez.

Aynen kesin BF3 gibi olacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni SS

Konsollara gelir ama max payne 3 gibi grafiklerle gelir. Gerçi max payne 3ün konsol grafikleri çok da kötü değildi. Ama ubisoft rockstar gibi konsollara grafikleri iyi yapabilir mi bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni SS

Konsollara gelir ama max payne 3 gibi grafiklerle gelir. Gerçi max payne 3ün konsol grafikleri çok da kötü değildi. Ama ubisoft rockstar gibi konsollara grafikleri iyi yapabilir mi bilemem

R* Games MP3' te çok iyi iş çıkardıl optimizasyon konusunda, buda öyle olursa yine iyi grafiklerle gelebilir.

• of of film gibi izliyordum ya köprüden sonra ne olacak diye kitlenmişim ekrana.video bitince yyıkıldım resmen. Muhteşem oyun gibi gözüküyor.
  • cevap veriyorum ohaaaa
  • quote:

Yeni SS

Yuh grafiklere bak, bu oyun en kralindan bir ekran karti aldirir adama. Konsol zaten umutsuz vaka. Gerci PC'ye bile su grafiklerle gelmeyecegine eminim..

• quote:

Orijinalden alıntı: dahin

Anvil Engine (Assassin's Creed'in motoru) değilmiş. Yep yeni bir motor dizayn etmişler.

Trailer 2 milyon view almış bile.

Black Ops 2 trailer 20 milyon aldı 2 günde

Oyun gayet güzel.Bir yerden para bulmam gerekicek .Yoksa alamam bunu Steam'den .

2013'te SimCity,Crysis 3 ve Metro : Last Night'dan sonraki beklediğim oyun bu oldu

• Listeme aldim bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft cikaracagi oyunlarla buyuk bir adim aticak gibi gorunuyor. Splinter Cell Blacklist - AC III - Watch Dogs. Ubisoft'un favori oyunu benim icin hala Prince of Persia Warrior within olsada...

Benim bekledigim III ise Dead Space ve Crysis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGuzeldal -- 21 Haziran 2012; 19:22:47 >
  • Oyun çok iyi duruyor konusu, grafikleri... umarım iyi optimize bir oyun olurda herkes gönül rahatlığıyla oynar.Konu için teşekkür ederim, elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertGuzeldal

Ubisoft cikaracagi oyunlarla buyuk bir adim aticak gibi gorunuyor. Splinter Cell Blacklist - AC III - Watch Dogs. Ubisoft'un favori oyunu benim icin hala Prince of Persia Warrior within olsada...

Ubisoft'un yaptığı her oyun güzel oluyor ve hepsi birbirinden farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 23 Haziran 2012; 21:01:33 >
  • Demoda hatırlayacağınız üzere dotconnexion'a gidip kendimiz yem olarak atıyorduk ve Joseph Demarco'yu öldürüyorduk. Siteye bunu eklemişler.

quote:

It is with great regret that we inform you that Joseph Demarco passed away in a tragic, yet unexplained accident. Being one of the most important philanthropists in the local digital art scene, his demise has left a deep void in the community. Out of respect for his friends and family, the dotconnexion exhibition will be cancelled.

Sincerely yours,

The dotconnexion Team

http://dotconnexion.ubi.com/index.html

Ayrıca;

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] Watch Dogs (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 29 Haziran 2012; 20:39:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MertGuzeldal

Ubisoft cikaracagi oyunlarla buyuk bir adim aticak gibi gorunuyor. Splinter Cell Blacklist - AC III - Watch Dogs. Ubisoft'un favori oyunu benim icin hala Prince of Persia Warrior within olsada...

Rainbow Six Patriots'uda ekleyelim Ubisoft gercekten saglam oyunlarla geliyor..
  • GTA'ya rakip çıktı beyler. Free roam olursa tabii.
  • Adamlar oyunun sitesine kayit olan kullanicilarin bilgilerini farkli uyelere sizdirmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.