Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekliyoruz..
  • bence oyun çok yakın zamanda çıkacak hatta belki bu sonbaharda. çünkü oyun 2 senedir oyunun üstünde çalışıyormuş zaten ve şu anda 3 platformda da (PC, Xbox ve PS3) oynanabilirmiş. Ubisoft fazla bekletmez gibime geliyor
  • Oyun motoru Assassin's Creed'in geliştirilmiş versiyonuysa çok iyi. Grafikler çok iyi atmosferi de beğendim beklemedeyiz.
  • Assassin's Creed'de ki o "animus" arada kafayı yiyince çizgiler falan çıkıyordu, bunda da telefonu aktifleştirince öyle şeyler çıkıyor. Sadece ona bakarak yanımda ki arkadaşım Ubisoft mu yapıyo bu oyunu dedi.
  • Yahu neden bu oyunlarda arabalar ruhsuz oyuncak araba fiziğine sahip oluyor gene batırmışlar oyunu 2002lik Mafianın fizik motoru bile şimdiki oyunları havada karada yener.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Ubisoft Montreal'ın AC serisinden sonra değişik bir projeye el atması iyi oldu, open world tarzı oyunlarda Ubisoft ve Rockstar en başarılı olan firmalar.

Şimdiden konuşmak için erken ancak bana bayağı güzel göründü, özellikle hareketler çok gerçekçi. Bu grafik ve efekt kalitesinin akıcı bir şekilde eski nesil konsollarda sağlanması mümkün değil. WD'un yeni nesil konsollar ve pc için çıkacağını düşünüyorum.

Volition Inc.'i unutmayalım Saints row 3 ile büyük başarı yakaladılar ve de süper bi oyun
  • grafikler muhteşem beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mübarek ne zaman çıkıyo?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sooth.Sayer

Oyun çok güzelmiş gerçekten muhteşem konusunu person of intereste benzeten bir tek ben mi varim?

Dizide Lost'daki Benjamin'in oynadığını biliyorum sadece, daha önce izlememiştim en kısa zamanda başlayacağım.

O kadar ahım şahım bi dizi değil hocam person of interest

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahin -- 6 Haziran 2012; 19:05:44 >
  • quote:

quote:

quote:

Oyun çok güzelmiş gerçekten muhteşem konusunu person of intereste benzeten bir tek ben mi varim?

Dizide Lost'daki Benjamin'in oynadığını biliyorum sadece, daha önce izlememiştim en kısa zamanda başlayacağım.

O kadar ahım şahım bi dizi değil hocam person of interest

o kadar ahım şahım gelmemiş size
    senaryo mantık olarak aynı oyunla
    dizi zaten oyun gibi
    oyunu da çıkınca

bu da boyle bi anım işte

• gta san andreas rahatlığında bir oyun anladığım kadarıyla yanlış mıyım?
  • Anvil Engine (Assassin's Creed'in motoru) değilmiş. Yep yeni bir motor dizayn etmişler.

Trailer 2 milyon view almış bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahin -- 6 Haziran 2012; 19:33:26 >
  • niye bu kadar hayran kaldınız anlamadım

sanırım bende bişey var..
  • Resmi twitterında 2013'te çıkacağı açıklandı.

https://twitter.com/#!/watchdogsgame
  • bu oyun yüzünden ps3 alıcam
  • Yerimizi aldık bekliyoruz.
  • değişik bir şeye benziyor.

2013 olması ise kötü. Yaz tatili var oynayacak oyun yok arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

değişik bir şeye benziyor.

2013 olması ise kötü. Yaz tatili var oynayacak oyun yok arkadaş

Nesi kötü hocam ya 2013 olması harika. Millet 2014 yada çok var diyordu. Bir oyuna bak doğal yani çok iyi 2013 olması.

Edit: An itibari ile adamlar ödülleri götürüyor.

Watch Dogs (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahin -- 7 Haziran 2012; 6:24:12 >

• Çok da sürmez bu oyunun çıkması. 2013'ün ilk çeyreğinde gelir bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.