Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheTurk61

Hocam olsa bile oyun bayağı sıkıntılı, üst seviye sistemlerde bile oldukça sorun yaşayan var.

yamalarla duzelıcektır. Gta 4 te de ılk bata 1440 X900 de kasıyordu 7 yama cıktı 1920X1080 de yag gıbı akıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

beyler ilk defa oynuyorum, orjinal oyunum. uplayden indirdim sanırım en son patchtedir heralde. gtx 650 ti boots 2 gb 192 bit ekran kartı sahibiyim 4 gb ram var. high medium arası bir ayar yaptım oyuna girdim fakat oyunda sürekli 15 20 sn de bi fps 1 e düşüyor sonra yine 35 e çıkıyor ama oynamak imkansız gibi oldu yani özellikle dışarda. ne yapmam gerekiyor fps bi anda düşüp yükseliyor yine. ayarlarla falan alakası yok yani hepsini low yapsamda fps 1 e kadar düşüp yükseliyor yine. anlamadım gitti.

Bence ayarlarin yanlis.

Orta seviyede rahat oynaman gerekir.

Hem ramin hem ekran kartin medium high ayarlarda oynatmaya musait degil

dediğim gibi bu ekran kartından olan bir sorun değildi youtube da gördüğüm çoğu insan high-medium arası oynamış oyunu gayet bu ekran kartıyla. sorunu da çözdüm, yabancı forumlarda bulduğum bir iki şeyi yaptım. watch dogs kısayoluna -disablepagefilecheck ekledim, uplayi offline moda aldım. şuan herhangi bir fps düşme olmadan ilk bölümü tamamladım, şuandada oynuyorum 35 40 arası fps alıyorum akıcı bazen araba kullanırken fps 20 25 e düştüğü oluyor onunda sebebini anlayamadım. ayarlarım şunlar ;

Watch Dogs (2014) [ANA KONU]

@nevermind

dostum bende nvidia kampanyasından kazandım, dün gece indirdim oyunu uplay üstünden, sanırım sitede şuan sorun var düzelir biraz bekle bence.

Bu disablepagefilecheck olayı tam olarak nedir nasıl yapılır? Faydalı gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w.wallace -- 8 Temmuz 2014; 17:35:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• watch dogs kısayolunun sonuna disablepagefilecheck ekliyorsun, uplay e göre konusuyorum, uplayı açıp bu kısayoldan giriyorsun oyuna uplay içinde play kısmından değil. şu şekilde ;

"C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Watch_Dogs\bin\watch_dogs.exe" -disablepagefilecheck
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

quote:

Orijinalden alıntı: BalinayaKafaAtanHamsi

ARkadaşlar dandik sistemim var. PC gereksinimlerinde ekran kartına bakmıştım sadece. 32 bit win7 var. Lakin 64 bit olması gerekmiş. Sistem:

HD5670 GDDR5 1GB 128 Bit
    E6500
    2GB Ram

Ram yeter mi? Yeterse 64 bit win 7 mi 8.1 mi yükleyeyim.

o sistemle oynaman imkansız ne yüklersen yükle üzgünüm .

Dostum

Amd x4 955 3.2 pro black Edition
    4 gb ram
    Nvidia gtx 660 ti
    Soğutma iyi
    Güç kaynağı thermaltake 700w

High ayarlarda dışmekanlarda kasma oluyor. İç mekanda temiz kasma yok. Acaba oyunun optimizasyonu ile ilgilimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• John___Doe kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı yükselirse iş yapar.

• noth1nq. kullanıcısına yanıt
    Fm 2014 ile takas edelim

• Beyler oyunda türk ismi gordum.

Kusuda bakmayin fraps acik degildi o yuzden telefonun kamerasiyla cekmek zorunda kaldim.

• Grafikler şahane iyi hoş ta GTX 680 de medium oynuyorum. AA yı da MXAA2x e ancak getirebiliyorum. Bu kart bu kadar çöp mü oldu ya?
  • Senaryo çok kısa ya
  • msw kullanıcısına yanıt
    Ben imzamdaki sistemle worsemod ve sweetfx yüklüyken bile 40 fps altına düşmüyorum. AA fxaa olarak ayarlı gerisi high ayarlarda. Senin kartın daha yüksek performans vermeli. Sürücü sorunu ya da başka bir sorun olmalı.

• theworse 0.97 çıktı
  • Beyler 780Ti ile performans nasil?

• emre544 E kullanıcısına yanıt
    İşlemci o/c yapmışsın sanırım, benim i7 defaultta 3.4ghz. Belki işlemci ile ilgilidir. Gerçi grafikleri yükseltip AA yı düşürünce oluyor bir bakıma ancak arada bir takılmalar yine oluyor. AA yı çok fazla yükseltmenin bir anlamı yoksa onu düşük tutalım grafik ayarlarını yükseltelim o halde, öyle düşünüyorum. Diğer arkadaşlar hangi kartla ne şekilde bir ayar yaparak performans aldılar onu da incelemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celo55

Senaryo çok kısa ya

Bencede en azından böyle hacklemeli bir oyunun daha uzun bir senaryosu olması gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayJupiter

Sen hala orda mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayJupiter

Ah Ubi neleri atlamış oyunda
    Gta 4le karşılaştırması vardı onda da böyle eksik.

• 0.97b den 2 kare.
     Watch Dogs (2014) [ANA KONU] Watch Dogs (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 10 Temmuz 2014; 10:45:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

0.97b den 2 kare.

Worsemod ve sweetfx birleşince muhteşem görüntüler ortaya çıkıyor gerçekten. Tek sıkıntı şu anlık saçma sapan kasılmalar, onu da düzeltirlerse mükemmel olur.
  • Arkadaşlar dün itirabı ile sistemimi yeniledim fx 8350 den 4670K yani intel sisteme geçtim ve genel olarak baya bi hızlanma var 4.5 ghz de kullanıyorum. watch dogs fx 8350 ile oyununda 35 fps lere inerken bunda 45 fps lerde en düşük ve ortalama da 45-65 fps de fultt ultrada. şaşırdım valla :) 10 fps 10 fps dir :) daha akıcı oldu oyunum.

ve de kullandığım anakartta gayet ucuz ama ciddi ciddi çok iyi overlock olabilen kaliteli bir anakart ve pci E 3.0 +usb 3.0 bile var :

MSI z97 PC MATE ANAKART :

http://www.vatanbilgisayar.com/z97-pc-mate-intel-z97-soket-1150-ddr3-3000mhzoc-hdmidvi-anakart.html

Eski anakartım fx için olan gigabyte 990FXA-UD5 ti ve onda pci e 2.0 vardı . 3.0 yoktu. (ki 430 tl lik anakarttır kendisi ) acaba bundan dolayı mı biraz da fps artışı ? bu anakartımda pcie 3.0 var .

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.