Şimdi Ara

Far Cry 3'ün E3 Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Ubisoft'un uzun süredir söz ettiği E3 konferansı başladı ve ilk gösterilen oyunlardan birisi da Far Cry 3 oldu. Aman uyaralım, Far Cry 3'ün bu videosunda biraz uygunsuz içerik olabilir.

Yayınlanan bu videoda Far Cry 3'ün sunduğu atmosferi yeterince anlayabiliyoruz. Özellikle oyunun sunduğu o deniz, kum, güneş atmosferi oldukça etkileyici. Bizlere oynanış açısından güzel bir izlenim bırakan Far Cry 3'ün videosuyla sizleri baş başa bırakalım;

• Siteyi her yenilediğimde yeni bir haber görüyorum :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun gelse de COD'dan çıksam.

• Önceki videolarda oyun daha ciddiydi. Bu video oyundan soğuttu beni. Çok kötü olmuş bu video bence.

• face' de ac 3 un gameplayi ni gördum ac2 den sonra ki en iyi ac serisi olabılır bana göre çok etkıleyiciydi

• off oyun ilki gibi geliyor çok güzel 2. yi hiiç sevmemiştim. bu sene oyun yağmuru var vallahi ekran kartlarını aldık oyun yok diyoduk oyun yağmuruna tutulduk çok bereketli geçiyor bu sene maşallah :D

• Kaplanın olması bile yetti bana. Grafiklere zaten sözüm yok. Umarım UBISOFT başarır.

• Far Cry 1 ve 2 nin karışımı bence
  • harika gözüküyor insallah 1. oyun gibi güzel olur..

• En çok etkili olan atmosfer bunu savaş sahneleri ve bazen araya giren senematik sahneler takip ediyor başarılı bir yapım olmuş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.