- x
19 LT Damla Damacana Su 1 TL (ANKARA)
41 Cevap9028 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

325 Mesaj
5 Haziran 2012; 0:33:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

0

https://www.yakala.co/f...-1-tl--yakala.co-ankara

• Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Damla Doğal Kaynak Suyu'ndan 19 litrelik damacana su 7 TL yerine sadece 1 TL!
• 6 Haziran – 6 Temmuz 2012 tarihleri arasında, 1 ay boyunca geçerlidir.
• Gölbaşı ve Pursaklar semtleri hariç, tüm Ankara bayilik bölgelerinde geçerlidir.
• Fırsat dahilinde suyun teslimatı esnasında herhangi bir boş damacana teslim edilmesi gerekmektedir. Damacana teslim edilemiyorsa, damacana depozito ücreti olan 4,75 TL’lik tutar teslimat sırasında talep edilecektir.
• Damla Su sipariş hattı pazartesi-cumartesi 08:00 - 20:00 saatleri arasında; pazar günleri ise 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
• Kişi başı en fazla 4 kupon satın alabilirsin.
• Kurumsal müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
• Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
• Kupon kodunu Damla Su Sipariş hattını arayarak sipariş hattı görevlisine ilettiğin takdirde siparişin tamamlanacaktır. Damla Su Sipariş Hattı: 444 55 66
• Bu promosyondan faydalanan tüketiciler, aynı dönem içerisinde Damla markası için başka bir promosyon varsa, o promosyondan faydalanamaz veya birleştiremez.

314 Mesaj
5 Haziran 2012; 0:37:31 

AOC Elmacık'a cevap geldi galiba

200 Mesaj
5 Haziran 2012; 1:24:01 

elmacık su bizim buraya gelmiyor bende damla aldım tadı fena değil koru suya 6 lira veriyoz 1 liraya damla içilir bence

12593 Mesaj
5 Haziran 2012; 1:44:50 

Nihayet, aylar sonra Ankara'da bir su kampanyası. Aldım. Depozito da 4,75'miş. Damacana vardır herhalde evde bir yerlerde.

66 Mesaj
5 Haziran 2012; 2:19:00 

ayni adres icin esim ve kendi adima dorder tane alsam getirirler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

420 Mesaj
5 Haziran 2012; 2:52:02 

istanbul için olan kampanyadan aldım bize yolladıkları suda dehşet yüksek alüminyum var değmez. ayrıca fiyatı da turkcelllilere 3.5 tl normalde. işini bilen ev hanımları klubu mu ne onun kampanyası ile.

112 Mesaj
5 Haziran 2012; 4:15:08 

Sapanca ise alınır Bursa ise uzak durun.
alan arkadaşlar bilgilendirse iyi olur kaçırmayalım.

1373 Mesaj
5 Haziran 2012; 6:51:57 

arkadaslar, bu coca colanın sattıgı modıfıye edılmıs fabrıka suyu degıl mı? Sonradan ortaya cıktı da adı turkuaz dı degıstı damla oldu.
Dogal kaynak suyu falan degıl, ıcıne mıneralı falan sonradan kattıkları guya arıtılmıs ne oldugu belırsız bırsey dıye duydum.

Not: eksideki yorumlara bir bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 5 Haziran 2012; 6:59:35 >

172 Mesaj
5 Haziran 2012; 9:07:31 

damlanın çok kötü bir su.şebeke suyuna minarel ekleyip şişeliyolar.turkuazın isim değiştirmiş hali.almayın.elmacık kampanyası daha iyi

4477 Mesaj
5 Haziran 2012; 9:13:43 

Şehirfırsatı Elmacık suyunda kampanya yapmış. Aynı fiyat.

http://forum.donanimhaber.com/m_61645216/tm.htm

154 Mesaj
5 Haziran 2012; 9:16:51 

quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

damlanın çok kötü bir su.şebeke suyuna minarel ekleyip şişeliyolar.turkuazın isim değiştirmiş hali.almayın.elmacık kampanyası daha iyi

+1

YASAL UYARI;

Bulaşma!
Ya Banlanırsın, Ya da HAcKlanırsın!

325 Mesaj
5 Haziran 2012; 9:22:46 

Hala Damla suya "kuyu suyu", "şebeke suyu" diyenler var. Eskidendi o. Artık kaynak suyu Damla. Tadı da gayet güzel. 2 aydır alıyoruz.

400 Mesaj
5 Haziran 2012; 12:11:59 

Damla ayrıca piyasadaki bir eksikliğe de el atmış. Damlacana markasıyla CAM DAMACANA su satışına başlamış
büyükşehirlerde. Aslında artık tüketicinin bilinçlenmesi ve fırmalarında bu bilinçlenmeye cevap vermesi gerektiğini düşünüyorum.
Su Cam damacanada taşınmalı.

12593 Mesaj
5 Haziran 2012; 12:26:41 

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Hala Damla suya "kuyu suyu", "şebeke suyu" diyenler var. Eskidendi o. Artık kaynak suyu Damla. Tadı da gayet güzel. 2 aydır alıyoruz.

Sormayın hocam, bi' bitmediler.

Ayrıca Elmacık dediğiniz suyu satanlar Ankara'nın en kalabalık semtlerinden bazılarına teşrif edemedikleri için bir işe yaramıyor. Aklınızda bulunsun Elmacıkçılar.

752 Mesaj
5 Haziran 2012; 13:02:07 

4 tane alınabiliyor diyor , fakat daha fazla almak mümkün . Ben 6 tane aldım . Bakalım son 2tanesini gönderecekler mi ? Göndermezlerse yan komşuya isterim :) :)

3296 Mesaj
5 Haziran 2012; 13:10:39 

elmacık mı damla mı beyler?

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

12593 Mesaj
5 Haziran 2012; 13:17:08 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

elmacık mı damla mı beyler?

İkisinden de al derim hocam, hem mukayese etmiş olursun, daha faydalı olur.

817 Mesaj
5 Haziran 2012; 13:19:16 

quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Damla ayrıca piyasadaki bir eksikliğe de el atmış. Damlacana markasıyla CAM DAMACANA su satışına başlamış
büyükşehirlerde. Aslında artık tüketicinin bilinçlenmesi ve fırmalarında bu bilinçlenmeye cevap vermesi gerektiğini düşünüyorum.
Su Cam damacanada taşınmalı.

Cam şişede su aslında çok uzun zamandır satılıyor,fakat satan markaların pazar payı coca cola kadar yüksek olmadığı için heryerde görünmüyordu,fakat coca-cola işin içine girince pazar büyüdü.
Ayrıca damla piyasadaki sular içerisinde en son tercih edeceğim markadır,değil cam altın sürahide getirseler yinede içilmeyecek kadar kötü tadı var.

902 Mesaj
5 Haziran 2012; 14:41:09 

quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Cam şişede su aslında çok uzun zamandır satılıyor,fakat satan markaların pazar payı coca cola kadar yüksek olmadığı için heryerde görünmüyordu,fakat coca-cola işin içine girince pazar büyüdü.
Ayrıca damla piyasadaki sular içerisinde en son tercih edeceğim markadır,değil cam altın sürahide getirseler yinede içilmeyecek kadar kötü tadı var.

Damla CAM DAMACANA nın fiyatı nedir acaba ?

325 Mesaj
5 Haziran 2012; 15:34:59 

bende damacana yok. damlanın damacan fiyatı 4,75 tl,.
önce damla alıp sonrasında elmecık tercih edip mukayase sonrasında yorum yapılabilir.

damacana depozitoları ne kadardır?

400 Mesaj
5 Haziran 2012; 16:12:49 

abant premium ve damlacana dışında cam damacanada satan firmaları biliyorsanız paylaşın

753 Mesaj
5 Haziran 2012; 23:44:06 

Daha dün ve evelsigün damla su içtim. vee size ne hissetiğimi şöyle anlatayım, sabah uyandığımda ağızım kupkuru sanki tuz basmışlar, böbreklerim taş gibi kuru ve acı içinde ve çöldeki biri gibi tekrar su istiyordu bedenim... damla su çok büyük tehlike... arayın arştırın. teste gönderin ayrıyeten testi kendiniz yapın. bana öyle cevap verin.... biz uzak durulması gerekliliğine inanıyoruz!!!!!!!!!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

42 Mesaj
6 Haziran 2012; 0:16:58 

valla istanbul için aldım kullanıyoruz.gayet iyi istanbulda 500ml 1lira sataken adamlar damacanayı veriyorlar o fiyata.adamların hakkını yemeyelim

11757 Mesaj
6 Haziran 2012; 9:02:35 

Korusu 6.5 tl ye 2 damacana getiriyor..Bitmediyse hala devam ediyordur..Erikli ile yarışır tat olarak

2211 Mesaj
6 Haziran 2012; 10:42:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Korusu 6.5 tl ye 2 damacana getiriyor..Bitmediyse hala devam ediyordur..Erikli ile yarışır tat olarak

hangi şehir ve bölgede hocam

321 Mesaj
6 Haziran 2012; 11:11:54 

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

+

321 Mesaj
6 Haziran 2012; 11:30:33 

kodları elmacıkdan almışım ama Damla'nın müşteri hizmetlerini aramışım kaydı falan her şeyi hallettim. Kadın kodu istiyor veriyorum devam edin diyor kod bitti diyorum sonra siz hangi markasınız deyince kadında koptu telefonda hay allahım ya böyle aptallıklar sadece bende mi mevcut olur

456 Mesaj
6 Haziran 2012; 12:02:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Damla CAM DAMACANA nın fiyatı nedir acaba ?

birde içilmeyecek sulara

SAĞLIK suyunuda ekleyebiliriz tadı çok kötü

çubuk barajındaki suyu çekip arıtıyorlar galiba.

birde damla suyu zaten bedava veriyormuş işletmelere

o kadar işletmeceyi gittiğimde bu suyu değiştirin dedim
para vermiyorumki zaten dedi.

coco cola

Sun Blade 150; 64 Bit'lik Sparc işlemci 550 MHz or 650 MHz UltraSPARC ; 8 GB. RAM ; 350 GB disk ; 2-D/3-D graphics options for multi-display support Unix-Solaris 8 (5/03)
SGI® Origin® 350 ;32 CPUs in single operating system; 4 64-bit PCI-X slots 73GB system drives; IRIX

466 Mesaj
9 Haziran 2012; 14:13:03 

Damla Kampanya da sikinti var. benden damancana+2 tl istendi.

Ankara

752 Mesaj
9 Haziran 2012; 14:18:02 

quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

Damla Kampanya da sikinti var. benden damancana+2 tl istendi.

Hocam bende sıkıntı yok , hiç para vermedim . Damacana vardı Nestlenin onu verdim yeni suyu aldım. Bayiyi şikayet edin . Bayi kafasına göre para isteyebilir .

466 Mesaj
9 Haziran 2012; 14:55:00 

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Hocam bende sıkıntı yok , hiç para vermedim . Damacana vardı Nestlenin onu verdim yeni suyu aldım. Bayiyi şikayet edin . Bayi kafasına göre para isteyebilir .

Cevap icin tesekkurler.

Ankara

325 Mesaj
9 Haziran 2012; 15:06:20 

Durumu müşteri hizmetlerine iletin. Bizim bayi Turkcell kampanyasında önce "her seferinde farklı damacana markası veriyorsunuz, değiştiremem" demişti 3. damacana değişiminde. 444'lü numaraya sordum, "değişir, biz tekrar yönlendiriyoruz" dediklerinde gelip aynen: "mazot 4.5 lira olmuş, Turkcell'den aradığınızı söyleseydiniz sabah geldiğimde hallederdik burada." dedi.
Bu kampanyada da arayıp "kampanya koşullarını okumadınız mı? Siz daha önce farklı kampanyadan yararlanmışsınız, bu yeni müşterilere yönelik kampanya" dedi. "He he!.." deyip yüzüne kapadım. Yine bir telefondan sonra geldi ve "siz iki tane mi söylemiştiniz? Orada 4 tane görünüyor, ondan kaynaklanıyor sorun" dedi. "İyi günler, merhabalar vs." kibar çocuk ama 3.cüde ağzını burnunu kıracağım, zor tutuyorum kendimi.

284 Mesaj
10 Haziran 2012; 13:16:34 

Damla suya 1 TL bile çok .

126 Mesaj
10 Haziran 2012; 13:40:03 

1 liraya alıp çiçek falan sulanır ancak.bilmiyorum illere gönderdikleri sular farklı mı fakat hayatımda içtiğim en iğrenç sudur damla su.(izmir için.) eğer susadığım ortamda başka bir su yoksa mecburen içiyorum.çeşme suyu varsa onu tercih ederim.şimdi diyceksiniz kaynak suyu bu falan.musluktan akan su da kaynak suyu sıfatına giriyor.bunun testi çok zor değil.gidin 50 kuruşa 1 şişe erikli 1 şişe damla su alın.sonra için,içirin cevabınızı alın..
edit:hatta izmir için 1 bardak musluk suyuylada karşılaştırabilirsiniz o kadar berbattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock3r -- 10 Haziran 2012; 13:41:49 >

11757 Mesaj
15 Haziran 2012; 12:47:08 

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

Ankara

12593 Mesaj
15 Haziran 2012; 12:48:34 

quote:

Orijinalden alıntı: rock3r

1 liraya alıp çiçek falan sulanır ancak.bilmiyorum illere gönderdikleri sular farklı mı fakat hayatımda içtiğim en iğrenç sudur damla su.(izmir için.) eğer susadığım ortamda başka bir su yoksa mecburen içiyorum.çeşme suyu varsa onu tercih ederim.şimdi diyceksiniz kaynak suyu bu falan.musluktan akan su da kaynak suyu sıfatına giriyor.bunun testi çok zor değil.gidin 50 kuruşa 1 şişe erikli 1 şişe damla su alın.sonra için,içirin cevabınızı alın..
edit:hatta izmir için 1 bardak musluk suyuylada karşılaştırabilirsiniz o kadar berbattır.

Size özel gönderiyorlar sanırım. Dün sipariş ettim, gayet güzel bir su. Ankara'da musluk suyu için de, sonra bunları buraya yazın. Tabi yazana kadar ölmezseniz.

126 Mesaj
15 Haziran 2012; 13:05:44 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Size özel gönderiyorlar sanırım. Dün sipariş ettim, gayet güzel bir su. Ankara'da musluk suyu için de, sonra bunları buraya yazın. Tabi yazana kadar ölmezseniz.

peki erikliyle karşılaştırdınızda kalitesi nasıl kalıyor ? fiyatları kampanya dışında aynı çünkü.

12593 Mesaj
15 Haziran 2012; 13:11:27 

quote:

Orijinalden alıntı: rock3r

peki erikliyle karşılaştırdınızda kalitesi nasıl kalıyor ? fiyatları kampanya dışında aynı çünkü.

Erikli kullanmıyorum. Birkaç defa içtim damacanadan, ne özelliği var onu da anlamadım. Sırma'nın suyunu kullanmıştım, pek fark göremedim. Güzel, gayet içilebilir bir su. Su işte, özel bir tanım yapamıyorum. Ankara'nın bariz biçimde kokan musluk suyunun tadına bakmış biri olarak hepsi iyi diyebilirim.

Prestor, içtikten sonra mı fiyatı fark ettiniz? Erikli'nin özelliği bu mu yoksa?

902 Mesaj
15 Haziran 2012; 13:14:08 

Konuyu "ANKARA'DA DAMACANA SU FIRSATLARI" olarak değişsek te güncel takip etsek ??

357 Mesaj
15 Haziran 2012; 13:50:42 

erikli kullanıp beğenenlere alaçam marka tavsiye ederim eriklinin diğer markası 5,5 liraya kaynağı uludağ erikliyle aynı olma ihtimali yüksek. ben ankarada bunu kullanıyorum.

12593 Mesaj
16 Haziran 2012; 21:49:15 

Bu arada söylemeyi unutmuşum arkadaşlar, bana gelen siparişin yanında 750ml Damla Minera cam şişe maden suyu hediye ettiler. Belki bayiye özel bir uygulamaladır bilmiyorum ama su bedavaya gelmiş oldu. :)

47 Mesaj
6 Ekim 2012; 16:25:52 

quote:

Orijinalden alıntı: camokan

erikli kullanıp beğenenlere alaçam marka tavsiye ederim eriklinin diğer markası 5,5 liraya kaynağı uludağ erikliyle aynı olma ihtimali yüksek. ben ankarada bunu kullanıyorum.

İkiside uludağdan çıkıyı doğru ama kaynak aynı değil erikli 2300 mt bulunan bir kaynaktan alaçam su ise 900 mt de bulunan bir kaynaktan çıkıyo. Ve aynı firmanın suyu. Ankarada damacana fiyatı 5.40 tl henüz suyu denemedim ancak deneyince sonucu burdan yazarım.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Biten Sıcak Fırsatlar » 19 LT Damla Damacana Su 1 TL (ANKARA)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.602