Şimdi Ara

Mobilite 3: Galaxy S III, Nokia PureView 808, iOS 6 ve daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
16.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü yine dopdolu! Galaxy S III tarifelerinden, Nokia PureView 808'in Türkiye macerasına, yeni nesil Ultrabook'lardan Radyasyon sensörlü akıllı telefon ve iOS 6'ya kadar pek çok konuyu Erdi ÖZÜAĞ ve Ender YILDIZ birlikte değerlendiriyor.

• tarife mi? inceleme nerde gelsin artık. ender yıldız videoya photoshopla sonradan eklenmiş gibi gözüküyor
  • s3 incelemesi beklemedeyiz.. tamam

• s3?s3?s3? .. mobilite için teşekkürler , erdi özüağın cümle sonunu getirmek için verdi çabalar beni güldürüyo(yanlış anlaşılmasın hoşuma gittiğinden , keisnlile dalga geçme amacı olmadan)TEŞEKKÜRLER
    s3 incelemede bekliyoruz

• Abi yapıcı bir eleştiride bulunmak istiyorum, umarım yanlış anlamazsınız...
    kameraya çok nadir bakıyorsunuz, diğer videolarda mesela 1e1 haberde orada olmasak bile sanki oradaymışız gibi hissedebiliyoruz...siz de bu konuya biraz daha dikkat ederseniz süper olur...

• yarin beyler inceleme için .

• tesekkurler...

• radyasyon ölçen telefonu eşim gibi röntgen teknisyenleri tercih edebilirler bence...

• tegra dışında diğerleri pekte gerekli değildi gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

tarife mi? inceleme nerde gelsin artık. ender yıldız videoya photoshopla sonradan eklenmiş gibi gözüküyor

photoshop ın videoya kişi ekleme gibi bi özelliği yok
  • + Senin tablet neydi
    - apple ipad , peki senin ki
    + Gel eve göstereyim... :D
    Erdi abi süperdi :D --- S3 ün kamerası 4S ile aynı hmm, 4s de iyi olan kamera S3 de kötü damgası alır kesinlikle... inceleme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaldeki_hayat

+ Senin tablet neydi
    - apple ipad , peki senin ki
    + Gel eve göstereyim... :D
    Erdi abi süperdi :D --- S3 ün kamerası 4S ile aynı hmm, 4s de iyi olan kamera S3 de kötü damgası alır kesinlikle... inceleme için teşekkürler.

kamera ayni olabiir ama s3te problem oldugu aşikar.Umarim yazilim guncellemesi ile duzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün e3 canlı yayın bsc canlı yayın videolar vs. akk iyi doldurdum :D

• ender yıldız videoya photoshopla sonradan eklenmiş gibi gözüküyor

• incelemede levono yazılmış
  • Güzel program olmuş sıkılmadan izledim.

• Yalnız bir şey dikkatimi çekti Mobilite yazısındaki e harfinin üstüne konumlandırılan dalga şeklindeki çizgiler "çakma engadget" havası vermiş programınıza... Lütfen biraz daha dikkat.

• Videoya Photoshop ile nasıl ekleme yapıyorsunuz? :)

quote:

Orijinalden alıntı: adject0604

/>
    ender yıldız videoya photoshopla sonradan eklenmiş gibi gözüküyor

• abi ben bu video oynatıcı kaynagında problem bulundu hatasından bıktım nasıl halletcezzz??

• detaylı inceleme ne zaman gelecek..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.