Şimdi Ara

FIREBRAND WIRELESS M778 7 TABLET PC (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
6
Favori
65.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl yapılacağını anlatabilir misiniz?
  • alınabilir gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leqendtime -- 11 Temmuz 2012; 0:04:09 >
  • Merhaba bende iki gün önce aldım ama benim telefondaki çoğu uygulamayı bunda göremiyorum. Birde tuşlarda w ya basıyom q yazıyo e ye basıyom w yazıyo r ya basıyom e yazıyo s ye basıyom a yazıyo vs vs...
    Çocuk için aldık onunda benim telefonda oynadığı hiç bir oyun uygulama yok nasıl olacak ben mi yanlış birşey yapıyorum.
    Birde bazı oyunlarda yeterli alan yok diye uyarı veriyo. Halbuki telefon bom boş.
  • 2 gundur kullaniyorum. Ama cok iyi diyemem bir kere klawye sorunu var. Siz a yazmak istiyorsunuz o s yaziyor falan. Google play de olan bazi uygulamalar cihaz ile uyumlu degil diyor.hatta bir cok uygulama calismiyor. Android icin rot ayari gibi bir sey okumustum belki o giderir. Yardim edecek varsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızıma aldım 10 gün kadar önce ve fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum.Elbette kullanıcının beklentileri de önemli.Kutusundan çıkan kılıfı alamazsınız 50 tl den aşağı.4 gb hafıza kartıda var kutusunda.Üzerinde yüklü gelen marketten istediğiniz uygulamayı (ücretsiz bir google hesabı oluşturarak) indirebilirsiniz.En önemli çekincem Wifi idi.Evde bağlantı sorunu yaşamadık.Asphalt-5 demo sürümünü yükledim.Yüklemesi epey uzun sürdü ancak sorunsuz açtı.Yanlız 6 sürümünü desteklemiyor sanırım.Ortalama bir Tablet işte.5. sınıfa giden kızıma güzel bir hediye oldu...Almayı düşünenlere tavsiye ederim.
  • Arkadaslar ne kadar iyi olsada rezesif ekranlardan kaçın.. 250 300 liraya alıcagınız kapasif ekranlı ürünlerin cihaz ömrü en az 2 katı fark ettirir

• bende bu tableti 2 hafta önce aldım gayet memnunum.gta 3 oynanıyor ama arabada biraz kasıyor
    asphalt 5i kaldırıyor sorunsuz oynanıyor.kılıfı gayet kaliteli ve içinde kalemde var. kamerası fena değil dokunmatiğe alışmak lazım.dostum bu tableti sana tavsiye ediyorum.
  • tek kelime ile rezalet bir tablet
    rezistif olması çok kötü
    adamı hasta ediyor
    bu paraya ainolun düşük modelleri alınabilir
  • Tablet demeye içim el vermiyor 7 yaşındaki ikiz kuzenlerime almış eniştem oynasınlar diye ama çocuklar bile of puf diyolar. Kullanmaya değmez
  • alan arkadaşlara soruyorum anneme almayı düşünüyorum internetten yemek tarifi bakıcak, google dan bi kaç bişey arıcak yani anlıcağınız çok fazla bi özellik gerekmiyo ne dersiniz?
  • Moral bozmak gibi olmasın birazda hort olacak ama bende kliksa sitesinden 59tl ye bu ürünü aldım. Siteden kaynaklı bir hata yüzünden bu fiyata baya alan oldu. Hiç düşünmüyordum göndereceklerini ama 3 gün içinde lime ulaştı helal olsun diyorum.

Ekran resistif ama çift parmak oluyor nasıl olduğunu anlamadım tarayıcıyı çift parmakla büyütüp küçültebiliyorsunuz. Tek eksiği bluetooth.

Ses kalitesi çok iyi değil. Ekran rrengi pek canlı değil. Bunlar ilk izlenimlerim.

Marketinde 3-5 uygulama var play store yüklemeyi deneyeceğim ama 4.0.3 ve ya 4.0.4 rom bulabilirsem kırıp yüklerim hemen. Bu tabletler için rom fln nerde buluruz ? xda-dev. da göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpal624

Moral bozmak gibi olmasın birazda hort olacak ama bende kliksa sitesinden 59tl ye bu ürünü aldım. Siteden kaynaklı bir hata yüzünden bu fiyata baya alan oldu. Hiç düşünmüyordum göndereceklerini ama 3 gün içinde lime ulaştı helal olsun diyorum.

Ekran resistif ama çift parmak oluyor nasıl olduğunu anlamadım tarayıcıyı çift parmakla büyütüp küçültebiliyorsunuz. Tek eksiği bluetooth.

Ses kalitesi çok iyi değil. Ekran rrengi pek canlı değil. Bunlar ilk izlenimlerim.

Marketinde 3-5 uygulama var play store yüklemeyi deneyeceğim ama 4.0.3 ve ya 4.0.4 rom bulabilirsem kırıp yüklerim hemen. Bu tabletler için rom fln nerde buluruz ? xda-dev. da göremedim.

Hocam aynı tabletten bendede var eger bulursan dediğin program yada sürüm yükseltme falan banada haber verirsen sevinirim. Birde ayrıca ben tablete telefonu bağladım vodafonu falan görüyor çekiyor falan ama taletten nasıl mesajlaşabilir tyada arama falan yada internet yapabilirim biilgin varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultaytug1903

alan arkadaşlara soruyorum anneme almayı düşünüyorum internetten yemek tarifi bakıcak, google dan bi kaç bişey arıcak yani anlıcağınız çok fazla bi özellik gerekmiyo ne dersiniz?

internet konusunda işini fazlasıyla görür bende var ancak kablosuz şart ethernet kablosunu denedim şu an yapamadım daha.
  • arkadaşlar bu tableti aldım çok beğendim asphalt 5,gta3,the amazing spidermanı yükledim videoları müthiş oynatıyor ben birde kılavyeli kılıf ve usb fare aldım tam netbooka döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: wete55

arkadaşlar bu tableti aldım çok beğendim asphalt 5,gta3,the amazing spidermanı yükledim videoları müthiş oynatıyor ben birde kılavyeli kılıf ve usb fare aldım tam netbooka döndü

Bu oyunları nereden indirdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpal624

Moral bozmak gibi olmasın birazda hort olacak ama bende kliksa sitesinden 59tl ye bu ürünü aldım. Siteden kaynaklı bir hata yüzünden bu fiyata baya alan oldu. Hiç düşünmüyordum göndereceklerini ama 3 gün içinde lime ulaştı helal olsun diyorum.

Bende aynı fiyata aldım.

Ancak Sizin dedikleriniz bende geçerli değil.

Ekran kalitesi gerçekten çok güzel, Yotubeda videoları anında çok güzel bir netlikte açıyor.

Seside baya yüksek çıkıyor.

Fakat google playda çalışan uygulama yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: wete55

arkadaşlar bu tableti aldım çok beğendim asphalt 5,gta3,the amazing spidermanı yükledim videoları müthiş oynatıyor ben birde kılavyeli kılıf ve usb fare aldım tam netbooka döndü

S.a hocam kılıf ve mouseyi nerden aldın ve oyunları nerden indirdin cevaplarsan sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.