Şimdi Ara

BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
5
Favori
47.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bime lahmacunda mı geldi? hemde 7.50tl ve tabak kadar bir şey.

Edit: Aslında "Le-hmacun" güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 4 Haziran 2012; 17:29:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbey

dar gelirliliğin alemi yok gider 2 liraya 4 tane alır yerim

Kardeş sana at eşek yediriyorlar 50 kuruşa lahmacun mu olur
  • Bim'de satılan her ürün Bim'in kendi malı mı ? Yok ölürsünüz yok geberirsiniz diyen insanlara gülüyorum. Bu zamana kadar kim öldü kim geberdi ? Gayette sağlıklı ürünler satıyorlar. Bizde mesela alışkanlık oldu diğer yoğurtların tadı garip geldiği için dost yoğurt alıyoruz. Her gün de yiyorum öldüm mü şimdi ben ? Tamam tad olarak beğenmeyebilirsiniz ama kafanızdan sallamayın. Ucuz ve sağlıklı ürün satıyorlar ben gayet memnunum. Ona bakarsan bim'de Coca Cola'da var. İçinden bir şey çıktı mı Bim mi suçlu olucak. Bu lahmacunda NameGıda diye bir firmanın ürünü. Sitesinden girip bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR17

Hatayda 4 liraya yaklaşık 30 tane lahmacun alınabiliyor.

Atmacun olmasın hacı..
  • Resimler:

BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li )  BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li )

İnceleme:

Salata malzemelerini bulamadım evde domatesle idare etttim. Tat olarak Hacıoğlu lahmacunlarını 10 puan kabul edersek. 7/10.

Fiyat 7.50 TL tanesi 1.5 ' a geliyor ama lahmacunlar küçük olduğu için fiyatı fazla buldum. Max 5TL olmalıydı.

Alacaklar normal lahmacun tadını bulabilir ancak bu fiyata önermiyorum. Çok pahalı yapmışlar.

Edit: Hesap hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4goodlife -- 4 Haziran 2012; 18:05:43 >

• Yaazık la size 1 TL kar yapacam diye yediğiniz şeylere bak git adam akıllı 4 tane lahmacun al 2TL den adam akıllı ye sıcak sıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR17

Hatayda 4 liraya yaklaşık 30 tane lahmacun alınabiliyor.

Atmacun olmasın hacı..

Arkadaşlar, Çanakkale'li olmakla beraber hatayda oturuyorum, malzemeler verildiği taktirde 4-5 liraya 30'a yakın büyük boy lahmacun alınabiliyor. Çanakkalede aynı büyüklükteki bir lahmacun 2 lira neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4goodlife

quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbey

dar gelirliliğin alemi yok gider 2 liraya 4 tane alır yerim

Kardeş sana at eşek yediriyorlar 50 kuruşa lahmacun mu olur

2 liradan demek istemiş.

2 liraya lahmacun varda bizmi yemedik ???
    at eti derseniz başka...
    Dışarı bir çıkın 3.50 3.75 tl den ucuz lahmacun varmı kaliteli 1 tane lahmacun 3.50 2 tane 7 tl ediyor
    bimdeki hesaplı bence

• hacıoğlu lahmancunlarına 10 puan verdiysen sana tek diyeceğim şey;

• Gider 2.5tan Asfa Lahmacundan 3 tane yerim o paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4goodlife

Resimler:

İnceleme:

Salata malzemelerini bulamadım evde domatesle idare etttim. Tat olarak Hacıoğlu lahmacunlarını 10 puan kabul edersek. 7/10.

Fiyat 7.50 TL tanesi 1.5 ' a geliyor ama lahmacunlar küçük olduğu için fiyatı fazla buldum. Max 5TL olmalıydı.

Alacaklar normal lahmacun tadını bulabilir ancak bu fiyata önermiyorum. Çok pahalı yapmışlar.

Edit: Hesap hatası

Oha adam Hacıoğlu lahmacuna 10 puan demiş. Hayatımda yediğim en kötü lahmacundur Hacıoğlu'ndaki. Mahallelerdeki kebapçılar bile daha iyi yapıyor oradan.

• Vallaha kebapçı tanesi 4 liradan yapıyor. Denenebilir bu en azından kıyması Hacıoğlu'ndan fazla gözüküyor.
  • Haciogluma 10 puan veren, imam ustaya 100 puan ceker herhalde
  • Fakirliğin alemi yok bodrumda 50 lira
  • Köpek eti vesaire değil, lahmacuna 2tl den fazla para verilmez etliekmek değil bu, içinde iki parmak et var zaten gerisi sebze.. Tadıda gayet güzel ve kaliteli. Alır mıyım artık? Almam. Fırından yeni çıkmış lahmacunu salatayla alıyorum ben o paraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bimden alıp pişirince aynı böyle olurmu bende alacaktım ama 7 tl pahalı geldi

bak bu 2 oldu 2 dir yemek paylaşıyorsun gece gece en sonunda sana verecem kutsalı göreceksin

• Ben aldim.Tadi gercekten berbat.
  • Bimin üstüne ben market tanımam arkadaş..25 Kuruşluk çikolatalarının tadını hiçbirşey tutmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Bim'de satılan her ürün Bim'in kendi malı mı ? Yok ölürsünüz yok geberirsiniz diyen insanlara gülüyorum. Bu zamana kadar kim öldü kim geberdi ? Gayette sağlıklı ürünler satıyorlar. Bizde mesela alışkanlık oldu diğer yoğurtların tadı garip geldiği için dost yoğurt alıyoruz. Her gün de yiyorum öldüm mü şimdi ben ? Tamam tad olarak beğenmeyebilirsiniz ama kafanızdan sallamayın. Ucuz ve sağlıklı ürün satıyorlar ben gayet memnunum. Ona bakarsan bim'de Coca Cola'da var. İçinden bir şey çıktı mı Bim mi suçlu olucak. Bu lahmacunda NameGıda diye bir firmanın ürünü. Sitesinden girip bakabilirsiniz.

Tespit budur aylık market ihtiyacımı bimden karşılarım daha ailemden ölen olmadı bime laf eden insanlarda aşşalık kompleksi olduğunu düşünmeye başladım

• dar gelirliliğin alemi yok gider 2 liraya 4 tane alır yerim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.