Şimdi Ara

'LAD' ile karanlık bir dünyaya yolculuğa hazır olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Black Chair Games tarafından geliştirilmekte olan bulmaca-platform oyunu LAD’ın yakın bir gelecekte oyuncuların beğenisine sunulması bekleniyor.

Çeşitli bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışacağımız oyun siyah-beyaz görselleri ve ürpertici sesleriyle oyuncuyu karanlık bir dünyaya sürüklüyor. Birbirinden farklı bulmacaları bünyesinde barındıran oyun uzun bir oynanış süresi sunacak gibi görünüyor. Henüz kesin bir çıkış tarihi belirtilmeyen oyunun PC, Mac, Android ve iOS platformları için çıkış yapacağı belirtiliyor. Facebook ve Twitter entegrasyonları da sunan oyun, Apple tarafında ‘Game Center’ desteğini de bünyesinde barındıracak. 

'LAD' sunduğu genel oyun yapısıyla, birçok platformda oyuncuların beğenisini kazanan Limbo’ya benzerliği yüzünden büyük tepki alan oyunun sadece bir taklit mi, yoksa bir adım daha ileri giden bir yapım mı olacağını ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    'LAD' ekran görüntüleri
    'LAD' ekran görüntüleri
    'LAD' ekran görüntüleri

• Güzel bir oyun.
  • karakter bile limbo'ya cok benziyor. tebrikler guzel cakmalamislar. samsung'dan ogrenmisler herhalde, isin ustasindan...
  • Açık açık Limbo'dan araklamışlar :)
  • limbo bu :d
  • Arasıra Google play de Limbo'yu arardım. Limbo ortaya çıkmadı onun yerine bununla idare edeceğiz artık. Çıkalıda epeyi olmuş, ben yeni görüyorum.

EDİT: BEĞENMEDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 20 Ekim 2013; 20:01:10 >
  • Grafikler ve tasarım Limbo'ya benziyor, ancak oyun tarzlı farklı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Grafikler ve tasarım Limbo'ya benziyor, ancak oyun tarzlı farklı galiba.

Sadece benziyor, ben hiç beğenmedim.
  • bildiğin limboyu araklamışlar lan. bi deniycem editllerim burayı.
  • Limbo S olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.