Şimdi Ara

Avea da Galaxy S3 paketlerini detaylandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
20.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea da Galaxy S3 paketlerini detaylandırdı

Bugünden itibaren yaygın olarak satışa sunulan Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3 için Avea'nın beklenen fiyatlandırması belli oldu.

Avea, 16GB versiyonunu hem tarifeye ek ücret, hem de bağımsız paketlerle birlikte satışa sundu.

Tarifeye ek paketlerde, firmanın 3 gruba ayırdığı tarifeler için ek olarak 24 ay boyunca 79TL, 89TL, 96TL şeklinde aylık ödemeler bulunuyor.

24 Ay taahhütlü internet paketlerinde ise 250 MB paketinin aylık ücreti 104TL, 1GB paketinin aylık ücreti 114TL, 4GB paketinin aylık ücreti ise 124TL olarak belirlenmiş.

Heryöne 1000 Dk+Heryöne 1000 SMS+ 2 GB internet şeklindeki 24 aylık pakette de aylık ücret 149TL oluyor. Kontratsız ise Galaxy S3 modeli 1999TL'den satışa çıktı. Kampanyadan faydalananlara 6 ay boyunca sınırsız WiFi dakikaları hediye edilecek.

• hepsi kötü bence ama kötünün iyisi vodafone red mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 4 Haziran 2012; 13:34:32 >
  • Yaw arkadaş o kadar karışık ki Avea lıyım ama hiç bir tarifeyi anlamıyorum. Bu kadar tarifeyi nası takip ediyorlar...
  • Aynen katılıyorum, Vodafone Red Mini tarifesi en mantıklı olanı. Ayrıca Avea'nın Vodafone'dan yüksek fiyatlar çekmesi de ilginç...
  • 1-2 saat içinde tim den alıcam. 2000 TL ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 4 Haziran 2012; 19:50:43 >
  • Mavisi gelmiş mi?
  • Fiyatları yuksek...telefon 1900 tl civarı bulunabiliyor..tarifelerinde cok daha uygun alternatifleri var...yani bu fiyatlar acayip yuksek...keske operatorler telefon satıslarını reklam gorup yuksek kar satısı gormeseler..yada hat satısını hedefleselerde asıl işlerine daha fazla odaklansalar.....
  • Avea bizden almayın da nerden alırsanız alın demiş sanki. şartlara baktım da yok son sekiz ayda düzenli fatura ödemesi, günü geçmemiş olması, yok son üç ayda otomatik ödeme talimatı olması, hiçbirisi uymazsa kredi kartına taksit vs vs. kusursuz müşteri arıyorlar adamlar. almaya niyetlenmiştim ama adamlar resmen almayın diyor. kredi kartıyla alacaksam neden sizden alayım ki.
  • Hikaye yaaa
  • Amerikada adamlar 200 dolar verip sahip oluyorlar bu telefona bu nasıl operatör sübvansiyonu.Resmen adamlar telefonu perakende fiyatına satıp bir de 24 ay seni bağlıyorlar. Tüketiciyi bu kadar ahmak yerine koymak da ancak türkiye de olur. İçimden başka şeyler söylemek geliyor da neyse. Sen git kumda oyna avea
  • arkadaslar WiFi dakikasi nedir biri aciklayabilir mi ? simdiden tesekkurler

• red tarifesine geçebilmen için son üç ay en az 100 tl'lik fatura ödemiş olman lazım

• Adamlar evkurdan galaxy S 2000 liraya alırken. Aveanın milleti kazıklamasımı ilginc geliyor. Evkurdan 1000 lira etmicek bir telefona 2000 lira veren varken avea yada diğer firmaların yüksek fiyat tan satması gayet normal.

Sen araştırırsın ben araştırırım toplasan 100 kişiyi geçmez geriye kalan anlamıyan ve araştırmıyan kesim bu fiyattan alır. Firmalar aptal değil satıyorlarki kazık fiyattan veriyorlar.
  • avea kendini belli etmis yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone'yi bekleyin..
  • Yok abi hiç bir operatörün kampanyasına yaklaşmayacaksın, gerçekten bu kadar bariz kazık olması ilginç ve tuhaf. Allah aşkına telefonun fiyatı ne, senin toplamda istediğin fiyat ne, sen abone kazanmak için bu işi temelde yapmalısın fakat ülkeye giren yani türkiye pazarında kar'ınıda üzerine koyup satan diğer yerlerden bu kadar oha dedirtecek derece fazla satıyorsan bende bir avealı olarak avucunu yala avea derim sana. sadece 2 ay sonra bu telefon 1800 ler civarına düşecek, almak isteyenlere sesleniyorum; sabredin bekleyin, para biriktirin alın.
  • AVEA BAK GİT....
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

1-2 saat içinde tim den alıcam. 2000 TL ye

Mavisi gelmis mi diye sorabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell, avea ve samsung'a sordum. 2199 lira fiyat söylediler bana. İnternet sitesinde peşin fiyatı 1999 TL yazıyor deyince de uzaylıymışım gibi baktılar. Yok öyle bir şey dediler. Bize gelişi şöyle de böyle de demeye başladılar. Bilemiyorum nasıl internet sitesinde 1999 TL deyip mağazada 2200 TL diyorlar anlam veremedim doğrusu. 32 gb falan da değil ha bilgidiğiniz 16 GB'lık versiyonun satış fiyatı.
  • mavisi gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 4 Haziran 2012; 19:52:00 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.