Şimdi Ara

End Of Nations'ın E3 Videosu Yayımlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Rift'in yaratıcısı Trion Worlds tarafından geliştirilen MMORTS oyunu End Of Nations'ın E3 fuarında yeni bir videosu yayımlandı.

Genel olarak oyununun yapısını ve savaş sahnelerini görebileceğimiz bu videoda, çıkış tarihi ile ilgili ise kesin bir bilgi bulunmuyor. Yapımın Free To Play olarak piyasaya sürüleceğinden ve strateji türüne yeni bir soluk getireceğinden ise önemle bahsedilmiş. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• bıkmadılar usanmadılar abidik gubidik birimlerden neden realtime yapmazlar anlamış değilim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 0:28 illuminati beyler ayrıca BSC bilerek haber resmini bunu yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: shalashaska

bıkmadılar usanmadılar abidik gubidik birimlerden neden realtime yapmazlar anlamış değilim

allah akıl fikir versin abi bu kadar yeniliğe kapalımı olunurya

• tarzım degıl sanırım sıkıcı gorundu gozume
  • Şu MMO'lardan nefret ediyorum sürekli insanlara bişeyler satın almayı mecbur edip para kazanmaya şalışıyorlar!..0:28 harbiden 1 kaç saniyeliğine kondurmuşlar sembolleri!!!!!!

• Heyecanla beklediğim oyunlardan biri.

• oyunun ismi devletlerin sonu,oyunda galip gelen ise yeşiller yani illimunati.bu kadar mı tesadüf olur
  • Bıktık şu illumunati oyunlarından.
  • Erkut köse abimi kınıyorum.
    Bu abidik gubidik illuminati oyununu buraya koymamalısınız.
  • Oyun leş gibi Illuminati kokuyor.

• Videonun sonlarına doğru bir binayı yıkıyorlar, binanın giriş kapısı bana çok tanıdık geldi fakat hangi binanın girişiydi orasını hatırlayamadım.

• S........timin illimunatisi

• walla oyun pralı bile olsa alıcam ilimunati oyunu diye ben ilimunatiyi severim bide anonymouse u

• quote:

Orijinalden alıntı: 0lyimp0s

walla oyun pralı bile olsa alıcam ilimunati oyunu diye ben ilimunatiyi severim bide anonymouse u

Kafir misin sen
    Allah akıl fikir versin kardeşim.
  • İllummunati yakında tanındık oyunlarada koyarlar sonra beynimiz yıkanmış bir vaziyette hayatımıza devam ederiz.
    True Story :)
  • Bu oyunu alıcaksanız korsan alın para veren hayindir

• (k)illüminati üyeleri hızla artıyor ve herkes kendini paraya kaptırmak veye ünlü olmak için üye olmayı seçiyor. Yunus Emre ne demiş "Emeksiz zengin olanın kitapsız bilgin olanın sermayesi din olanın rehberi şeytan olmuştur".
  • Bu ilumaniti nedir arkadaş her üçgen gören ilumaniti diyor ilumaniti hakında hiçbir somut kanıt olmayışından dolayı ilumanitiye inanmıyorum sadece insanların zihninde yaşıyan birşey hem bu oyun c&c nin yapımcısı ve gerçek zamanlı stratejinin fikir babası olan Westwood un devamı olan stüdya yapmakktadır eğer şimdiye kadar oyunları başka dindeki yapıyo diye oynamadıysan hiç oyun oynamadınız demektir bu arada her ilumaniti dilereden düşerse varolmayıda keser eğer varsa bile onun hakında konuşmayıp onun işaretleri olarak belirtiniz şeyleri onun işaretleri diye görmemniz lazım unutulmak yok olmaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: orfur

Bu ilumaniti nedir arkadaş her üçgen gören ilumaniti diyor ilumaniti hakında hiçbir somut kanıt olmayışından dolayı ilumanitiye inanmıyorum sadece insanların zihninde yaşıyan birşey hem bu oyun c&c nin yapımcısı ve gerçek zamanlı stratejinin fikir babası olan Westwood un devamı olan stüdya yapmakktadır eğer şimdiye kadar oyunları başka dindeki yapıyo diye oynamadıysan hiç oyun oynamadınız demektir bu arada her ilumaniti dilereden düşerse varolmayıda keser eğer varsa bile onun hakında konuşmayıp onun işaretleri olarak belirtiniz şeyleri onun işaretleri diye görmemniz lazım unutulmak yok olmaktır

sen neyin kafasını yaşıyorsun.
    aç gözünü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.