Şimdi Ara

Longmire (2012) |Western|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk bölümü dün akşam AE kanalında yayınlanan dizi Craig Johnson'nın The Cold Dish (Walt Longmire Mysteries) romanını kaynak alıyor.Dizi Wyoming'e kendini adamış bir şerifi anlatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 4 Haziran 2012; 10:13:02 >

• western görünce aklıma 1900'lü yıllar kızıldereliler falan geldi ama trailer'da jipleri görünce hevesim kaçtı
  • Bende o dönem dizisi sanıyordum ama Justified tarzı olacak gibi.
  • Altyazısı çıkınca bi bakarım...
  • Diziyi görünce benimde aklıma "Jericho" geldi, ilk bölümünü izleyenlerden spoiler bekliyorum izleyip izlememe konusunda...
  • izleyen oldu mu nedir
  • Longmire, Craig Johnson'ın Walt Longmire Mystery isimli kitap serisine dayanarak hazırlanan bir dizi. Karısının ölümünden sonra toparlanmaya çalışan Absaroka County (Wyoming)'in karizmatik, kendisini işine adamış, soğukkanlı şerifi Walt Longmire üzerine odaklanıyor. Dizinin ana karakteri olan Şerif'i The Matrix filmindeki Ajan Taylor rolüyle hatırlayabileceğimiz, Vertical Limit (2000) ve Ned Kelly (2003) gibi filmler ile Avustralya yapımı Satisfaction, Killing Time gibi dizi yapımlarında rol alan Avustralyalı aktör Robert Taylor canlandırıyor.

Yaklaşık bir seneden beri dul kalmış bir adam olan Walt Longmire, cesur görünümünün arkasında karısının üzüntüsünü kalbine gömmüştür. Karısının ölümünden bu yana bu acıyla mücadele etmeye çalışan Longmire, kızı Cady'nin de (Freeman) ısrarlarıyla artık hayata yeniden dönüş yapmak zorunda olduğunun farkına varmıştır

• Diziyi Netflix almış, dördüncü sezon teaserı geldi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 15 Ağustos 2015; 0:59:27 >
  • Beşinci sezon onayını aldı.
  • 5.sezon trailer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Longmire (2012) |Western|
  • Netflix diziye altıncı ve final sezonu için onay verdi.
  • final sezonu trailer
  • Diziyi izlemiş olanlar var ise önerir misiniz?
    Netflix te yok. 4,5 ve 6. sezon altyazı da bulamadım.

Wisdom Hocam senin bilgin var mı sen izledin mi bu diziyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 2 Nisan 2019; 19:54:44 >
  • Anthony John Soprano kullanıcısına yanıt
    Netflix(yurtdışı kütüphaneleri) üzerinden 3-4 bölüm izlemiştim ama pek sarmamıştı. Daha sonra izlemeyi bıraktım. Piyasada çok fazla kaliteli dizi varken buna vakit ayırmak doğru gelmedi. Önermem. Western tarzında Justified diye bir dizi görürseniz, onu da önermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Netflix(yurtdışı kütüphaneleri) üzerinden 3-4 bölüm izlemiştim ama pek sarmamıştı. Daha sonra izlemeyi bıraktım. Piyasada çok fazla kaliteli dizi varken buna vakit ayırmak doğru gelmedi. Önermem. Western tarzında Justified diye bir dizi görürseniz, onu da önermem.
    Justified fena değil onu izledim. Başroldeki elemanı sevdiğimden izledim. Yoksa Banshee, Sons of Anarchy, The Shield, Justified gibi diziler aslında çok benzerler.

Bu dizide de Battlestar Galactica'dan Katee Sackhoff oynadığı için şans vermek istedim ama TR altyazı olmadığından izleyemiyorum.

Netflix yurtdışı olarak 6 sezonda TR altyazılı mevcut mu?
  • Anthony John Soprano kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazı mevcut değil. Sanırım ben de Katee Sackhoff'u gördüğüm için başlamıştım. Yine de devam edemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.