Şimdi Ara

Ematic firmasından 120$'lık Android tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ematic firmasından 120 />lık Android tablet

Düşük fiyat seviyesi artık büyük tablet üreticileri için de hedef alanı haline gelirken, farklı firmalardan rekabetçi ürünler de satışa sunuluyor.

Giriş seviyesi tabletleri ile bilinen Ematic firması, 7 inçlik eGlide Steal adlı yeni modelini tanıttı. 1GHz hızında çalışan işlemci, atanmış grafik birimi, 1GB RAM, 4GB depolama kapasitesi, 5GB bulut depolama kotası, microSD girişi, 800 x 480 piksel çözünürlük, WiFi, HDMI, 3 eksenli jiroskop eGlide Steal modelinde yer alıyor.

Ematic firması kendi ses dikte yazılımı EDAN'a da farklılaşma adına yeni modellerinde yer veriyor. Model 120$ fiyat etiketiyle ABD'de satışa sunulmuş durumda.

• neresi düşük seviye bunun :))bu fiyata bundan iyisi şamda kayısı :) 1 ghz işlemci 1 gb ram birtek ekran çözünürlüğü düşük okadar da olsun artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16 GS 1905 -- 4 Haziran 2012; 0:35:58 >
  • valla bildiğin orta seviye olmuş bu :D

• hep ucuz tablet ve tel haberleri goruyoruz.. fakat ülkemizde hemen hemen hiç birini göremiyoruz

• iyi güzelde bir de 5'' - 6'' arasi cepte tasinabilir tablet pc yapsalar iyi olacak

• aslında DH piyasadaki ucuz tabletleri topluca incelese? hem siteye hareketlilik gelir hemde kafamızda soru işaretleri silinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

iyi güzelde bir de 5 - 6 arasi cepte tasinabilir tablet pc yapsalar iyi olacak

Galaxy Note?

• fiyati ? Dostum o cok pahali telefon ozelligi oldugu icin ben sadece wifi olan ucuz tablet modelleri icin diyorum. Ornegin galaxy s wifi 5.0 iste bu cihaza hala alternatif cikarmadilar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet iyi güzel ama bu kadar güzel olduğuna göre birşeylerinden kısılmıştır eminim

• Cin mali ics tabletlerle ayni donanim ve ayni fiyat. Bu ozelliklerde ics akici calisamiyor, para verip alinmaz.

• Sistem ozellikleri gayet iyi. Sorun bu urunun Turkiye'ye gelip gelemeyecegi. Gelecegini zannetmiyorum, bizim yatirimcilarimiz belli basli firmalarin ayni ozellikte 300-400$ lik urunleri satmak varken bu urunun ithalatini yapip niye satsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ainol Novo 7 İleri II Android 4.0 Ice Cream Sandwich Tablet, 5-Nokta-Multi-Touch 7 "Kapasitif Ekran, 1.2G CPU, 3D Oyun, 3840X2160 Video, HDMI, Kamera, G-sensorhttp://xtw.me/Xo93o72

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.