Şimdi Ara

NuForce firması, küp şeklinde şarj edilebilir hoparlörünü tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NuForce firması, küp şeklinde şarj edilebilir hoparlörünü tanıttı

Profesyonel ve tüketici bazlı ses çözümleri ile tanınan NuForce firması taşınabilir ve çok fonksiyonlu Cube adlı hoparlörünü tanıttı.

Küp şeklinde olan Cube modeli taşınabilir bir hoparlörün yanında bir kulaklık amplifikatörü ve USB DAC dijitalden analoga ses dönüştürücü yer alıyor. 

6cm yükseklik ile yer sıkıntısı çekmeyen Cube, yüksek ses kalitesiyle müzik severleri memnun edecek. Şarj edilebilir Li-Ion batarya 8 saat kullanım süresi sunuyor. Opsiyonel bir iPod nano adaptörü de paket içine dahil edilebiliyor.

Üç farklı rengiyle NuForce Cube modeli 119$ fiyat etiketiyle firmanın çevrimiçi sitesinden ve anlaşmalı perakendecilerden temin edilebiliyor.

• ( 119$ fiyat etiketiyle) o fiyat nedir be ben 2+1 ses sistemini(microlab) 60 tl ye aldım...

• çok pahalı bir ürün.
    Ne kadar ses verecek ki, bu fiyatı hak edecek

• siz ne diyorsunuz ya ürün küp şeklinde bundan ötesi var mı :D

• bu tarz çok fazla ürün var neden buna 119 dolar verilsinki 20 30 tl ye işimizi görecek ürünler mevcut

• 19 dolar verilir anca

• ben 1+1 creative yi 15 liraya almıştım sonra gittim logitech 5+1 aldım tabiki ama asıl konu o degil :D

• Ürün güzel duruyor ancak kablosuz olsa,bunu bir şekilde cihazla bütünleştirebilseler bu fiyat uygun olurdu.

• ne fark eder ki küp şeklinde olması ikiside aynı işlevi görüyor :) hem sırf kablosuz ve şarj edilebiliyor diye bir çuval para dökmenin alemi yok.
  • Bunun babasi xmini xam4 dur. Fiyatida 50 tl civarinda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.