Şimdi Ara

Electronic Arts Hanesine Bir Shooter Oyunu Daha

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Artık görüldüğü üzere oyun dünyası tamamen Shooter tarzı yapımlara dayanmış durumda. Bu durum yapımcılar dahil çoğu kişiyi rahatsız ederken, Electronic Arts'ın hanesine bu türde bir oyun daha yazılıyor.

Electronic Arts Canada'nın verdiği iş ilanına göre ekip, yeni bir Shooter oyunu üzerinde çalışıyor. Daha önce Need for Speed: The Run'ın başında gördüğümüz EA Canada, bu oyunu AAA kalitesi adına hazırlıyor. İş ilanında belirtilenlere göre oyunda hem hikaye hem multiplayer modu bulunacak ve EA Canada, bu oyunla birlikte büyük bir seri oluşturmak istiyor.

EA Canada'nın bünyesinde hem EA Sports, hem de EA Black Box bulunuyor. EA Sports'un Shooter yapacağını düşünmezsek eğer, EA Black Box daha önceden PS2'ye James Bond: Everything or Nothing isimli bir Shooter oyunu çıkarmıştı. Ayrıca stüdyo, PSP ve Wii için Medal of Honor: Heroes 2'yi de geliştirmişti.

• Steam'de sattırmazsa Syndicate gibi batar...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • shooter oyunlarının varlığından rahatsız değilim hatta yeterli görmüyorum. nedeni şu : evet bi sürü shooter oyunu var ama pek azı kaliteli. bir elin parmaklarını geçmez her yyıl çıkan kaliteli shooter oyunları...
  • Evet oyun piyasasında bi hayli shooter oyunu var ama konusu ya dünya savaşları yada korku temalı oluyo..bi hollywood polisiye filmleri aksiyonu tarzında fps yapan yok kanımca..Şöyle bi "Jason statham" aksiyon filmleri tarzında senaryosu olan shooter hiç göremedik..Sürekli dünya savaşları konulu shooterdan ben bıktım..Benim hayalimdeki shooter NfsRun yada Driver San francisco yarış oyunlarının Fps/Shooter hali..Gerçekten tadından yenmez..

• Black 2 diyeceğim ama yeni dediği için bu karardan vazgeçiyorum acaba nasıl olacak

• crysis+moh+bf+... bu kadar fps oyunu var hala codu alt edemedi
  • Var olan oyunları geliştirmeye çalışırlarsa daha güzel olur. (Kastım paralı DLC'ler değil. Daha mantıklı şeyler lazım.)

• Respawn'dan da bekliyoruz bir şeyler artık.
  • Basol61

Taşıyıcı oyun yapsınlar yeter :D

• fps oyunlardan sıkıldım artık... l.a noire 2 çıksaydı çok iyi olurdu .. o tarz oyun yok o da türünün tek örneği zaten..

• Dunya`nin %60`i beyinsiz dediklerinde inanmazdim. Adamlar ruha gore serbet yapiyor. Dunya`da beyinsiz cok bu yuzden beceri istemeyen hareket eden her nesneye ates ettigin oyun yaparsan zenginsin bu kadar basit :D

Ne gerek var beyinsize yaratici oyun yapmak. Yap bir COD benzeri oyun sat milyonlar ohhh kebab :D Macera, puzzle ya da konu sahibi oyunlar bitti artik COD ve fanlarina hitap edicek beyine az ihtiyac duyulacak oyunlar revacta :D

Hic kizmiyorum EA`ye cunku en azindan EA akilli hareket ediyor beyinsizlik etmiyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

crysis+moh+bf+... bu kadar fps oyunu var hala codu alt edemedi

ona bakılırsa büyük ihtimalle türkiyede en çok oynanan fps wolfteam fakat bu onu call of duty veya battlefield dan daha iyi yapmaz.

• shooter oyunlari candir:)

• yeterince fps var tps olur umarım.

• Mevcut oyunlarinin arasinda shooter tarzi oyun zaten var neden elindeki oyuna yogunlasmayip yeni oyun yapiyor ki + 0 dan baslamakta ayri bir masraf ama soylede bir durum var elimdeki oyuna yogunlasayim derken begenilmez ise elindeki oyunun prestiji dusecek.

• fps oyunlara ayrı bır ılgı var ama cesıtlılık az
    dunyanın bır kısmı bf ye bır kısmı cod a odaklı bunun dısında degısık yapımları herkez gıbı bende beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChronoGear

Dunya`nin %60`i beyinsiz dediklerinde inanmazdim. Adamlar ruha gore serbet yapiyor. Dunya`da beyinsiz cok bu yuzden beceri istemeyen hareket eden her nesneye ates ettigin oyun yaparsan zenginsin bu kadar basit :D

Ne gerek var beyinsize yaratici oyun yapmak. Yap bir COD benzeri oyun sat milyonlar ohhh kebab :D Macera, puzzle ya da konu sahibi oyunlar bitti artik COD ve fanlarina hitap edicek beyine az ihtiyac duyulacak oyunlar revacta :D

Hic kizmiyorum EA`ye cunku en azindan EA akilli hareket ediyor beyinsizlik etmiyor :D

İmzamı atıyorum.
  • Belki Half Life 3'tür

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.