Şimdi Ara

Logitech H600 wireless kulaklik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar evde kullanicam kablosuz olmasi cabasi istedigim gibi yatagima yatip muzigimi dinleyebiliecegim bir kulaklik ariyordum urun fiyati uygun geldi bana acikcasi gider urunlere gore
    orta sinif bir muzik dinleyicisiyim fazla bass filan istemem biraz hissettirse yeterli

cogunlukla oyunlarda skype vs programlarda konusmak icin lazim olabilir diye mikrofonuda var
    wireless olmasida cabasi sizde nasildir urun?

almak istiyorum pisman olmam degilmi?
    alternatifi varmi baska?+-

• yokmu kullanan
  • Kulaklık çok güzel haziranın başlarında teknosadan 135tl ye almıştım.Aşağıda '+' olumlu özellikler '-' olumsuz özellikler olarak yazıcam ama bana göre yinede al.
    -- 6 saat bana yetmediği için ilk 3 saat usb kablosu ile kalan zamana ise wireless ını kullanıyorum.
    ++ wiriless olması evin içinde kısıtlıda olsa müzik dinleyebilmeni sağlıyor
    -- 2 tane usp girişi işgal ediyor biri kendi wireless ı diğeride usb şarz aleti benim gibi leptop kullanıyorsan bazen zorlanabilirsin
    ++ sesi fullediğinde ok güzel bir ses veriyor ve dışarındanda ses gelmesini engelliyor üst katta matkapla duvar deldiler yinede sesi kulaklığı çıkarmadan sesi duymamıştım
    -- kulağa gelen sünger kısım çok saç tutuyor onlarla 1-2 dk. uraşman gerekir titizsen benim gibi
    ++ sağ solda bulunan süngerler kulağa göre oynanır olduğundan hiçbir şekilde kulağı rahatsız etmiyor
    ++ sesi çok iyi iletiyor ve wiriless olamsına karşılık ses de hiç geriden gelme gibi şeylerolmuyor - şarjı bitmiyorsa -
    ++ kullanmadığı zamanlar bir el hareketiyle kolayca kaptabilirsin

Bu sayfada kendi özelliklerini görebilirsin:
    http://www.logitech.com/en-gb/webcam-communications/internet-headsets-phones/wireless-headset-h600

• tkkaya hepsini söylemiş ekliyeyim bende sırf kablosuz olsun diyorsanız ideal bir kulaklık 1 sene oldu kullanalı şuan başka bir ürün alcam kulaklık ses kesilmesi vsre olmuyor mic güzel çalışıyor malzeme kalitesi güzel kırılma olmaz kesinlikle bataryası hala iyi telefon bataryası gibi bişi soketli istersen servisinden yedek de alabilirsin ses kalitesi güzel yukarıda arkadaş demiş matkap sesi bile duyulmuyor vsre o kadar da değil hep yüksek ses dinliyen birisi olarak sesi gayet iyi ama duyuluyor genede :) mesela 35 liralık logitech h150 kulaklıgı vardı bundan önce onun sesiyle bunun sesi nerdeyse yarı yarıya ses yüksekligi daha fazla bunlar yani

--Eksileri
    Oyun için alıcaksanız almayın!! aldıgımdan 1 ay sonra fark ettim oyun oynarken cızırtı yapıyor oyun seslerini kaldıramıyor ilk başlarda tek tük ufakdı garanti belgesinide kaybetigimden servise göndermedim şuan 1 sene oldu bu cızırtı sürekli nerdeyse arttı çözümüde buldum sarj usb takılı iken yapmıyor bu cızırtıyı

-- cızırtı yapınca oyundayken micde bozuluyor karşı tarafa degişik sesler gidiyormuş :D

Sonuç:
    Süngeri dışında malzeme kalitesi harika üstüne otur fırlat bişi olmaz uzun süre kullanımda (+12saat) terletme veya kulakda ağrı meydana getirmez müzik film vsre izliyecek arkadaşlara tavsiye oyunlar da sorun çıkarıyor oyundayken sarj kablosu takılı halde kullanırım diyorsanız alabilirsiniz.

Yeni kulaklıgı gaming olarak alıcam kablolu kablosuz yaklaşmam artık zaten kablosuzda güzel kulaklık yok bir üst modeli telefona da bağlanıyordu sanırım h800 o da aynı sorunları yapacakdır yeni alacağım Creative sound blaster tactic 3d sigma diye düşünüyorum oyun ağırlıklı müzik ve filmlerde de fena olmadığını okudum. ayriyeten 135 lira aldım bimeksden biraz pahalandıgını gördüm galiba satış oranı yüksek kulaklığın umarım yardımcı olmuşumdur kulaklığın içi dışı bu karar sizin.

• SONY MDRRF810RK alacaktım ama teknosa da mağaza stokları çok değil.Yani bulamayacağım gibi.
    Yerine başka kablosuz kulaklık bakıyorken bu modeli buldum..H800 ile tabi.Ama 800 pahalı..

H600 alacağım bakalım pişman olmam umarım
  • Bugun aldim herhangi bir sorun yasamadim suana kadar.Tasarimi guzel olmasina ragmen cok narin bir yapisi var duzgun kullanilmaz ise kirilabilir.

Edit : Kullanirken pc de ne kadar sarj i kaldigini gormenin bir yolu varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richa -- 21 Aralık 2014; 13:13:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.