Şimdi Ara

Huawei HG253 İncelemesi (Sorular, Sorunlar ve Çözümleri) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.502
Cevap
35
Favori
297.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde torrent sorunum var hg253 kullanıyorum 20mbit supero online portum açık güvenlik duvarını kapattım upnp açık ayarları yaptım ama hala torrentde sorun var neden acaba normal hız testinde yüksek çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnyx

benimde torrent sorunum var hg253 kullanıyorum 20mbit supero online portum açık güvenlik duvarını kapattım upnp açık ayarları yaptım ama hala torrentde sorun var neden acaba normal hız testinde yüksek çıkıyor

selam,

Sendeki sorun nedir Download mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdondo

quote:

Orijinalden alıntı: mnyx

benimde torrent sorunum var hg253 kullanıyorum 20mbit supero online portum açık güvenlik duvarını kapattım upnp açık ayarları yaptım ama hala torrentde sorun var neden acaba normal hız testinde yüksek çıkıyor

selam,

Sendeki sorun nedir Download mı?

evet ama upload sorunuda var resmen saçmalık ya para veriyoruz interneti kullanamıyoruz
  • bendede download ve upload sorunu var çözmedim mh aradım yeni ver yazılım çıkmış sonu 035 onu yüklettim ama çözüm olmadı bu sorunu olupd açözen varsa yazsın teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Orijinalden alıntı: cowboy-12

Arkadaşlar.Ben The war z oyununda bazı şehirlere girerken oyundan düşüyorum yani oyundan atılıyorum.Ayrıca Teamspeak 3 tede ara sıra düşüyorum. Süperonline Fiber İnternete geçmeden önce The war z ve Teamspeak3 den düşme olmuyordu. Sorun süperonline fiberdenmi kaynaklanıyor ? Sorunu bilen varsa ve söylerse sevinirim. Modemim Huawei HG253

Sorun modem. DayZ,TeamSpeak gibi oyun ve uygulamalar nedenine bir türlü akıl sır erdiremediğim şekilde kablolu bağlantı yani ethernet ile stabil çalışmıyor. Kablosuz kullandığımda sorun yok. Demek WarZ'de de sorun yaratıyor.

Demek sorun modemde. Teşekkürler.
    Galiba modemi değişmek lazım ama bu yeni modem olduğu için ben modemi değişmem. Sorunları olsa da güzel bir modeme benziyor.

• huwai HG 253 yerine pirelli alsak düzelirmi acaba? modeme yazılım da attılar upload sınırı 300kb geçmedi lanet olsun
  • Bende tılgın modem vardı. Sinyal alamayınca gelip bu modemden taktılar ama sorun çözülmedi. Tılgın modemin yanında çin çakması mallar gibi duruyor.
    İnternet gelsin detaylı inceleme yapacagım.
  • Modeme usb bağlayıp, ftp üstünden film izlemek istediğim de olmuyor.
    Dosyayı indirip izlersem,kotadan gidiyor mu acaba?
  • Bu modemde DLNA'yi nasil aktiflestirebilirim?
    PC ve Galaxy S2 baska network'de kablosuz olarak DLNA'den (AllShare) birbirlerinin iceriklerini gorup kullanabiliyor ancak bu modemden olmuyor.
    UPNP de aktif.
    Yardimci olabilirmisiniz?
  • Arakadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Bende HG253 modem ve gigaset as180 dect var. Bunları eşleştiremedim. Yapan var mı acaba ?
  • arkadaşlar merhaba,bu modemi 20mbps hızla kullanıyorum ve bir adet wireless adaptör almak istiyorum,internet hızıma ve bu modeme uygun önerebiliceğiniz wireless adaptörleri hangileridir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakNSX

Arakadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Bende HG253 modem ve gigaset as180 dect var. Bunları eşleştiremedim. Yapan var mı acaba ?

Modemin arayüzüne girin.Gelişmiş>Ses menüsüne girin.Orada pin numarası kısmı var oraya 1234 bişey yazın ardından telefonun menüsünden ayarlar>el cihazı>el cihazı kayıt kısmına girin ve modeme yazdığınız pin kodunu oraya yazın.Modemin arayüzünüden Kodu Dect Mobile ile Kontrol Et e tıklayın.Daha sonra tel ve modem eşleşecektir.
  • Modemin usbsine harddisk bağladım ftp dışında streaming yapamazmıyım? bu arada usb 1.1 miş modem üstündeki ftp'de öyle yazdı.
  • arkadaşlar bende bi benzer sorun var evde 2 pc var ip çakışıyo sonrada bana bu çalışmyana ıp kalıyo 169 sonra iki sate net gelmiyo modem hg 521 bi ayar yazasanız çok makbule geçer acaba kira ayarlarındamı sorun var
  • arkadaşlar bu modem yeni geldi.... şimdi tepesinde bir usb var... buraya usb hdd takınca ftpden bağlanabiliyor muyuz? ben bağlanmak istedim ftpye 421 login incorrect diyor.... neden acaba?

yoksa oradaki usb nin farklı bir gayesi mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiokhos

arkadaşlar bu modem yeni geldi.... şimdi tepesinde bir usb var... buraya usb hdd takınca ftpden bağlanabiliyor muyuz? ben bağlanmak istedim ftpye 421 login incorrect diyor.... neden acaba?

ftp:\\192.168.1.1 yazıp kullanıcı adı ve parolaya ftp yazarsan girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evergl

quote:

Orijinalden alıntı: antiokhos

arkadaşlar bu modem yeni geldi.... şimdi tepesinde bir usb var... buraya usb hdd takınca ftpden bağlanabiliyor muyuz? ben bağlanmak istedim ftpye 421 login incorrect diyor.... neden acaba?

ftp:\\192.168.1.1 yazıp kullanıcı adı ve parolaya ftp yazarsan girebilirsin.

şifre FTP imiş:D

tamam girdi... ama ilginç bir durum var FAT32 formatlı diskleri görüyor... oraya exFATlı bir usb disk bağladım görmedi.... ilginçmiş:)
  • firmware güncelledikten sonra kullanıcı bilgilerimizi tekrar girmemiz lazım,değil mi?
  • Firmware güncellemesi otomatik olarak sistem tarafından yapılıyor.Siz normal kullanıma devam ediyorsunuz.Kullanıcı bilgileri vs bişey girmenize gerek kalmıyor.
  • fiber modem satıyorlar ancak 1 gbit desteği yok . Çözemedim gitti.

Bende HG253 kullanıyorum. Modem en fazla 100 mbit destekliyor, tuhaf valla.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.