Şimdi Ara

HTC One S video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
34.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin hem şık tasarımı hem de güçlü donanımı ile ön plana çıkan yeni nesil akıllı telefonu One S'e ait tüm detayları bu videomuzda masaya yatırdık ve derinlemesine inceledik.

• galaxy s3 incelemesini ne zaman yayınlayacaksınız kesin bir tarih varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut abi en geç P.tesi yayında olacak demişti S3 incelemesi için.

• yine mi yeni bir model?

• He He Donanımhaber telefonun Türkiye'ye gelmeyeceğini anlayınca yurtdışı cihaz almış benim gibi :)

• Ben hem boyutu ile hem 28nm işlemcisi olması(dolayısıyla pil ömrü) ile one x den daha başarılı buldum. Ayrıca ekran da amoled.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 2 Haziran 2012; 6:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ben hem boyutu ile hem 28nm işlemcisi olması(dolayısıyla pil ömrü) ile one x den daha başarılı buldum. Ayrıca ekran da amoled.

ekran super amoled ayrıca galaxy sII' yi ezip geçmiş, gerçi yeni teknoloji sII çıkalı 2 yıl oldu böyle olması gayet normal

• Genel anlamda iyi iş çıkaracak duruyor.

• S3 bunu döver her türlü.

• İki kişi inceleme yapmanız çok iyi olmuş.. s3'üde bekliyoruz... şu günlerde incelemeler gecikiyor ama yine en iyisi yine en iyisi..Yazın gelmesi ilede KAAN ARLI'yı daha çok görmeye başladık :)..Çokta iyi oldu.. TEBRİKLER

• Çok güzel ve ayrıntılı bir inceleme olmuş teşekkürler

• inceleme cok guzel olmus elinize saglik. fakat ekranin pentile ozelliginden ve bunun goruntu kalitisine nasil etki ettiginden bahsetmemissiniz. ayrica @ 08:07 arac kullanirken tek elle telefon kullanmak mi???. Bu kadar trafik canavarinin oldugu bir ulkede daha dikkatli mesajlar vermeniz gerekir diye dusunuyorum.

• Başarılarınızın devamını diliyorum. Çok güzel bir inceleme olmuş.

• Süper inceleme olmuş, One x almayı düşünüyordum fakat One s beni çok şaşırttı, zaten one x'in ekranı fazla büyük gelmişti bana o yüzden sanırım one s doğru tercih olacak. Bu arada Galaxy S II'ide tebrik etmek lazım. Aslında S3'de alınabilir fakat Htc sense gerçekten touchwize göre çok daha kullanışlı,bunu htc desire s kullanıcısı olarak söylüyorum.

• S3 incelemesini bu gidişle bizler yapıcaz :)

• Ya biraz bekleyin S3 incelemesini kral telefon o hem daha geç geldi ellerine.

• Fiyatı nedir bunun ?

• siyah one s kullanıyorum 1 aydır performans geçişler üst düzey tavsiye ederim 1200 - 1300 tl aralığında verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla veren cihaz
  • ön kamerasından bahsedilmadi.ön kamera yok mu?

• merhaba
    sayfayı küçültüp büyütürkenki sayfayı yenileme sorunu var görünüyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.