yakala.co: İYİ MİDYE LEZZETİYLE 40 ADET MİDYE DOLMA 9,90 TL!
41 Cevap2602 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

162 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Kasım 2011;
Durum:
Forumda değil
1 Haziran 2012; 21:36:59 

2344 Mesaj
Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
22 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
1 Haziran 2012; 21:40:15 

Başka konudaki yorumları hiç iyi değildi. 1 tane olumlu yorum yok(tu).

162 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Kasım 2011;
Durum:
Forumda değil
1 Haziran 2012; 21:44:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Başka konudaki yorumları hiç iyi değildi. 1 tane olumlu yorum yok(tu).

Daha önce bu firmadan midye dolma alan arkadaş(lar) varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Fiyat fena değil ancak konu midye olunca dikkatli olmak lazım. Alıp almama konusunda kararsız kaldım.

76 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Ağustos 2010;
Durum:
Forumda değil
1 Haziran 2012; 21:50:40 

en iyi midye satıcsının yediğidir...silivri'de midyeci eşref gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusret35 -- 1 Haziran 2012; 21:51:06 >

582 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil
1 Haziran 2012; 22:07:00 

Yakala.co yapacagı kampanya yı, dart kodları aldım hepsi patladı elimde darty fiyatlara %50 zam yaptı.
Ben size izmirden 60 midye 10 tl gönderirim be.

3 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Kasım 2005;
Durum:
Forumda değil
1 Haziran 2012; 22:19:16 

quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Daha önce bu firmadan midye dolma alan arkadaş(lar) varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Fiyat fena değil ancak konu midye olunca dikkatli olmak lazım. Alıp almama konusunda kararsız kaldım.

Maalesef ben bu firmadan midye almak gafletinde bulunanlardanım. Yaşadığım tecrübeleri objektif olarak özetlemek gerekirse;
Öncelikle siparişiniz sipariş tarihinden en az 1 hafta 10 gün sonra kargoya veriliyor.
Gelen midyelerin standart bir boyutu yok. (Vakumlu ambalajlardan 2,5 cm'den 7 cm'ye kadar büyüklükte 10 adet midye çıkıyor.)
Midye içlerinde boyutlarıyla orantılı midye eti var. (Yani çoğunlukla çok küçük boyutta)
Dolma olarak kullanılan pirinçler kuru ve yavan, lezzeti "sıfır".

Kısacası ben iyimidye markasını hiç ama hiç tavsiye etmiyorum.

Kolay gelsin.

501 Mesaj
Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
19 Ağustos 2004;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
2 Haziran 2012; 0:02:00 

ben gecen ay şehirfırsatından 8 paekt aldım resmen şusimi nedir aynı onun gibi pirinçler pişmeden karabiberi basmışlar tavsiye etmem ayrıca çok küçük mideyeler yazık kargo parasına

ref: brkypnr - dseeone22 - eorhan83 - GinoTheCop - ferdidemir - Zaris - enemy1980 - ekdellal - .GoGoRa. - mdemir301 - tege - tayfun000 -vitriol - kislakci - candyy - Ancyraa - AZTUR - benliharun - Lnunrub - çaylaq - Guzelyali - Nero Bianco - osmangdk - turkuaz50- muratsahin2003- tenahiz - avrelex1 - s_reis_a - naz91 - arwwen - transglobal - buan - boxor - rebelmummy - utkumuz45 - uzun hikaye - secret_shoter - mixerteam - hacikemal -_trapzone_ - Reco - naz91 - KIMYACI08 - selo224 - arthurexcalibur...... ve Daha Bir Çok Arkadaşım DH sayesinde Alışverişim Olmuştur.....

Dolandırıcıdır İtibar Etmeyin: "skysk" Şuanki Rumuzu: "onestudent" Gerçek Adı:AYDIN ALTUNATMAZ Kahramanmaraş Pazarcık Nüfusuna Kayıtlı 1992 Doğumlu Misli Hesap Numarası: 32779083

1883 Mesaj
Referanslar: 31

Katılım Zamanı:
26 Aralık 2002;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 0:11:55 

bende daha önce baska bir kupon fırsatıyla buradan midye almıstım ama begenmedim.midyeler temizdi ama pirinci fazla midye eti cok azdı,bir de pirinc sokak midyesindekiler gibi istah acıcı degildi yavan bir tadı vardı.galiba bu fırsatlardan alanlara kar etmek icin özellikle böyle gönderiyorlar.

Halil Pazarlama :D

101 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Haziran 2011;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 0:15:13 

izmirde 5 liraya 60 tane midye satıyolar isteyen varsa burdan gönderiyim :)

233 Mesaj
Referanslar: 11

Katılım Zamanı:
1 Ekim 2006;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 0:18:08 

quote:

Orijinalden alıntı: niquel

izmirde 5 liraya 60 tane midye satıyolar isteyen varsa burdan gönderiyim :)

Oha neresi orası ?

Sorunsuz, güvenli, hızlı alışveriş.

760 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Şubat 2010;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 0:22:06 

Aman uzak durun derim adetli alan biriolarak söylüyorum neden adetli aldın o zaman derseniiz bonusun verdiği doyumsuz haz diyelim

24 Mesaj
Katılım Zamanı:
14 Temmuz 2009;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 1:25:47 

geçen kampanyadan aldım. sakın almayın. ortalama 6.5 santim diyorlar. yalan. çok lezzetli diyorlar. fena yalan. her midyeyi açtığımda yesem mi yemesem mi diye düşündüm. midyeler o derece kötü durumda. aradan seçip çıkartılabilecek tek doğru sağlıklı olduğu olabilir. ölmedik.

101 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Haziran 2011;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 1:29:56 

quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Oha neresi orası ?

küçükparkta midyeci selami var.Ufak boy midyelerde 60 tane 5 lira :)

65 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Kasım 2008;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 11:03:14 

Karşıyaka'da sınırsız midye + kola 10 tl :)

684 Mesaj
Referanslar: 18

Katılım Zamanı:
19 Haziran 2010;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 11:35:11 

quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

bana böyle bişey lazım işte sınırsız internet gibi 50gb/50 midyede hız falan düşmüyosa süper

Alışveriş Yaptıklarım
@adnnoky @ahcal06 @aileia @ALAK_ @alisima @altunok74 @ananzaaxd @arifvarli @ben_wade @beyazseytanahmet @bilgeyalcin @bluemannn @byRamo @carlitoss @catry @cheetahonline @conur87 @cool_boy10 @dangerous @drkara87 @edgar1899 @edsamu @elvisont @empire_loups @emreaktop @-engin- @ersenozturk @ferrotello @fırsat adamı @frosine @gloom4u @gsromeo @gunsnroses @havsali @helsloot @hepsisaat @ik77 @ika @infest06 @infomatic @jovanovic @kampanyacı @kerem555 @LEONİM @leventselman @mami_24 @megtry @mehdrive @melifkaya @metrikk @mx_mx @oguz_35 @Okitya @onurr1905 @OnuR @Opinion @Paw-R @PES_21_Murat @Rebelyus @rudeboytr @sakurek @samsunakca @sezinli56 @sherlock_holmes_77 @stafilokok @ŞAYAN @teomank @TornadQ @umityilmax @uzman_turk @vanini @wishmaster_ist @Yasin Eskici @yemre81 @YÛCEL

179 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Ocak 2011;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 11:39:25 

quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

bana böyle bişey lazım işte sınırsız internet gibi 50gb/50 midyede hız falan düşmüyosa süper

akh yi geçersen midye boyunu küçültüp pirinçli yerine taşlı veriyorlar :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

....

179 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Ocak 2011;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 11:43:27 

quote:

kolası dursun da nerde o midyeci? İzmire gelince denizi kuruturum 90 dan aşağı yemem valla :))

....

85 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 11:45:42 

Sanal alışveriş de bir yere kadar internetten midye ALINMAZ

76 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Ağustos 2010;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 11:52:54 

quote:

küçükparkta midyeci selami var.Ufak boy midyelerde 60 tane 5 lira :)

selami dükkan mı açmış?

740 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 13:27:31 

quote:

yıkarlar orayı

Alışverişlerim: sajender (ram), java (ses kartı), baron11 (ram), pcbuilder(ram), vur (pinpon masası), ZimKont (ekran kartı),ercant35 (monitör), refereemre (ekran kartı), sunucum (cep telefonu), sinan70 (K750i), cukleski (vestiyer), plcmn (termosifon), ajinco (cep telefonu aksesuar), wotn (tv), t_tunccan (mach3), sky__walker (2 TB HDD)

264 Mesaj
Referanslar: 9

Katılım Zamanı:
6 Mayıs 2011;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 16:34:18 

quote:

benden 5tane götür oraya adam tezgahı kapatır

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

61 Mesaj

Katılım Zamanı:
14 Mayıs 2006;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 17:18:07 

bende aldım, kesinlikle tavsiye etmiyorum

834 Mesaj
Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
6 Eylül 2007;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 17:36:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Rebelyus

Yakala.co yapacagı kampanya yı, dart kodları aldım hepsi patladı elimde darty fiyatlara %50 zam yaptı.
Ben size izmirden 60 midye 10 tl gönderirim be.

ben onu alsancaktan 5 liraya alıyordum 2 ayda o kadar zam geldimi :D

sorunsuz alış verişlerim : FATALIST , parenthesis , PeTeR PaN , koplet , mitrox , m@r@b@.@WP VOLK@N , RüZGaRıN_OGLu , ORooT , HyperActive

2642912673

sorun yaşadıklarım:sinan3344 sözünde durmaz iki günde sattıhı malın fiyatı dehişir yani sadece zaman
kaybıdır kendisi ....

429 Mesaj

Katılım Zamanı:
22 Kasım 2009;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 18:28:05 

quote:

tek başıma yıkarım o mekanı

Forumdan Alışveriş yaptıklarım: @mitrox: Notebook ALINMIŞTIR...@WILLIAMs Logitech Cordless Desktop Wave Pro set ALINMIŞTIR ...@visor: 2adet iphone4 SATILMIŞTIR...@Black_BlasterR: Vanguard DSLR Çanta,Pro-Care Temizleme Seti SATILMIŞTIR...@NovariX: Pentax K20D body+18-55 lens+50-200lens SATILMIŞTIR... @89serkank : Sandisk SD Extreme 16Gb + HAYYAM'dan canon 600d+18-55+50mm+çanta SATILMIŞTIR...forumdan ismini almayı unuttuğum 3 arkadaşa çeşitli lensler SATILMIŞTIR...@cagataytr: 1adet iphone4 SATILMIŞTIR...@sakiriye: 1adet iphone4 SATILMIŞTIR...@SOL1DXT: Logitech Wave Cordless pro mx1100 SATILMIŞTIR ...@xzolax: HTC hd7 SATILMIŞTIR @pudinkk Samsung Galaxy SII ALINMIŞTIR

24 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 19:13:50 

kesinlikle tavsiye etmem 1 er tane yedikten sonra midemiz bulandı ve aldığımız 8 kutunun tamamını çöpe attık, verilen paraya yazık gerçekten...

101 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Haziran 2011;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2012; 19:30:10 

İzmir/Bornovada salı ve perşembe günleri sınırsız midyede var.Küçükparkta ve sadece 8 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niquel -- 2 Haziran 2012; 19:30:40 >

1921 Mesaj
Referanslar: 73

Katılım Zamanı:
5 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 19:30:23 

bende 8 kutu aldım 2 kutusunu okadar para verdik diye zorla yedim bu sıcakta o peşetlerde bozulmama ihtimalinin sıfır olduğu için ve sararmış pirinçlerden dolayı gerisini çöpe salladım

100lerce Satılık Ürün - Buraya bakmadan ürün alma

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=630940

94 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Haziran 2009;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 20:07:33 

Beyler şu izmirdeki mekanların tam adreslerini veriverin. Gidip midyeye doyarız valla Bu yaz bi izmir yapıcam inş.

740 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

2 Haziran 2012; 23:58:05 

quote:

Orijinalden alıntı: drturbulance

Beyler şu izmirdeki mekanların tam adreslerini veriverin. Gidip midyeye doyarız valla Bu yaz bi izmir yapıcam inş.

Kardeş kordonda herhangi bir midyeciye gidin, kaç kişiyseniz anlaşın şu kadar yeriz diye ya da direkt kapatın tezgahını, bişekilde halledersiniz. Tane hesabına gelirse zarar edersiniz.

Alışverişlerim: sajender (ram), java (ses kartı), baron11 (ram), pcbuilder(ram), vur (pinpon masası), ZimKont (ekran kartı),ercant35 (monitör), refereemre (ekran kartı), sunucum (cep telefonu), sinan70 (K750i), cukleski (vestiyer), plcmn (termosifon), ajinco (cep telefonu aksesuar), wotn (tv), t_tunccan (mach3), sky__walker (2 TB HDD)

94 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Haziran 2009;
Durum:
Forumda değil

3 Haziran 2012; 1:41:43 

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Kardeş kordonda herhangi bir midyeciye gidin, kaç kişiyseniz anlaşın şu kadar yeriz diye ya da direkt kapatın tezgahını, bişekilde halledersiniz. Tane hesabına gelirse zarar edersiniz.

Çok teşekkürler hocam taktikler için

50 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
3 Aralık 2009;
Durum:
Forumda değil

3 Haziran 2012; 11:14:19 

İstanbul'da tanesi 50 kuruşa midye yiyoruz. İzmir bu konuda cennet resmen. İzmir'den gönderim yapan firma var mı?

582 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil
3 Haziran 2012; 17:25:09 

quote:

Orijinalden alıntı: alfonso_

ben onu alsancaktan 5 liraya alıyordum 2 ayda o kadar zam geldimi :D

Bir teneke 35 Tl veriyorlar tahtakaleden direk geliyo iş yerinde arkadaş getiriyor bir tenekede ortalama 350 rahat oluyo büyüklüge göre :)

362 Mesaj
Referanslar: 64

Katılım Zamanı:
13 Ağustos 2007;
Durum:
Forumda değil

3 Haziran 2012; 17:36:14 

quote:

İzmir/Bornovada salı ve perşembe günleri sınırsız midyede var.Küçükparkta ve sadece 8 lira

dostum isim versene bi değerlendirelim :) birde midyelerin ebatları nasıl

362 Mesaj
Referanslar: 64

Katılım Zamanı:
13 Ağustos 2007;
Durum:
Forumda değil

3 Haziran 2012; 17:38:46 

ayrıca bence yakala.co dan uzak durun.bir kahvaltı satıyorlar iğrenç ötesi şikayet ediyorsunuz ama ne oluyor satmaya devam.eminim burada ki durumda aynıdır.eminim çok şikayette gitmiştir.ama önmeli olan müşteri menuniyeti değil kaç kişiye sattın.çok ömürleri oyk bence fırsat sitelerinin.ben uzak duruyorum o kazıktan sonra

7 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil
4 Haziran 2012; 0:56:30 

çok güzel ama sofraya gelene kadar çok şeyler atlatıyor midyeler ; önce temiz yerdenmi çıkarıldı sorusu ,daha sonra yapılan yer (İzmirliyim yediğimizin %100 ü K.kale) hijyen sıfır,son olarak adetlimi değilmi ;tüm bunları düşününce zevkimizi köreltmek için pilav üstü karabiber,limon,tuz

1283 Mesaj
Referanslar: 31

Katılım Zamanı:
21 Haziran 2004;
Durum:
Forumda değil

4 Haziran 2012; 1:36:09 

İzmir de A`dan Z`ye midye Zeki Usta / karşıyaka dışında artık midye yemiyorum ben. Bu tip ürünlerde de (Midye, kelle paça, söğüş, kokareç vb.) mümkün olduğunca ucuza kaçmamak tercihim.

Eski Nick, HighVoltage
Alışverişler; ilkaycvs, olivier_kahm, iyigun, runnerxxx, volvet, hayalsinbana, RuZGaRıN_OGLu, Woxed, cybermanyaq, cagataybas, EneRGy, talebe35, Blur, afowos, tol9aa, Cose Turche, utkuidikut, boramir1903, SiNaN33, sedoman34, First_Person, @rkadas, sebastion, onurkarci, caadas, huseyin_07, baront49, Gundogdu, kobe_bryant1977, usb2.0, Bukalemun, nervium, Olasılıksız, Neosis, burst, mikail13, guney tan, sentanoo, taurenfea, yirmisekizli, fantomax35, Donald_Duck ...

113 Mesaj
Katılım Zamanı:
25 Eylül 2010;
Durum:
Forumda değil
4 Haziran 2012; 4:25:45 

quote:

Orijinalden alıntı: elmekoz

dostum isim versene bi değerlendirelim :) birde midyelerin ebatları nasıl

Aynen abi yer ismi alalım.

202 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Mart 2009;
Durum:
Forumda değil
4 Haziran 2012; 8:27:52 

sakın almayın pişman olursunuz. Vakumlu dedikleri ambalajlar hep hava almış oluyor. Acayip kokuyor ve yeşil sarı bir renk alıyor. Yaz ayları geldiği ve kokuşma daha hızlı gerçekleşeceği için elinize para verip alabileceğiniz en iğrenç yiyecek maddesi geçmiş olur. Para verdim diye yemeye kalkmayın , zehirlenebilirsiniz. Botilismus toksini üremiş olabilir. Ben denedim ve bu tecrübeyi edindim. Haaa.., bide midyeden soğuyorsunuz, artık bir daha görmek istemiyorsunuz. Bedava verseler alınmayacak bir şey......ıııyyyyyyyy!

41 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Nisan 2011;
Durum:
Forumda değil
4 Haziran 2012; 11:17:09 

kargoyla midye mi olur be yahu
yürüyün karşıyakaya gizdiyos

160 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Ocak 2007;
Durum:
Forumda
4 Haziran 2012; 11:30:07 

Valla yazmaya korkuyorum, ama bize gelen midyeler guzeldi. Hava almamislardi belki o yuzden. Canakkaleli olarak ve midyeyi seven yiyen kisiler olarak abimle bem begendik. Ama yorumlara gore sansliymisiz sanki

Sorunsuz İşlemlerim:
Satın aldıklarım: Kuseyr, msavural, edsamu, mehmet0805, Yenijerry, ika, karatasb, ufuq010101, ywz10, bérkay, minmax, aloha44, calculus07, furza, mucoyaho, isviçreli bilim adamı, muratsahin2003, ahmetk80, aileia, turkuaz50, polyo, tenahiz, baltacifatih, müdür-42, darkstone78, hacikemal, harunn000, vitriol, LEONİM, jovanovic, arwwen, gozbey2000, catamaranoo, ES-ESKIZILCIK, drcgty, imparatorlak, cameler11, elvisont, ozorhan, ucurtmavcisi, thundere, rudolfo3639, aslanimam, çaylaq,
Takaslarım: koc000, hop-e3, tenahiz, Nerilas, EXUBERT, edsamu, mehdrive, mischa0416, paradoks01, furza, sezinli56, BULUT06, melo90, yselcuk10, kemalist1881,zıplayanpırasa, Techh, mucoyaho, Evrekas
Sattıklarım: cinemaximum: bosverrs, bungee20, egemensehitli, pausell, ~PainKiller, mami_24, cloudy_tr, mesut777 markafoni: nihilist76, lawyer61, ersyno, uzun hikaye, BANUU08,
hepsiburada: lawyer61 mc: UGURUM79, cloudy_tr, basturkemin, Technics a.yasin45 (aero), bilgeyalcin (aero), emre902 (aero), dextrr (yeniçarşım)

47 Mesaj
Katılım Zamanı:
4 Ekim 2004;
Durum:
Forumda değil
9 Kasım 2012; 11:14:58 

Deneyelim dedik, siparişi 1 ay sonra gönderdiler (evet), ve tamamı bozuktu. Sanırım birkaç sene midye dolma yiyemeyeceğim. Vıcık vıcık köpürmüştü. Öğğk.
Not: Bozulmamış olsa bile çok özensiz ve pis üretildiği belli oluyordu.

2. el satışlar on ve üzeri mesajı olanlara yapılır

602 Mesaj
Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
29 Nisan 2006;
Durum:
Forumda değil

19 Kasım 2012; 18:47:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Rebelyus

Bir teneke 35 Tl veriyorlar tahtakaleden direk geliyo iş yerinde arkadaş getiriyor bir tenekede ortalama 350 rahat oluyo büyüklüge göre :)

bu kaynağı açıklarsanız ömür boyu hayır duası alırsınız

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Biten Sıcak Fırsatlar » yakala.co: İYİ MİDYE LEZZETİYLE 40 ADET MİDYE DOLMA 9,90 TL!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.390