Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.213
Cevap
45
Favori
276.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR BENDE 6678/K12 VAR . ŞİMDİLİK MEMNUNUM SORMAK İSTEDİĞİM Bİ KAÇ SORU VAR.
    1:) PC DE GÖRÜNTÜYÜ TV DE KABLOSUZ WİFİ OLARAK İZLİYEBİLİYORUM MU?

2:)MY REMOTE KULLANICI ENGELLEME VARMDIR?

3=ESKİ TİP OPTİK. 5+1 SES SİSTEMİ NASIL BAĞLANIYOR.(kulaklık girişinden kullanıyorum ses kontrolu edemiyorum kumandadan)
    4:) wifi taramasında tv çıkıyor. şifre soruyor o şifre nedir nerede yazar

yani önemliside şu pc de ki videoyu sağ tık bununla yürüt diyorum tv seçiyorum haraket yok: bunu başaran varmıdır.

twonky .. plex var ama onlar server. ben sağ tık izle istiyorum...

**

HERKESE İYİ GÜNLER....
  • burakekici B kullanıcısına yanıt
    TV'nin duvarla mesafesi en fazla 20 cm. olacak. Kullanma kılavuzunda böyle yazıyor. Ben de 15 cm. gibi kullanıyorum. Mesafe uzadıkça ambilight parlaklığını artırmayı unutmayın. Bir de ne kadar uzak olursa o kadar genişlediğini gördüm duvardaki yansıyan ışıkların. Güzel yani...
  • mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    1. sorunu kendime göre cevaplıyayım.ben bunun için CyberLink PowerDVD 13 kullanıyorum gayette memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankardes

Arkadaşlar bizim TV'lerde miracast özelliğini nasıl aktif edebileceğimizi bilen varmı?

Ben de arıyorum yada miracast özelliği donanıma mı bağlı acaba ? Öyle değilse philips'ten yazılım desteği isteyebiliriz
  • crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Ürün dokümanlarında yazan donanımsal olarak miracast yeterliliğine sahiptir. Yazılım güncellemesi ile bu özellik aktif edilecektir.

Philips'e mail atmayı düşündüm ağdalı cümlelerle alakasız bir cevap duyup moralimi bozmak yerine vazgeçmeyi tercih ettim.

Zaten bu üzerindeki işlemci miracasti bırak smart tv'yi düzgün açamıyor.
    Ben vazgeçtim ek olarak da umudu kestim. Miracast dongle alacağız çok lazım olursa artık.

6007 modelinde bir arkadaş youtubede yapıyor ama üst model 6877 de olmuyor.
  • Miracast olayını kullanabilen veya çözen var mı acaba ?
  • Philips 47PFL6198K almaya karar verdik. teknosa da ki satıcı bize Philips'in çoğu video formatını açmadığını usb yi takıp film izlemede sorun çıkacağını söyledi ve LA660Si önerdi. Söylediği doğru mudur? birde Philipste google'dan bir film sitesine girip film izleyebilir miyim

LG LA660S ten iyi mi birde bu televizyon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 17 Şubat 2014; 18:27:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Philipste bir internet sitesine girip video izlemeye kalkarsan sinir krizi gecirmen olasi. Smart menuye evde tekbbasiniza denemeyin uyarisi eklenmeli bence.

kardesim smart fonksiyonlari miracast vs. vs. Senin icin onenli ise kesinlille 660s almalisin yeterince tatmin edecektir.
    Fakat beni suluboya ren paleti rahatsiz eder ambilightida begeniyorum. 150tl ye miracast destekli android dongle alir dalgama bakarim dersen. Bu fiyat araliginda en iyi goruntuyu philipste alirsin. Enntepe degilde ust modeller ve orta alt modellerde ayni paneli kullaniyor philips o yuzden high-end veya orta seviye bir Philips tv aldiginda arasinda goruntu farki olmaz diye dusunuyorum. Daha uzman arkadaslar yaniliyorsam cevap verecektir.

• bende trt çalışmıyor smart programda sizde nasıl. Birde bu tv ye full reset nasıl atarım.
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    Babam televizyondan film izlemek istiyor internette ki sitelere girip aklı LG de kaldı, bense Philipste ısrarlıyım. Haftasonu birini alacağız bakalım :D

• Smart düşünüyorsan asla philips alma bitik smartı
  • ustalar cevap bekliyoruz...
    philipsin interneti berbat ama ben laptop yada medıa oynatıcı takarım dıyorsan sıkıntı yok amblıght süper bişe cidden tv ye bakan şaşırıp kalıyor görüntü oynatmasıda güzel.dediğim gibi notebook yada media playerle internetten film izleme işini hallederim diyorsan philips öneririm
  • xpmagduru kullanıcısına yanıt
    Peki Sony KDL 47 W805a ile Philips 47PFL7108K arasında ki fark nedir?

açıkcası tv mi aldıktan sonra bir daha tv lere bakmadım çünkü sürekli yeni birşeyler çıkıyor fiyatlar düşüyor insanın canı sıkılıyor :) 6877 hakkında birşey aklına takılırsa yardımcı olabilirim ama diger konularda malesef
  • Bu tv ye full reset nasıl atatarız...
  • Full reset derken fabrika ayarına döndürme yetmiyormu?
  • Halen kablosuz ekran sorununa çözüm bulamadık sanırım. Akşam arkadaşlara gittik misafirliğe 47la620s almistik ona görüntü kalitesi az çok tatmin eediyor göz alisiyor zaten TV de kulanamadigi hicbir özellik yok. Tabletten telefondan kablosuz ekrani actigi gibi direk görüntü aktariliyor Digiturkplay den direk mac izledik mesela . TV hizli altyazi DTS vs hicbir sikinti yok. O an kahretsin dedim:) eve geldik umudum olmadigi halde bir daha kablosuz ekran actim maalesef bizim TV yi göremiyor telefon. Halbuki var özellik değil mi öyle yaziyor. Philips TV nin özellikleri kismina hiçbirşey yazmasaydi düz bir TV olarak satsaydi ne kadar satardi acaba dürüst olsadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozankardes

Philipste bir internet sitesine girip video izlemeye kalkarsan sinir krizi gecirmen olasi. Smart menuye evde tekbbasiniza denemeyin uyarisi eklenmeli bence.

kardesim smart fonksiyonlari miracast vs. vs. Senin icin onenli ise kesinlille 660s almalisin yeterince tatmin edecektir.
    Fakat beni suluboya ren paleti rahatsiz eder ambilightida begeniyorum. 150tl ye miracast destekli android dongle alir dalgama bakarim dersen. Bu fiyat araliginda en iyi goruntuyu philipste alirsin. Enntepe degilde ust modeller ve orta alt modellerde ayni paneli kullaniyor philips o yuzden high-end veya orta seviye bir Philips tv aldiginda arasinda goruntu farki olmaz diye dusunuyorum. Daha uzman arkadaslar yaniliyorsam cevap verecektir.

Bizim TV de sadece oyunlarda mi dual play özelliği calisiyor. Vestel reklaminda gozlukle ayni anda iki ekran özelliği vardi... Birde bu kablosuz ekran özelliğii için dongle falan yazmissin bu cihaz için bir link atarmisin

• ibrahimtonbul kullanıcısına yanıt
    Evet dual play bizde aadece oyunda çalışıyor. Pc bağlayıp ekranın yarısında başka film diğer yarısında da başka film oynatabilirsin illa fantezi olsun dersen. Vestel reklamı komple saçmalık zaten ekranı hallettin peki sesi nasıl yapacaksın. Oda gözlüğü takanın kulağına ı gidecek sadece.

Dongle için
    http://www.amazon.co.uk/Antenna-Bluetooth-Android-Miracast-Andriod/dp/B00G0RUB6A/ref=sr_1_14?s=electronics&ie=UTF8&qid=1394372989&sr=1-14&keywords=Miracast

Türkiye'de gg sahibinden n11 de benzerleri satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.