Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.212
Cevap
45
Favori
277.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: somniferum

@ Jedi-Knight arkadaş birden sustu nedense bende kendisine sormuştum ay sonuna bir gelişme olurmu fiyat açısından diye bu forumda ama cevap alamadım ?
    şimdi 6877 passif 3-D'mi yoksa aktif 3-D mi ?
    aynısı 7007 serisi için passifmi aktivmi ? ikiside gözlük veriyormu ?
    Hadi yoğun şikayetlerden ötürü 6877'den vazgeçtik malesef anca bu seride Amblight 3 var 7007'de bile Amblight 2 mevcut...ama olsun sorun çıkarmasında,biride 7007 muadili Samsung es7000 öneriyor ve diyorki philips 7007'ye göre daha fazla özellikleri varmış,bilgisi olan varmı yada arkadaşın dediğini tastik eden varmı........?

@ Jedi-Knight arkadaş ustaa millet senden hayırlı bir cevap bekliyor ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7007 görüntü olarak çok daha iyidir, zaten önemli olan da görüntüdür, görüntüyü iyileştiremezsin ama dts, alt yazı gibi şeyleri 99 tl ye bir media player ile çok rahat ve kolay bir şekilde çözüp, daha iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkartırsın.

• ya bu problemi bir tek ben mi yaşıyorum arkadaşlar 6877 nin kendi uydu alıcısını kullanıp da star tv de donma ya da karelenme yaşayan var mı? bu kanalda sinyal kırılması gibi bişeyler oluyor donuyor, kareleniyor derken en sonunda dün tv karardı!!!!! kanal değiştim kanal D de bişey yok geçiş yapınca düzeldi. nedir bu var mı yardım edebilecek bilgisi olan ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret*

ya bu problemi bir tek ben mi yaşıyorum arkadaşlar 6877 nin kendi uydu alıcısını kullanıp da star tv de donma ya da karelenme yaşayan var mı? bu kanalda sinyal kırılması gibi bişeyler oluyor donuyor, kareleniyor derken en sonunda dün tv karardı!!!!! kanal değiştim kanal D de bişey yok geçiş yapınca düzeldi. nedir bu var mı yardım edebilecek bilgisi olan ??

Hocam sizin lnbyi ve gelen sinyal kalitesini uydu kurulumu yapan arkadaşlara kontrol ettirin isterseniz. Kullandığınız kablo yeni mi? Kablonuz 3-4 yıllık yada daha eskiyse, kabloyu yenileyip lnbye ince ayar yaptırırsanız sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Ben tvyi almadan karaköyden 2m marka kablo ve next 2 girişli lnb aldım, kabloyu ve lnbyi değiştirttim, ince ayarınıda yaptı arkadaş, suan sorunsuz izliyorum. Hava çok kötü olursa yani şiddetli yağmur yağdığında hd kanallar gidiyor, diğer kanallardada az buçuk pikselleşme oluyor, onun haricinde sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

ya bu problemi bir tek ben mi yaşıyorum arkadaşlar 6877 nin kendi uydu alıcısını kullanıp da star tv de donma ya da karelenme yaşayan var mı? bu kanalda sinyal kırılması gibi bişeyler oluyor donuyor, kareleniyor derken en sonunda dün tv karardı!!!!! kanal değiştim kanal D de bişey yok geçiş yapınca düzeldi. nedir bu var mı yardım edebilecek bilgisi olan ??

Hocam sizin lnbyi ve gelen sinyal kalitesini uydu kurulumu yapan arkadaşlara kontrol ettirin isterseniz. Kullandığınız kablo yeni mi? Kablonuz 3-4 yıllık yada daha eskiyse, kabloyu yenileyip lnbye ince ayar yaptırırsanız sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Ben tvyi almadan karaköyden 2m marka kablo ve next 2 girişli lnb aldım, kabloyu ve lnbyi değiştirttim, ince ayarınıda yaptı arkadaş, suan sorunsuz izliyorum. Hava çok kötü olursa yani şiddetli yağmur yağdığında hd kanallar gidiyor, diğer kanallardada az buçuk pikselleşme oluyor, onun haricinde sıkıntı yok

teşekkürler ismail. evet yılların kablosu olsa gerek tv'yi alana kadar sd yayın izliyodum hiç ihtiyacım yoktu. umarım kablodadır. söylediklerini denicem sağol ;)

• quote:

teşekkürler ismail. evet yılların kablosu olsa gerek tv'yi alana kadar sd yayın izliyodum hiç ihtiyacım yoktu. umarım kablodadır. söylediklerini denicem sağol ;)

Rica ederim İnşallah kablo ve lnb ayarsızlığındandır, ki büyük ihtimal öyledir diye düşünüyorum. Zamanla kablo aşınıyor, içerisindeki iletkenin sıcak ve soğuk havadan, güneşten vb özelliğini yitirdiği için sinyal kalitesinde düşüş oluyor, yada lnbye bağlanan konnektör korozyona uğruyor ne yazıkki. Görüşmek üzere, kolay gelsin şimdiden

• kablo alacaksanız RG6-U6 Uydu Kablosu alınız (komple yeşil okanını) ve LNB'de desible dikkat edin gerçi arkasındaki verilerin hepsi uydurma neymiş 0.3 db. LNB 15 TL'imiş yalan gerçek 0.3db. LNB'yi 70-100TL'ye anca alırsınız,alacaksanız İNVERTO BLACK Ultra Single LNB alın görüntü kaliesi piyaslardaki çoğu LNB'ye göre çok daha kaliteli,hele birde gerçek sharp beyaz LNB bulabilirseniz yaşadınız.

Ya onu bunu geçinde geçen biri diyorki 6877 olsun 7007 olsun HD-SD yayınları hiçde ahım şahım değil diyor abartı diyor,aslı astarı varmı ?
    Birde ben 5-6 ay sonra ya 6877 yada 7007 yada 8000 serlerinden bir Philips almayı düşünüyorum 6 ayda nispeten şu andaki aktüell fiyatlara nazaren fiyatlarda düşüş olurmu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somniferum -- 28 Aralık 2012; 19:34:02 >
  • http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/led-tv/1053/110012411/philips-47pfl6097k12-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv

Akıllı adamlar 6097'ye falan indirim yapıyorlar da 6877'ye yapmıyorlar çok satıldığından adi herifler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/led-tv/1053/110012411/philips-47pfl6097k12-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv

Akıllı adamlar 6097'ye falan indirim yapıyorlar da 6877'ye yapmıyorlar çok satıldığından adi herifler

İndirim yapmazlar tabi
    Hatay da 2 teknosa var
    Stokta yok
    antepte 6 adet var
    Oda 3 gün sonra gelir dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/led-tv/1053/110012411/philips-47pfl6097k12-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv

İndirim yapmazlar tabi
    Hatay da 2 teknosa var
    Stokta yok
    antepte 6 adet var

Stok bilgisini nereden öğrendiniz acaba mağazadaki elemanlar bilirler mi ben de merak ediyorum indirim için bekliyorum ama tükenme tehlikesi var bir yandan da...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

İndirim yapmazlar tabi
    Hatay da 2 teknosa var
    Stokta yok
    antepte 6 adet var

Stok bilgisini nereden öğrendiniz acaba mağazadaki elemanlar bilirler mi ben de merak ediyorum indirim için bekliyorum ama tükenme tehlikesi var bir yandan da...

Kasadaki görevliye gittim
    Bilgisayardan baktı
    Hatta beraber baktık
    Hangi ilde kaç teknosa var hangilerinin stokunda kaç tane bu üründen var kendi intranet (İnternet değil) ağlarından görüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: English_Teacher

quote:

Orijinalden alıntı: shakman

quote:

Orijinalden alıntı: English_Teacher

EVET ARKADAŞLAR 47PFL6877K ALMIŞ BULUNMAKTAYIM MAŞALLAH DİYELİM SORULARI ALABİLİRİM

Öncelikle hayırlı olsun..Menü geçişleri nasıl hocam,bahsedildiği kadar yavaş mı?

o kadar yavaş gelmedi servisçi güncellemeyi yaptı ama ne kadar başarılı bilemiyorum yalnız wifi yi bağlayamadım bi türlü nasıl bağlıcaz bilgisi olan var mı

hocam TV yorumlarınızı bekliyoruz..
  • html5 destekliyor diyorlar ama ben html5 sayfaları diye girdim ama videolar izlenmiyor. Acaba siz ne yaptınız bu konuda. Biliyorsunuz flash player desteklemeyen bir cihaz ve html5 destekliyor ama gel görki nereden bulupta video izleyeceğiz.

Birde teknosa film klubü var bu smartta acaba promosyon kodu bulma şansımız ne kadar ?
  • Bugün itibariyle 42' tekrar stoklara dönüş yaptı..Ama 5000 serisi ile arasında karasızlık yaşıyorum..500 TL. farka değermi?..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ergunsahin

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Foruma yeni üye oldum,bir hata yaparsam şimdiden özür dilerim.
    Bende evdeki tüplü TV yi artık değiştirme zamanı geldi diyenlerdenim. Fakat fazla bir bilgim de yok.
    Teknosa da TV leri incelerken yetkili amblight özelliği nedeni ile 6877 önerdi.
    Fakat forumda bu TV için menülerin yavaşlığı gibi bir sorundan bahsediliyor.
    Bu sorun dahili uydu alıcı kullanıldığı için mi oluyor, harici bir uydu cihazı ile bu sorun halledilebilir mi?
    D SMart kullanıyorum,dahili uydu alıcısı yerine bunu kullanabilirmiyim yoksa illaki dahili uydu alıcısını kullanmak zorunlulukmu bu TVde?
    İkinci sorum ise 3D film izlemek için 3D li bir media player mı gerekir?
    Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim..

Öneri mi istiyorsun? O zaman promotörlere çok güvenme hiç bir boktan anladıkları yok. Ben 47PFL6097 aldım iade ettim. 47LM760S alayım dedim baktım görüntüsü tat vermedi ve çok sorun şikayet vs. derken @albani üstadım beni aydınlattı ve aşağıdaki cihazı aldım. Bütçene göre bir plasma tv al derim. Belki Ambilight falan yok, ama görüntü kalitesi şahane!. SD yayınlarda LCD ler karelenme falan yapar. Bu TV de görüntü çok iyi... İyi incele acele etme. Kısacası her üründe sorun yaşanabiliyor. Amaç en azını yaşamak ise bence plasma...

Panasonic SmartViera TX-P50GT50E 3D NeoPlasma Alaşımlı G15 17Bit 2500Hz 0.0001ms Panel
    THX 3D Certificated QuadCore Cpu vs...

Teşekkür ederim ergunsahin..Lede odaklanınca plasma konusuna hiç girmedim,hakikaten arasındaki fark da nedir tam olarak
    bilmiyorum..Bilgisi olan arkadaşlar açıklayabilirlermi acaba? Sadece plasma için tasarruflu bir cihaz değil diye biliyorum..Albani 5507 öneriyor diye okudum ama ondada amblight yok..

@shakman

Led TV kasa yapısı itibari ile çok cerzbedici. Yani evde duruşu başka bir hoş. İncecik bir panel, ne harika. Ancak o teknoloji hala görüntü kalitesi anlamında oturmuş değil. Bir dünya sorunları ile beraber satılmaktalar. Yanlış anlaşılmasın Plasma öneriyorum fakat onunda sorunları yok değil. Netekim LCD ile kıyaslanınca arada dağlar var. Baktığınız TV LG panelini kullanıyormuş ve çok sorunlu olduklarından bahsediyorlar. Ambilight dediğimiz olay kesinlikle çok hoş bir şey ve ben onun etkisinden kurtulamadığım için uzun süre bekledim bu tv nin düzelmesini. Sonunda baktım ki cıxx olmuyor yaa. Sistemsel sıkıntıların bir kısmı yazılımsal geri kalanı donanımsal geldi. Eeee sonra baktım yok bulutlanma, banding ıvır zıvır derken ooooo dedim ne çok sorun olma ihtimali var dedim yaaa... O sebepten eski olmasına rağmen hala bir takım kişilerin vaz geçemediği plasmayı araştırmaya başladım. LCD ye göre öğrendiğim eksileri. Enerji tüketimi fazla(modeline göre 2 katına çıkabiliyor. ama şu anda 200w ortalamalarında.) teknolojisi gereği sıcak çalışan bir alet, teknolojisi gereği kasası şimdiki çerçevesiz lcdler gibi olamadı hala, ancak neoplasmada epey inceldi. TV yi koyduğun yerin karşısında pencere var ise izzleyemezsin diyorlar. Bence yalan 6097 ile aynı yere koydum canavar gibi izleniyor. SD yayınlarda LCD ler karalenme yapıyor. Plasma ise çok başarılı. Kaldı ki Full HD yayınların kalitesinden bahsetmiyorum bile. Gerçekten gerçeğe en yakı renkler yakalıyor. Kıyaslama şansın olur mu bilmiyorum. Vatanda alırken bu ürünü, panasonic sıtandında yer alan dt serisi bir led tv vardı sağ üstünde de 50gt50 neoplasma vardı(benim aldığım). DT sderisi led şu anda en yüksek tazelemeye sahip lcd panel diyorlar ve 2ms 1600hz imiş. gt50 ise 0.0001ms 2500hz . ve renkler... arasında gerçekten çok fark var. led aydınlatmalı lcdler hep parlak görüntü veriyorlar. albani hocamın tabiri ile "vivid sature" :) plasma ise real sature(salladım bu terimi :D ) . neyse üstat uzatmayayım, oyuncak mı alıyorsun tv mi alıyorsun iyi düşün karar ver. son olarak philips 6000 serisi ile panasonic gt50 arasında malzeme olarak dağlar kadar fark var. Panasonic gerçekten kaliteli olduğunu hissettiriyor be abi. tabi fiyatta da fark var. albani hocam philips 5xxx serisini neden öneriyor. Uygun fiyata alabileceğiniz güzel bir ürün olduğu için. param var ne alayım de sen. o zaman gör ne öneriyor sana az önce baktım vatanda bonusa özel 3260tl falan ve yanında da 2 tane 3D SG gözlük hediyesi var. tanesi 100tl desen + 200 tele avantajingen ;) . satürnde 3999tl dediler bu tvnin fiyatına.. 2500-3000tl yi gözden çıkaran 300 tl daha verir diyorum. bence alın, görüntü anlamında pişman olmazsınız diyorum. ayrıca smartı da çok başarılı. philipsteki gibi salak salak hatalar verip geçersiz işlemler yapmıyor. kimse kusuruma bakmasım....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Bende evdeki tüplü TV yi artık değiştirme zamanı geldi diyenlerdenim. Fakat fazla bir bilgim de yok.
    Bu sorun dahili uydu alıcı kullanıldığı için mi oluyor, harici bir uydu cihazı ile bu sorun halledilebilir mi?
    D SMart kullanıyorum,dahili uydu alıcısı yerine bunu kullanabilirmiyim yoksa illaki dahili uydu alıcısını kullanmak zorunlulukmu bu TVde?

Öneri mi istiyorsun? O zaman promotörlere çok güvenme hiç bir boktan anladıkları yok. Ben 47PFL6097 aldım iade ettim. 47LM760S alayım dedim baktım görüntüsü tat vermedi ve çok sorun şikayet vs. derken @albani üstadım beni aydınlattı ve aşağıdaki cihazı aldım. Bütçene göre bir plasma tv al derim. Belki Ambilight falan yok, ama görüntü kalitesi şahane!. SD yayınlarda LCD ler karelenme falan yapar. Bu TV de görüntü çok iyi... İyi incele acele etme. Kısacası her üründe sorun yaşanabiliyor. Amaç en azını yaşamak ise bence plasma...

Panasonic SmartViera TX-P50GT50E 3D NeoPlasma Alaşımlı G15 17Bit 2500Hz 0.0001ms Panel

Teşekkür ederim ergunsahin..Lede odaklanınca plasma konusuna hiç girmedim,hakikaten arasındaki fark da nedir tam olarak
    bilmiyorum..Bilgisi olan arkadaşlar açıklayabilirlermi acaba? Sadece plasma için tasarruflu bir cihaz değil diye biliyorum..Albani 5507 öneriyor diye okudum ama ondada amblight yok..

@shakman

Led TV kasa yapısı itibari ile çok cerzbedici. Yani evde duruşu başka bir hoş. İncecik bir panel, ne harika. Ancak o teknoloji hala görüntü kalitesi anlamında oturmuş değil. Bir dünya sorunları ile beraber satılmaktalar. Yanlış anlaşılmasın Plasma öneriyorum fakat onunda sorunları yok değil. Netekim LCD ile kıyaslanınca arada dağlar var. Baktığınız TV LG panelini kullanıyormuş ve çok sorunlu olduklarından bahsediyorlar. Ambilight dediğimiz olay kesinlikle çok hoş bir şey ve ben onun etkisinden kurtulamadığım için uzun süre bekledim bu tv nin düzelmesini. Sonunda baktım ki cıxx olmuyor yaa. Sistemsel sıkıntıların bir kısmı yazılımsal geri kalanı donanımsal geldi. Eeee sonra baktım yok bulutlanma, banding ıvır zıvır derken ooooo dedim ne çok sorun olma ihtimali var dedim yaaa... O sebepten eski olmasına rağmen hala bir takım kişilerin vaz geçemediği plasmayı araştırmaya başladım. LCD ye göre öğrendiğim eksileri. Enerji tüketimi fazla(modeline göre 2 katına çıkabiliyor. ama şu anda 200w ortalamalarında.) teknolojisi gereği sıcak çalışan bir alet, teknolojisi gereği kasası şimdiki çerçevesiz lcdler gibi olamadı hala, ancak neoplasmada epey inceldi. TV yi koyduğun yerin karşısında pencere var ise izzleyemezsin diyorlar. Bence yalan 6097 ile aynı yere koydum canavar gibi izleniyor. SD yayınlarda LCD ler karalenme yapıyor. Plasma ise çok başarılı. Kaldı ki Full HD yayınların kalitesinden bahsetmiyorum bile. Gerçekten gerçeğe en yakı renkler yakalıyor. Kıyaslama şansın olur mu bilmiyorum. Vatanda alırken bu ürünü, panasonic sıtandında yer alan dt serisi bir led tv vardı sağ üstünde de 50gt50 neoplasma vardı(benim aldığım). DT sderisi led şu anda en yüksek tazelemeye sahip lcd panel diyorlar ve 2ms 1600hz imiş. gt50 ise 0.0001ms 2500hz . ve renkler... arasında gerçekten çok fark var. led aydınlatmalı lcdler hep parlak görüntü veriyorlar. albani hocamın tabiri ile "vivid sature" :) plasma ise real sature(salladım bu terimi :D ) . neyse üstat uzatmayayım, oyuncak mı alıyorsun tv mi alıyorsun iyi düşün karar ver. son olarak philips 6000 serisi ile panasonic gt50 arasında malzeme olarak dağlar kadar fark var. Panasonic gerçekten kaliteli olduğunu hissettiriyor be abi. tabi fiyatta da fark var. albani hocam philips 5xxx serisini neden öneriyor. Uygun fiyata alabileceğiniz güzel bir ürün olduğu için. param var ne alayım de sen. o zaman gör ne öneriyor sana az önce baktım vatanda bonusa özel 3260tl falan ve yanında da 2 tane 3D SG gözlük hediyesi var. tanesi 100tl desen + 200 tele avantajingen ;) . satürnde 3999tl dediler bu tvnin fiyatına.. 2500-3000tl yi gözden çıkaran 300 tl daha verir diyorum. bence alın, görüntü anlamında pişman olmazsınız diyorum. ayrıca smartı da çok başarılı. philipsteki gibi salak salak hatalar verip geçersiz işlemler yapmıyor. kimse kusuruma bakmasım....

@ergunsahin
    katılıyorum arkadas tam 1,5 aydır butun tv forumunu okudum. o kadar para verip te hala problem yasamak bana sacma geliyor. su an evde eski uydu alıcımız var yine eski usul scartı takıp izlicez. bende plasmaları takipteyim. 6877 alacaktım sırf 3 taraflı amblight tan dolayı gozumu karartmıstım ki son anda vazgectim. simdi plazma alacagım. parafcard ı bekliyom malum ilk ekstreye 100 tl indirim var:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

@shakman

Teşekkür ederim üstad..Verdiğin bilgiler benim için değerli oldu..Gidip plasmayı inceledikten sonra karar vericem..
    Evde 70 ekran tüplü sony ve D-Smart kullanıyorum. D-Smart olmazsa yine D-Smartın HD sine geçebilirim (D Smart alışkanlık yaptı çünki)
    Oyun hiç oynamam,maç da milli maçtan milli maça...Daha çok TV ve arada bir film..
    Anlattıklarına göre bana plasma daha uygun gibi geldi..Tekrar teşekkür ederim..

• konuya hemen eksi bir tespitle gireyim: plazmaların beyazlarına dikkatli bakın. soluk ve sarıya dönüktür. hala beyaz konusunda başarılı değiller.
    her tvnin kendine göre eksileri var artıları var. ve aynı zamanda herkes aynı beklentilere ve beğenilere sahip değil.
    led panellerin görüntü ve renk ayarlarını doğru yaptığınızda doğal görüntüyü hepsinde elde edersiniz.

en iyisi forumda ya da kağıt üstünde yazılanlara bakmadan siz gidin gözünüzle görün. dokunun, kurcalayın, beğenin, kimsenin etkilemesine meydan vermeden kararınızı kendiniz verin ve o beğendiğiniz paneli alın.

eğer seçiminiz yanlışsa bırakın bu sizin yanlışınız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starr

konuya hemen eksi bir tespitle gireyim: plazmaların beyazlarına dikkatli bakın. soluk ve sarıya dönüktür. hala beyaz konusunda başarılı değiller.
    her tvnin kendine göre eksileri var artıları var. ve aynı zamanda herkes aynı beklentilere ve beğenilere sahip değil.
    led panellerin görüntü ve renk ayarlarını doğru yaptığınızda doğal görüntüyü hepsinde elde edersiniz.

en iyisi forumda ya da kağıt üstünde yazılanlara bakmadan siz gidin gözünüzle görün. dokunun, kurcalayın, beğenin, kimsenin etkilemesine meydan vermeden kararınızı kendiniz verin ve o beğendiğiniz paneli alın.

@starr

Tercihler konusunda haklısın. Herkes kendisi incelesin içine sinene baksın elbette. Ama bendeki TV de beyaz sarıya dönük değil. sanki ışık kısık olunca nasılsa o şekilde görünüyor. Beyaz 1 tane renk, peki geriye kalan 17 milyon renk için ne diyebiliriz. :) . Ayrıca LCD de istediğin kadar ayar yap yinede olmuyor abi!... Kimseyi tutmuyoruz gitsinler karşılaştırıp benim fark ettiğim gibi onlarda fark edeceklerdir. İlk iade ettiğim tv yi aldığımda oo süpermiş diyordum. Şimdi plasma ile led aydınlatmalı lcd yan yana gelince ya hakikaten çok sahte diyorum. Bunu tvnin hiç bir şeyinden anlamayan eşim bile fark ettiyse forumdaki diğer arkadaşlarda fark edeceklerdir. Ayrıca en kaliteli 3D efektini yine plasma ekranlar veriyor. Sizin gibi LCD yi mantıklı gören ve plasmada neymiş diyerek incelemeden yanından geçen birisi olarak diyorum ki. çok fazla reklamdan ve dış görünüşten etkileniyormuşuz. Hakikat görüntü ve donanım kalitesindeymiş... Forum eğer tecrübe paylaşma ortamı ise. Bende led-lcd alıp iade etmiş biri olarak, plasmanın kesinlikle lcd panellerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ya en basiti SD yayınlarda kesinlikle KARELENME YOOOK. daha ne diyim :) .

HERŞEYDEN ÖTE, ELEKTRONİK GERÇEKTEN ŞANS İŞİ. İNŞALLAH BENİM ŞANSIM DÖNDÜ ARTIK DİYORUM....

BEN KENDİ TECRÜBEME GÖRE ÖNERİYORUM. HERKESİN KARARI KENDİNE. @albani hocama teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: starr

konuya hemen eksi bir tespitle gireyim: plazmaların beyazlarına dikkatli bakın. soluk ve sarıya dönüktür. hala beyaz konusunda başarılı değiller.

Haklısınız en iyisi görüp dokunup satın almak ama onu da yapamıyoruz ki hocam. 6877 yi görmek için teknosaya gittiğimde kanal geçişlerini göreyim,SD HD yayını nasıl bakayım dedim ama yayın bağlantımız yok sadece usb den oynattığımız filmlerle test edebilirsiniz dediler..
    Bu arada LG ve samsung neden kötü arkadaşlar? Görüntü kalitesimi kötü,servisimi kötü..Okuduklarımdan genelde ölü piksel,bulutlanma (bulutlanma nedir,onuda anlayabilmiş değilim) vs gibi arızalı panellerin çıkma olasılığı ve çıktıktan sonra da samsungun ürününe sahip çıkmaması nedeni ile eleştiriliyor diye anlıyorum. Görüntü kalitesi hakkında pek birşey duymadım..Şöyle birşey yapsak,Teknosa vs gibi mağazalar yerine başka mağazalardan samsung satın alsak ve "kardeşim TV yi kur,arıza çıkmazsa paranı ödeyeceğim" desek ve TV kurulupta arıza çıkmasa samsung yine kötümüdür? Yani bu işten anlayanların samsungu beğenmeme nedeni görüntü kalitesi mi yoksa arızalı çıkma olasılığı/servis mi?

• Hotbird kanallarını seyredebilmek için illa yeni uydu alıcısı almak mı gerekiyor şimdi?Yoksa ayarlardan veya başka bi yerden edinebiliyormuyuz?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.