Şimdi Ara

PES 2013'ün İlk Oynanış Videosu + Yepyeni Bilgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
8.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Konami söz verdiği gibi PES 2013'ün ilk oynanış videosunu bugün yayınladı.

PES ekibinden Kei Masuda'nın yorumlarıyla süslü olan bu oynanış videosunda Masuda'nın yorumlarıyla şu bilgiler ön plana çıkıyor:

* PES 2013, özellikle hayranların eleştiri ve önerileri doğrultusunda geliştiriliyor.

* Geliştirilmiş bireysel oyuncu özellikleri ve kimliği ile kusursuz top kontrolü, hayran referansları doğrultusunda PES ekibinin ilk odaklanacağı özellikler hâline gelmiş.

* Avrupa, Güney Amerika ve Asya'nın ön plana çıkan yetenekli oyuncularına has modellemeler ve animasyonlar olacak. Örnek olarak videoda Cristiano Ronaldo gösteriliyor ve kendisine has animasyonların nasıl oluşturulduğuna değiniliyor.

* Yeni top kontrolü sistemiyle, oyuncular topla çok daha yakın temas hâlinde olup top kaybı olasılığını düşürebilecekler.

* Uzun ve havadan paslar da 2 seçenek sunulacak. Biri alçak ve hızlı pas, diğeri ise yüksek ve yavaş pas.

* Dinamik ilk dokunuş, PES 2013'ün yeni daha özelliklerinden biri olacak. Bu özellik ile gelen topu hangi yöne göndereceğiniz veya kaldırarak kendinize vole şansı yaratacağınız tamamen size bırakılıyor.

* "Response defending" ile arttırılan ofansif yenilikler, defansif anlamda da dengelenmeye çalışılacak. Artık topa müdahale zamanlamasını çok daha iyi yapabileceksiniz. Bu yenilik ile gerektiği veya gerekmediği (!) zamanlarda kasti faul yapmak da mümkün olacak.

* Yapay zeka daha da geliştiriliyor. Defans artık daha mantıklı hareket edecek.

* Yeni kaleci animasyonları eklendi. Yapay zekaları da yenilenen kaleciler artık doğru hamleleri daha yüksek olasılıklarla gerçekleştirecekler.

* MyPES daha da geliştirilmiş olarak yayınlanacak. PES oyuncuları bu sistem ile güncellemelerini anlık olarak arkadaşlarıyla paylaşabilecekler.

* Son olarak Konami, PES 2013 demosu yayınlayacağı müjdesini veriyor.

PES 2013'te son durumlar böyle, şimdi top FIFA 13'te. Aşağıdan videoya göz atabilirsiniz, iyi seyirler:

• Oynanışın üzerinde durulduğunu görmek güzel.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Videyo frapslamı çektiniz sağ alt köşede fps sayıları çıkıyor.

• Hala aynı robot gibi oynuyorlar ve atmosfer, ışıklandırmalar sıfır, 2011den beri aynı oyunu piyasaya sürüyolar

• Yeni nesile kadar PES den ve KONAMI den umudu kestim...

• Konami oyunun isminin hakkını verse artık da biz de rahatlasak, PES...

• * Yeni top kontrolü sistemiyle, oyuncular topla çok daha yakın temas hâlinde olup top kaybı olasılığını düşürebilecekler.

pes 2012de messiyi alıp dümdüz yürüsen top kaybetmiyorsun ki daha ne kadar düşürecekler olasılığı

* "Response defending" ile arttırılan ofansif yenilikler, defansif anlamda da dengelenmeye çalışılacak. Artık topa müdahale zamanlamasını çok daha iyi yapabileceksiniz. Bu yenilik ile gerektiği veya gerekmediği (!) zamanlarda kasti faul yapmak da mümkün olacak.

defansta sadece 2 tuşa basarak defans yapıyoruz saten bu özellik gelse ne gelmese ne kimse o 2 tuştan elini çekmiyeceği süre ama yanına tactical defending gelirse belki olur

* Yeni kaleci animasyonları eklendi. Yapay zekaları da yenilenen kaleciler artık doğru hamleleri daha yüksek olasılıklarla gerçekleştirecekler.

yıllardır futbol oyunu oynarım ilk defa orta sahadan golümü pes 2012de yedim buna büyük bi geliştirme şart

pesin bu sefer fifayı geçmek için büyük bi devrim yapması gerekecek yada 2-3 sene sonra yavaştan yavaştan fifayı geçebilir ancak fifanın buna izin verceğini pek sanmıyorum

• bu tipe niye zoom yaparlar ki
  • Yine olmamış hala FİFA'nın çok gerisindeler...
  • Adam akıllı takımların lisansını alın abi ya chelsea yi london fc görmek adama koyuyor

• Birebir PES 12 :/

• hala adamlar L şeklinde dönüyor,koşmalar desen robot gibi,esneklikden yoksun kütük bacaklar. anlaşılan pes yapamıcak bu işi
  • 2011 de fifa ya gectım hala fiffa oynuyorum pese geri dönmek istiyorum ama bu senede biraz zor olacak gibi :S

• Yine aynı arkadaş ya

• berbat
  • Yapay zeka daha da geliştiriliyormuşmuş.her sene aynı laf, her sene aynı odun adamlar.
  • FİFA diyorum dahada birşey demiyorum.Bu adamların gerek yazılımcılarını,gerekse yönetimini değiştirip bi silkilenmeleri ve nereye gidiyoruzu düşünmeleri lazım...

• yıllardır pes oynayan ve 1 hafta öncesi "ulan neymiş şu övüp bitiremedikleri fifa.oynayalım da görelim" diyerek oynadığı fifa 12 ile pes'e veda eden ben...Kendime inanamıyorum:)
    harbiden fifa oyunmuş da haberim yokmuş.
    Ben pes ettim, sende PES et konami:)

• 3 yıldır Pes çi arkadaşlarıma Fifa çok gelişti diye diye dilimde tüy bitti.
    Bir türlü adamları ikna edemiyordum.

Bugün arkadaşlardan biri bana misafirliğe geldi, yaklaşık yarım saat oyunlar üzerine geyik yaptık. Bu yarım saat içinde arkadaştan Fifa 12 için "yok böyle gerçekçi futbol oyunu" sözünü defalarca duyunca, beni bir gülme aldı...

Şimdi günde yaklaşık 2-3 saat Fifa oynuyormuş.
    1993'den beri sürekli futbol oyunları turnuvası yaparız...

• quote:

Orijinalden alıntı: solozoma71

Adam akıllı takımların lisansını alın abi ya chelsea yi london fc görmek adama koyuyor

ben neye yanıyorum şampiyonlar ligi ve uefa ligi lisanlarının ellerinde olması. Fifa bi atak yapsada bunları kopartsa pes tamamen biter....

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.