Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 7 milyon, Galaxy S ailesi 50 milyondan fazla sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Galaxy S III'ü global pazarda satışa sunan Samsung, üst seviye akıllı telefon modelleriyle ilgili son satış rakamlarını açıkladı. Güney Koreli üreticinin verdiği istatistiklere göre, Phablet yani telefon/tablet olarak tanımlanan 5.3-inç ekranlı Galaxy Note'un global pazardaki satışı 7 milyona ulaşırken, Galaxy S  ve Galaxy S II'nin toplam satışları ise 50 milyonu geçmiş durumda.

Daha fazla detaya inmek gerekirse Galaxy S modeli 24 milyon, Galaxy S II modeli ise 28 milyon olarak kaydedildi. Sony ve HTC tarafından piyasaya sürülen rekabetçi telefon modellerine karşı Galaxy S III bugünlerde lanse eden Samsung, geçtiğimiz Şubat ayından bu yana 8 milyon Galaxy S II ve 2 milyon Galaxy S satışı daha gerçekleştirdi. Daha çıkmadan 9 milyondan fazla ön-sipariş alan Samsung Galaxy S III ile birlikte Samsung'un üst seviye Android pazarında pozisyonunu güçlendirmesi bekleniyor. 

• Galaxy S in fiyatı rekabetçi olmamasına rağmen bile son zamanlarda 2 milyon sattığını düşünürsek adamlar ne çıkarıyorsa satıyolar demek düşer:):)
    Galaxy S in 2. elini şubatta 650 TL den satmıştım.2010 yılında çıkmış bir cihaz :)

• galaxy note'in başarısı beni çok şaşırttı. farklı bir fikirin ne derece önemli olduğunu gösterdiler

• Galaxy serisinin Note modeli diğer başarılı S modellerine ve diğer marka akıllı telefonlara göre çok özgün bir model. Bir yerde Noteun ikinci serisi Note X2 şeklinde çıkacak diye okumuştu. Yani işlemcisi ekran boyutu, hafızası vs. her özelliği iki ile çarpılacak.

Yani 10 küsür inç bir cihaz olacak diyorlar. Zannederim Ipadle yarışacak bir model düşünülüyor. Bence Note 2 yi aynı ekran boyutu 5,3 inç ve S penli olarak tutup, geri kalan özelliklerini yükseltirler; 12MP kamera, 4 çekirdek, 2GB RAM vs. gibi yapabilirlerse çok baba bir cihaz olur.
  • tabikide bir iphone deil fakat ne olursa olsun apple tek işletim sistemi ve tek cihaz ile yüksek adetlere ulaşıyor fakat samsung bir sürü serisi varken ve bir sürü markanın oyuncu olduğu android ve diğer işletim sistemlerinde varken sadece bir S ailesinin 43 M i bulması bence (bir apple kullanıcısı olarak) büyük bir başarı

• farklı bir fikirin ne derece önemli olduğunu gösterdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

Galaxy S in fiyatı rekabetçi olmamasına rağmen bile son zamanlarda 2 milyon sattığını düşünürsek adamlar ne çıkarıyorsa satıyolar demek düşer:):)Galaxy S in 2. elini şubatta 650 TL den satmıştım.2010 yılında çıkmış bir cihaz :)

şu anda bende var. 500 TL vermiyorlar.

• Ingilizce de bilirmis yavrucak:)

• samsung farkı

• Galaxy Note mu alsam S3 Mü ?

• iphone toplamda ne kadar sattı ki 100milyon var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

iphone toplamda ne kadar sattı ki 100milyon var mı?

edit:http://blog.clockwork.com.tr/index.php/2012/02/17/2011-yilinda-ios-macin-28-yillik-satis-rakamlarini-solladi/ 176 milyon satmış
  • Galaxy Note aldım mükemmel ötesi, millet ağzı açık bakıyo telefona, bu modeli şeklini şemalini s 3 gibi bozmadan batarya, işlemci vs iyileştirilse bir de pentile ekran kullanılmasa muhteşem bir cihaz çıkar ortaya

• Daha ne kadar güçlenecekler anlamadım Adamlar zaten piyasayı alt üst ettiler.
  • artık SAMSUNG devri =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenan2255

Galaxy serisinin Note modeli diğer başarılı S modellerine ve diğer marka akıllı telefonlara göre çok özgün bir model. Bir yerde Noteun ikinci serisi Note X2 şeklinde çıkacak diye okumuştu. Yani işlemcisi ekran boyutu, hafızası vs. her özelliği iki ile çarpılacak.

Yani 10 küsür inç bir cihaz olacak diyorlar. Zannederim Ipadle yarışacak bir model düşünülüyor. Bence Note 2 yi aynı ekran boyutu 5,3 inç ve S penli olarak tutup, geri kalan özelliklerini yükseltirler; 12MP kamera, 4 çekirdek, 2GB RAM vs. gibi yapabilirlerse çok baba bir cihaz olur.

Keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi satış sergilemişler Bu grafiğe göre SIII'de en az 30 milyon civarı seyredecektir.

NoteII gelecekse Pentile gelmesin mümkünse.
  • yıldan yıla artan androidin pazar payını göz önüne alırsak samsung akıllı telefon alanında piyasayı domine edecek aslan payına sahip olacak gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.