Şimdi Ara

TT Mobile E71

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
28.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 87.50 Frekansıyla yayın yapan İstanbul fm radyosu Tanıtım amaçlı TT Mobile E71 diye bir cep telefonunu 799 Tl yerine 199 Tl ye veriyor Bu telefonun aynı zamanda Türkiye tüm satış noktalarında 799 Tl satışa sunulduğunuda söylüyor ,yanlız böyle bir telefona netteki araştırmalar sonucunda raslayamadım Bu konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımını esirgemesse sevinirim.Farklı bir durum varsa En azından birçok arkadaş mağdur olmaktan kurtulur.

• %90 ihtimalle çin malı bir telefondur. Bulaşmayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BADYTAN

Arkadaşlar 87.50 Frekansıyla yayın yapan İstanbul fm radyosu Tanıtım amaçlı TT Mobile E71 diye bir cep telefonunu 799 Tl yerine 199 Tl ye veriyor Bu telefonun aynı zamanda Türkiye tüm satış noktalarında 799 Tl satışa sunulduğunuda söylüyor ,yanlız böyle bir telefona netteki araştırmalar sonucunda raslayamadım Bu konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımını esirgemesse sevinirim.Farklı bir durum varsa En azından birçok arkadaş mağdur olmaktan kurtulur.

bende değeri 2000 lira olan eski nokia 8310 telefonumu gençler konuşsun biz yiyelim konulu kampanyanyamla 1000 liraya satıyorum
    şaka bir yana adını sanını duymadığınız telefonlara sakın para bağlamayın.büyük ihtimalle alttaki linkteki gibi bir telefondur
    http://amanda-m.en.made-in-china.com/product/HeqJfolAhiVN/China-TV-Mobile-Phone-TT-E71-.html

• aman arkadaşlar, 87.5 İstanbul fm, hiçbir kampanyasına bulaşmayın, kolay soru soruyorlar, bilen herkese, çekilşsiz kurasız herkese dijitürk paketi vs. hediye diyorlar, mesaj çekiyorsunuz kampanyaya katılım ücreti 4,50 TL diye size mesaj geliyor hayırlı olsun gitti 4.50 tl. ve istanbul fm internetten aradım, istanbul 0216 326 86 67 telefon numaraları, böyle bir frekanslarının olmadığinı söylediler. RTUK ne kadar takip ediyor bilemiycem, ama adamlar resmen korsanlık yapıyorlar.
  • Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar,bu arada radyodan sipariş ettiğim telefonda gelmedi bi dümen olduğu ortada birde ilginçtir stokta 50 adet kaldı diyor ilk 50 kişiye veriyor diyor 3 dakikada tükeniyor. Babamında dediği gibi bedava bir şey veren olursa üstüne sen ver gönder gitsin :) Saygılar ...
  • bende aptal gibi nokia e71 sanıp sipariş ettim iptal etme gibi bi imkan varmı 1 hafta içinde gelir dediler 8 gün oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYmustafa96

bende aptal gibi nokia e71 sanıp sipariş ettim iptal etme gibi bi imkan varmı 1 hafta içinde gelir dediler 8 gün oldu

Dostum merak etme telin gelceni sanmam herkese aynı dümeni yapıyorlar demekki ve hala radyoda satış yapıyorlar bitmek bilmeyen son 50-60-80 adet telefonlar Bu kadar sahtekarlıkta olmaz insanları vakitlerini ve kafalarını meşgul ediyorlar.
  • Arkadaşlar aynı dümene bende düştüm. Arayan 17. kişiydim güya :)) Sonra bu forumu okuyunca aklıma bir kurt düştü.Babam ve arkadaşlarım da böyle bir şeyin olamayacağını muhakkak çin malı telefonla kazıklanacağımı söyledi.. Sipariş 2 gün önce geldi. Fakat açmama izin vermediler. Ben de almadım. Sipariş hattını aradım ve Çin malı telefon ile insanları kandırdıklarını ve teli almak istemediğimi söyledim. Temsilci kız acayip afalladı ve tamam almayın o zaman demek zorunda kaldı:) uyarımdır sakınn dümene gelmeyiinn
  • Ben 2 ay önce İstanbul arabesk diye bir radyodan mobile 71 aldım spiker arkadaş 1000 lira civarında diyordu radyoda telefonun değeri için ama şu an arayan 40 kişiye 199 ben de aradım aldım telefonun görüntüsü blackberrry benziyor sonradan piyasa değerine baktım 800 liraya satıyorlarmış 1000 liraya değil
    2 aydır kullanıyorum şu an için bir sıkıntı yok inş olmaz garanti veriliyorsa alın garanti verilmiyorsa almayın bu kadar basit
  • Bizim burada (Karaman) da da 92.50 ve 104.20 den aynı radyo yayın yapıyor kaç aydır "altı kara koyunun kaç baacağı" olduğunu, ya da "eve gelen hırsızın neyi çalmayacağını" sorarak milleti aptal yerine koyarcasına sadece yanlış cevapları okuyarak 1 senedir cevabını bulamadık diye dalga geçer gibi konuşuyorlar. Ben uydu istemediğim için hiç bulaşmamıştım ama önceki gün piyasada 1000 lira üstü bizde 799 ama ilk arayan 100 kişiye 200 TL ye TT Mobile E71 vereceğiz deyince kimseye soramadan aramak zorunda kaldım sonra biz sizi ararız deyip kapattılar bir iki saat sonra sipariş için aramıştık diyerek aradılar adres istediler verdim. Nokias olmadığını biliyordum ama internete uğrayıp araştırma fırsatımız olmayınca 2 gündür aklımdaydı bugün çarşıda bir telefoncuya sordum onda yokmuş ama fiyatını sorduğumda 200 lira falan dedi demek ki kazıklanmışız. Aslında benim telefon düşüncem de yok tu ama eğer gerçekten hesaplıysa alıp kredi kartı borcumun karşılığında devretmeyi düşünüyordum. Ama buradaki yorumları görünce vazgeçtim. 1 haftaya kargoyla eve gelecekti yarın ben de tatile çıkacağım eve gelip bulamayınca iptal olmuş olur mu arayıp iptal mi ettirmeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ademx33 -- 5 Temmuz 2012; 8:51:45 >

• siz almayınca kargo geri döner. Almak zorunda değilsiniz. Vazgeçmek gibi bir hakkınız her zaman var. Şu anda yine reklamını yapıyorlar. Her 10 dakikada bir 100 şanslı kişiye bu telefonu pazarlıyorlar. Bu telefon etse etse 100 TL eder. Kanmayın. Buna benzer telefonlar çin sitelerinde 30 dolar civarında satılıyor. Benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ademx33

Bizim burada (Karaman) da da 92.50 ve 104.20 den aynı radyo yayın yapıyor kaç aydır "altı kara koyunun kaç baacağı" olduğunu, ya da "eve gelen hırsızın neyi çalmayacağını" sorarak milleti aptal yerine koyarcasına sadece yanlış cevapları okuyarak 1 senedir cevabını bulamadık diye dalga geçer gibi konuşuyorlar. Ben uydu istemediğim için hiç bulaşmamıştım ama önceki gün piyasada 1000 lira üstü bizde 799 ama ilk arayan 100 kişiye 200 TL ye TT Mobile E71 vereceğiz deyince kimseye soramadan aramak zorunda kaldım sonra biz sizi ararız deyip kapattılar bir iki saat sonra sipariş için aramıştık diyerek aradılar adres istediler verdim. Nokias olmadığını biliyordum ama internete uğrayıp araştırma fırsatımız olmayınca 2 gündür aklımdaydı bugün çarşıda bir telefoncuya sordum onda yokmuş ama fiyatını sorduğumda 200 lira falan dedi demek ki kazıklanmışız. Aslında benim telefon düşüncem de yok tu ama eğer gerçekten hesaplıysa alıp kredi kartı borcumun karşılığında devretmeyi düşünüyordum. Ama buradaki yorumları görünce vazgeçtim. 1 haftaya kargoyla eve gelecekti yarın ben de tatile çıkacağım eve gelip bulamayınca iptal olmuş olur mu arayıp iptal mi ettirmeliyim ?

altı kara koyunun kaç bacağı var?
    eve gelen hırsız neyi çalmaz?
    Dayınızın tek kız kardeşi bilmem ne oluyorsa sizin neyiniz olur?
    Bunlar yeni pazarlama yöntemleri. Siz digitürk e gittiğinizde zaten bu şartlarla digitürk aboneliği alabiliyorsunuz. Fakat böyle bir düşünceniz yokken sırf kazandım duygusuyla digitürk e 24 aylık abone oluveriyorsunuz. Sonradan eyvah ben ne yaptım diyorsunuz fakat iş işten geçmiş oluyor.
    Zaten dinleyiciler de uyanık, altı kara koyunun 28 bacağı var, 14 bacağı var gibi saçma cevaplar veriyorlar. SMS hakkı olanlar alay ediyorlar.
    Eve giren hırsız neyi çalmaz sorusuna da; ojemi çalmaz, küpemi çalmaz, çorabımı çalmaz, gönlümü çalmaz, ödenmemiş faturaları çalmaz, facebook şifremi çalmaz gibi cevaplar veriyorlar. Kazanmaktan korkuyorlar. Hep aynı ses efekti veriliyor. Ne zaman dinlersem bir kızdan bahsediyor. 8 mesaj göndermiş de hepsi yanlışmış. Lütfen sen bana mesaj gönderme diyor.
    Oysa eve gelen hırsız zili çalmaz doğru cevap olmasına rağmen günümüz hırsızları evde insan olup olmadığını anlamak için önce zili çalıyorlar. evde kimse olmadığından emin olduklarında ise anında evin içine dalıyorlar.

• bu radyo kanalı hergün keriz silkeliyor saygılarımla
  • Arkadaşlar ben bu telefonu aldım. Aldığım gün iade etmek istediğimi söyledim.Çünkü saçma sapan ve çok kalitesiz bir telefon.Asla tavsiye etmiyorum.Ancak telefonu aldığım firma 3 gün içinde ödediğim miktardan kdv tutarını düşüp parayı yatırdı ve inanın bana telefonu geri almadı.Kulağa pek inandırıcı gelmediğini biliyorum ancak 60 lira kdv tutarı kesip gerisini yatırdı .Böylece 60 liraya almış oldum bu telefonu.Şimdi 150 -200 liraya satmayı düşünüyorum.Varsa düşünen kolaylık yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdiii34 -- 7 Kasım 2012; 23:46:57 >

• Hic bulasma.ben 200tl lik concord almistim.telefon kullanirken dokuluyor.6 ayda 2kez garantiye verdim.ayrica sar degerleri cok cok yuksek.adami kanser eder.birde 799tl ymis falan hikaye hepsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://e71mobile.org/haber365/index.html

boş bulundum aldım ama kapıda ödeme yapılacak almayacağım bunu sizin yorumlarınızla buna karar verdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.