Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III, Kanada'ya da 2GB RAM ile gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Türkiye lansmanı geçtiğimiz gün yapılan Samsung Galaxy S III'ün, Japonya'dan sonra Kanada pazarına da farklı bir konfigürasyon ile sunulacağı ortaya çıktı. Türkiye'yi kapsayan uluslararası versiyonu Samsung üretimi dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemci ve 1GB RAM ile gelen Galaxy S III'ün Kanada versiyonu ise Qualcomm'un çift çekirdekli Snapdragon işlemcisi ve 2GB RAM ile geliyor. İşlemci tarafındaki değişikliğin nedeni olarak, şu an için Qualcomm dışındaki hiç bir üreticinin platform bazında LTE desteği sunamıyor olmasını gösterebiliriz.

Görünen o ki Samsung, LTE altyapısına sahip ülkelere Galaxy S III'ü, 1.5GHz'de çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi ile sunarken, dört çekirdekli versiyona karşı tüketicileri etkileyebilmek adına bellek kapasitesinde artışa gitmiş olabilir. Diğer taraftan bir başka gerçekçe olarak LTE desteğinin getirdiği daha yüksek bellek ihtiyacı da bu güncellemeyi zorunlu kılmış olmabilir. Optimus LTE II modelinde 2GB bellek kullanan LG, LTE tarafında yüksek bellek kapasitelerine ihtiyaç duyulduğunu açıklamıştı. Kanada versiyonu SGH-i747 kodunu taşıyan Galaxy S III'ün işlemci ve ram haricindeki diğer donanımlarında ise herhangi bir değişiklik olması beklenmiyor. 

• S2 de yaptıklarının aynısını bunda da yapıyorlar.
  • inceleme videosu nezaman çekilcek samsung galaxy s 4 çıkıncamı ?

• baska siteler s4 haberi yapmaya basladı bizimkiler hala incelicekler de inceleyecekler

• s3 incelemesi artık şart!!!!!! DH uyuma..................

• Başka bir sitede incelemesini izledim. Adamlar 31.05.2012 de inceleme yapmışlar (telefonun ekranındaki saatten belli) bu sabah 06:30'da siteye koymuşlar. DonanımHaber acil inceleme bekleniyor bilesiniz :)

• DH uyuma..................

• 2 GB RAM Galaxy S3 lerin tüm modellerinde de olmalıydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

2 GB RAM Galaxy S3 lerin tüm modellerinde de olmalıydı...

katılıyorum kardeş sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: paofu1951

DH uyuma..................
    />

aynen katılıyorum. s3 konusunda çok geri kalındı.Başka Türk sitelerinde, kutu içeriğinden ayrıntılı olmasada inlemesine kadar yapıldı sizde daha ses yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem3113

inceleme videosu nezaman çekilcek samsung galaxy s 4 çıkıncamı ?

Pazartesi yayinlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme videosu istiyoruz.

Bilen arkadaşlara sorum var kanadya çift çekirdekli 2 gb ramli gidiyor
    Bize dört çekirdekli 1 g ramli geliyor

bilmediğim için soruyorum hangisi daha iyi ?

• Maliyete pek bindirmesi yapacagını sanmıyorum keşke tüm s3 ler 2gb ram ile sunulsaydı

• Selamlar arkadaşlar . Kore versiyonu S3 ü türkiyede 1350 tl ye buldum. sizce alınırmı. çift çekirdek olması ve acaba kaltesi diger s3 ten farklımıdır ?
  • Yahu bu ne acele incelerler merak etmeyin ne olacak carcabuk inceleyince sanki hemen kosup kucak kucak sgs3 mu alacaksiniz sirasi gelince incelenir

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

İnceleme videosu istiyoruz.Bilen arkadaşlara sorum var kanadya çift çekirdekli 2 gb ramli gidiyorBize dört çekirdekli 1 g ramli geliyorbilmediğim için soruyorum hangisi daha iyi ?

bizimki daha iyi. 1 gb ram zaten yeterli.

• protesto edip almasın distribitör firmalar diğer ülkeler enayi durumuna düşürülüyor resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 1 Haziran 2012; 9:57:48 >
  • Ne yapmamızı istiyorlar yani bi telefon almak için kıtalar arası yolculuğa mı çıkalım?

• Bölük pörçük ettiler telefonu yazıklar olsun. Sırf bu 50 çeşit S3 çıkması yüzünden iphone 5 e geçen çok olur. Samsung kendini yakacak haberi yok. Oysaki android ios a 10 basacak bir işletim sistemi ama böle böle yok ediyorlar. Bölünmek her zaman kötüdür.

• Bazı ülkeler de LTE desteği dolayısıyla değişiklik yapmaları çok doğal.Ama telfonu bu kadar da çeşitli çıkarmamak lazımdı bence.Yani koreye farklı tasarım,abd ye farklı işlmeci,kanadaya ayrı ram derken..ortalık biribirinden farklı s3 lerle doldu.Ha ama samsung ne yaptğını biliyordur diye düşünüyorum.Bir fayda görmüşlerdir herhalde.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.