Şimdi Ara

MSI maliyet odaklı yeni GeForce GTX 550 Ti modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

MSI düşük maliyetli yeni bir GeForce GTX 550 Ti ekran kartı hazırladığını duyurdu. Nvidia'nın referans kart tasarımı ile benzer soğutma çözümüne sahip olan yeni modelde farklı olan nokta ise baskılı devre kartı yani PCB. Maliyeti aşağı düşürebilmek için özel olarak tasarlanan PCB'nin zemin oluşturduğu N550GTX-Ti-MD1GD5-V2 kodlu yeni model, 192 paralel işlem birimi, 192-bit bellek veri yolu desteği ve 1GB GDDR5 bellek ile geliyor. Grafik işlem birimi 900MHz, paralel işlem birimleri 1800MHz ve bellekleri de 3800MHz'de görev yapan kart, saat hızları olarak Nvidia'nın referans modeline sadık kalıyor.

Görüntü aktarımı için DVI, D-Sub ve HDMI konnektörlerine yer verilen ekran kartı ile PhysX, CUDA ve PureVideo gibi Nvidia teknolojilerini de bünyesinde barındırıyor.150 dolar civarında bir fiyat ile sunulacağı belirtilen yeni ekran kartının yakın zamanda raflardaki yerini alması bekleniyor. 

• NVIDIA'nın yeni orta segmenti çıkmadığı sürece, bu tür kartların haberleri gelmeye devam edecektir.

• eskiden 8800 gt ler ust seviye fakat nerdeyse bu fiyatlardaydi

• buna bu para verilmektense üstüne biraz daha konur hd 6850 alınır en iyi f/p

• Hayır birde 150$. 650Ti bekliyorum ki 7770 uculasın ikisinden birini alayım. Bu saatten sonra eski seri kart almam. Ayrıca bence 7770'in 6850'den aşağı kalır yanı yok. Yeni seri olduğu için driver vb. ile coşar o kart. 68xx için artık driver beklemenin anlamı yok.
  • Eski seri kartları yeni seri gibi fiyatlandırmalı ne kadar garip birde kullanıcı odaklı imiş peh en alınası kart HD6850 serisi
  • Güzel tasarım.
  • 6870 gibisi yok al ikinci el sıfır almayı ver tadını çıkart garantili olsun yeter :)

• 100 dolar olsa tamamda bu olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXaeL@DH

Hayır birde 150$. 650Ti bekliyorum ki 7770 uculasın ikisinden birini alayım. Bu saatten sonra eski seri kart almam. Ayrıca bence 7770'in 6850'den aşağı kalır yanı yok. Yeni seri olduğu için driver vb. ile coşar o kart. 68xx için artık driver beklemenin anlamı yok.

AMD kart driver ile coşmak? Güldüm.
  • Bu kartı bugün aldım performans açısından iyi sayılır zaten orta sınıf bir kart.fiyatı şuan 216 tl fiyatı normal sayılır.performans 35 karttan 15. sırada
    ati raedon hd 6850nin en ucuzu 319 tl Performansı aldığım bu karttan iyi fakat ati sürücülü kart istemediğim için bunu aldım.35 karttan 18. sırada
    nvidia daha performanslı geliyor.Kıyaslama yaparsanız Raedon HD 5770 üstünde çıkıyor performansı.35 kart Sıralamasının en başında gtx680 var ekim 2012 ye göre.
    Merak edenler için yazıyorum windows7 derecelendirmede 7,3 çıkıyor oyun ve masa üstü performansı.
    Paranız varsa daha iyi bir kartta bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.