Şimdi Ara

Windows 8 Yayın Önizleme sürümü resmi olarak indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
12.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 8 Yayın Önizleme sürümü resmi olarak indirmeye sunuldu

Microsoft'un yıl sonuna doğru piyasaya sürmeyi planladığı Windows 8 işletim sisteminin ilk betası olan Windows 8 Tüketici Önizleme sürümü, 24 saatte 1 milyon indirme sayısını geçerek önemli bir başarıya imza atmıştı. Windows 8 tarihteki en çok denenen Microsoft işletim sistemi oldu.

Nihai sürümden önceki sürüm olan Windows 8 Yayın Önizleme sürümün ise bu ayın ilk haftası kullanıma sunulacaktı. Microsoft bir sürpriz yaparak saatler önce sürümü indirmeye sundu.

Bir basın duyurusuyla yayınlanan bu sürümde daha hızlı bir tecrübe ve Türkçe dahil 14 dil desteği geliyor. Daha önce ortaya çıktığı gibi Bing Travel, Bing News, Bing Sports, Gaming, Music Xbox uygulamaları bu sürümde kullanıcıya sunulacak. Mail, Photos ve People uygulamaları da önemli geliştirmelere sahne oldu.

Yeni Aile Güvenliği özellikleri, optimize edilmiş Adobe Flash Player desteği kazanan IE10, geliştirilmiş çoklu monitör desteği, Başlat menüsü için artırılmış kişiselleştirme desteği gibi pek çok yenilik yeni sürümde kullanıcıları bekliyor.

Yayın Önizleme sürümü ile Microsoft Windows 8 yükseltme programını da başlatıyor. 2 Haziran'dan 31 Ocak tarihine kadar sürecek kampanyada uyumlu bir Windows 7 bilgisayar alanlar 14.99$ karşılığında Windows 8 Pro versiyonuna yükseltilecekler. Program 131 ülke pazarında geçerli olacak.

Windows 8 Yayın Önizleme sürümünün indirme bağlantılarına kaynak linkinden erişebilirsiniz.

• Bence windows7 daha iyi :D
  • O degil de Galaxy S3'u ne zaman inceleyeceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buda vista gibi fail olacak.
  • başlat menüsü mutasyon geçirmiş ,cep telefonu işletim sistemleri gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sterben# -- 1 Haziran 2012; 1:16:58 >
  • Windows 95 - Kötü
    Windows 98 - İyi
    Windows 2000 - Kötü
    Windows XP - İyi
    Windows Vista - Kötü
    Windows 7 - İyi
    Windows 8 - ? :)
  • http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/iso
    buradan türkçe sürümüde mevcut.
  • yükseltmeye çalıştığımda işlemciniz uygun değildir hatası veriyor:D core2duo

• tabletlerde verimli ve stabil çalışırsa fail falan olmaz,desktop ve notebook platformlarına dair devrim niteliğinde yeniliklerle gelmeyeceğini biliyoruz zaten. çok büyük şeyler bekleyip,hayal kırıklığına uğrayıp windows 8 çok kötü olmuş demenin bana göre bir anlamı yok,ha dokunmatik arayüzde gerçekten kötü ise,iyi bir deneyim sunamıyorsa o zaman kötü diyebiliriz.

• ultimate crackı ne zaman çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Amca -- 1 Haziran 2012; 1:30:54 >
  • tema flan cok basit sade geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Windows 95 - Kötü
    Windows 98 - İyi
    Windows 2000 - Kötü
    Windows XP - İyi
    Windows Vista - Kötü
    Windows 7 - İyi
    Windows 8 - ? :)

güzel tespit
  • quote:

Orijinalden alıntı: TennTenn

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel Windows 95 - Kötü Windows 98 - İyi Windows 2000 - Kötü Windows XP - İyi Windows Vista - Kötü Windows 7 - İyi Windows 8 - ? :)
    güzel tespit

Windows Me ? unuttunuz galiba

• +15 dolara pro versiyon iyiymiş...

• Nvidia sürücüsü Internet Explorer'la anlaşamıyor bir türlü. Grafik kartı yanıt vermeyi durdurdu deyip ekran kendinden geçiyor. Kilitlenme olmuyor ama renkler birbirine giriyor. Yeniden başlatmak zorunda kaldım birkaç defa. Firefox kurdum, rahat ettim. Sorun sürücüden mi Explorer'dan mı bilmiyorum, çok da umrumda değil gerçi ama bu Explorer sürümü fena değil gibiydi. Açık olan son sekmelerle başlama özelliğini eklemişler, birkaç yıl geriden de olsa tarayıcı teknolojisini takip etmeye çalışıyor adamlar buna da şükür
  • Türkçe desteğinin gelmesi şaşırttı doğrusu.

Bu arada crack gerek yok Microsoft key veriyor zaten
  • win ME atlanmış...kaale bile alınmıyor demekki..

• AMD an için 12.5 sürümünü hala çıkarmış değil ama 12.5 beta mevcut ama az önce denedim consumer preview için çıkan 12.5 beta 8.97.00.0 sürümü ile geliyordu. an için windows 8 release preview sürümdeki HD 4650 WDDM 1.1 sürümü ise 8.97.10.0 (27 Nisan 2012) şeklinde driverda bi güncelleme olmuş mevcut 12.5 beta nisan 18 tarihli o yüzden uyumlu değil....
    windows 8 in içindeki WDDM sürücüsü ile bir süre kullanılacak galiba 4000 serisi ve alt kartlar...

bir ara AMD, HD 4000 ve alt seriler için windows 8 desteğini kesti diye yazı çıkmıştı ona istinadan AMD açıklama yaptı eski kartlara destek sürecek sadece 3 aylık periyotlar halinde...

Düzeltme olarak bilgi notu daha yazalım AMD Windows 8 Release Preview sürümünün duyrulmasıyla beraber Windows 8 için 31/05/2012 tarihli bir sürücü yaymlamış genel olarak HD 5000 ve HD 7000 arası kartlar ve Tüm APUlar için destek verilmiş an için windows 8 e çıkarılmış en son Catalyst sürümü diyebiliriz

buyrun direk link

http://www2.ati.com/drivers/hotfix/win8/amd_catalyst_win8_release_preview.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 1 Haziran 2012; 3:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel Windows 95 - Kötü Windows 98 - İyi Windows 2000 - Kötü Windows XP - İyi Windows Vista - Kötü Windows 7 - İyi Windows 8 - ? :)
    güzel tespit

Yok o ara işletim sistemi gibi birşeydi.. 2000 'in upgrade li hali gibi birşeydi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

quote:

güzel tespit

birde NT vardı sanki yanlış hatırlamıyorsam ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.