Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

daha once de yazdim, geri donuş tuşu diger her tarafin algiladigi parmak ucunu algilamiyor. bu bur ariza midir? sinirim bozuldu cok.

Bende de öyle üstat en az üç kere tıklamak zorunda kalıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavigecem

Merhaba arkadaşlar bende de yaklaşık bir ay önce almış olduğum galaxy s3 var, İstanbul, Dubai bilişimden aldım ve paralel ithalat,
    yaklaşık bir hafta önce 4.1.1 olan versiyon 4.1.2 olarak telefonuma geldi ve güncelleme yaptım, ayrıca bugün yine 25 mb büyüklüğünde ek bir güncelleme paketi daha geldi onu da güncelledim, ama ne farkettiği konusunda bilgim yok,

I9300XXELLA hangi ülkedir bilen varmı acaba, cihazımdan son derece memnunum , aldığım gibi kullanıyorum, ne bir takılma , ne bir şişme, gibi hiç bir sorunum yok, Saygılar

ingiltere

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Telefonu aldığınızda ekranda bir koruyucu oluyor hani o koruyucunun üzerinde ki şekiller karartı olarak ekranda kalmış ve açık renklerde belli ediyor.bu nasıl bir şeydir anlamış değilim.sorunu yaşayan var mi?

Biraz açarsan anlayamadım

Hocam kısaca ekranda iki karartı var açık tonlarda belli oluyor.ekranda ki koruyucunun üzerinde ki şekiller.

Onu ekran koruyucu zannedip onunla telefonu kullanan hatta oyun oynayanlarin karşılaştığı bir problem.

Kolay gelsin

• quote:

Merhaba arkadaşlar bende de yaklaşık bir ay önce almış olduğum galaxy s3 var, İstanbul, Dubai bilişimden aldım ve paralel ithalat,
    yaklaşık bir hafta önce 4.1.1 olan versiyon 4.1.2 olarak telefonuma geldi ve güncelleme yaptım, ayrıca bugün yine 25 mb büyüklüğünde ek bir güncelleme paketi daha geldi onu da güncelledim, ama ne farkettiği konusunda bilgim yok,

I9300XXELLA hangi ülkedir bilen varmı acaba, cihazımdan son derece memnunum , aldığım gibi kullanıyorum, ne bir takılma , ne bir şişme, gibi hiç bir sorunum yok, Saygılar

I9300XXELLA sürümü Samsung'un en son yayınladığı ve İngiltere için yayınlanmış 4.1.2 sürümüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

ingiltere

Tşk ederim, bu cihazlarda da yok şu ülke daha iyi yok bu ülke daha iyi ,yok şu ülke olan cihazlarda sorunlar çıkıyor gibi bir sorun varmıdır,
    ben gönül rahatlığıyla kullanabilirmiyim ? Saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

ingiltere

Tşk ederim, bu cihazlarda da yok şu ülke daha iyi yok bu ülke daha iyi ,yok şu ülke olan cihazlarda sorunlar çıkıyor gibi bir sorun varmıdır,
    ben gönül rahatlığıyla kullanabilirmiyim ? Saygılar

türkiyeyi beklemeyen herkes ingiltere kuruyor, böyle bir olay varsada ingilterede yoktur. en iyisi orda heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Telefonu aldığınızda ekranda bir koruyucu oluyor hani o koruyucunun üzerinde ki şekiller karartı olarak ekranda kalmış ve açık renklerde belli ediyor.bu nasıl bir şeydir anlamış değilim.sorunu yaşayan var mi?

Biraz açarsan anlayamadım

Hocam kısaca ekranda iki karartı var açık tonlarda belli oluyor.ekranda ki koruyucunun üzerinde ki şekiller.

Onu ekran koruyucu zannedip onunla telefonu kullanan hatta oyun oynayanlarin karşılaştığı bir problem.

Kolay gelsin

Sadece bir saat durdu.çözümü yok mudur?

• ve en sonunda kies üzerinden bende 4.1.2'ye geçmiş bulunuyorum.. i9305
  • arkadaşlar merhaba bir sorum olacak bu aralar aşırı derecede rahatsız oluyorum bu konudan. her gece telefonum açık yatıyorum herkez gibi.. ancak her sabah uyanıp telefonu elime aldığımda bir sürü reklam gelmiş oluyor oyun reklamı ve işin aksi bu oyunların resimleri galeriye eklenmiş oluyor bu saçma durumdan nasıl kurtulurum.....lütfen acil cevap...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhant

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak bu aralar aşırı derecede rahatsız oluyorum bu konudan. her gece telefonum açık yatıyorum herkez gibi.. ancak her sabah uyanıp telefonu elime aldığımda bir sürü reklam gelmiş oluyor oyun reklamı ve işin aksi bu oyunların resimleri galeriye eklenmiş oluyor bu saçma durumdan nasıl kurtulurum.....lütfen acil cevap...

Ayarlar -> Uygulama Yöneticisi -> Çalışan
    Buradan reklam veren uygulamayı bulun (şüphelendiklerinizi sırayla durdurup kontrol edin) o uygulamayı kaldırın
  • Arkadaşlar google playden Assistive Touch adlı programı indirip memnun olan var mı? Ekranı direkt olarak oradan kilitleyip kısa yollardan hareket etmek istiyorum Teşekkürler.. İphonede olan Touch uygulamasının Android versiyonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

quote:

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak bu aralar aşırı derecede rahatsız oluyorum bu konudan. her gece telefonum açık yatıyorum herkez gibi.. ancak her sabah uyanıp telefonu elime aldığımda bir sürü reklam gelmiş oluyor oyun reklamı ve işin aksi bu oyunların resimleri galeriye eklenmiş oluyor bu saçma durumdan nasıl kurtulurum.....lütfen acil cevap...

Ayarlar -> Uygulama Yöneticisi -> Çalışan
    Buradan reklam veren uygulamayı bulun (şüphelendiklerinizi sırayla durdurup kontrol edin) o uygulamayı kaldırın

teşekkür ederim deniycem....

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

quote:

Orijinalden alıntı: darkd66

quote:

Orijinalden alıntı: darkboys

Arkadaşlar benimde telefonum almanyadan geldi, pasaport kayıtlı kies ile telefonu bilgisayar bağladığımda resimdeki yazılım kodu çıkıyor yazılım kodundaki, EVR hangi ülkeye ait acaba? şu an telefonda 4.1.1 yüklü 4.1.2 gelecekmi diye araştırdım ama bir sonuç elde edemedim. Bu evr ile ilgili bana yardımcı olacak varmı acaba? bu arada telefonum lte versiyonu...

buraya göre ingiltereye ait EVR

http://samsung-updates.com/region/?region=EVR

dostum nerden bakılıyor bu ülke olayına bendeki de ( XSG ).
    hangi ülke oluyor acaba.

XSG kodu; Birleşik Arap Emirliklerine aittir. Ülke Kodlarını aşağıdaki linkde yer Sammobile sitesinden bulabilirsin:

http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=TUR&os=1&type=1#firmware

Linki açınca karşına çıkan sarı renkli yazılmış "SEND" yazısının üst tarafındaki "TURKEY-TUR" yazan kutunun sağındaki ok işaretine tıklayıp kaydırırsan her ülkenin adını ve kodunu görebilirsin.

sağol hocam bilgi için.arap telefonu satmış i.bilişim bana

• beyler tlf ilk açılışta Android OS sürümü yükseltiliyor. diyor 3 sn içinde pin koduna geçiyor. çalışmasında sorun yok ama bunu nasıl gider.her kapatıp açtığımda oluyor...yardım ederseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

beyler tlf ilk açılışta Android OS sürümü yükseltiliyor. diyor 3 sn içinde pin koduna geçiyor. çalışmasında sorun yok ama bunu nasıl gider.her kapatıp açtığımda oluyor...yardım ederseniz sevinirim...

telefonunuz root luysa yapar bir de wipe işleminden sonra genellikle bu işlemi yapar benim bildiğim çözümü yok çok sık açıp kapamıyorsanız problem olmaz aslında.
  • quote:

quote:

beyler tlf ilk açılışta Android OS sürümü yükseltiliyor. diyor 3 sn içinde pin koduna geçiyor. çalışmasında sorun yok ama bunu nasıl gider.her kapatıp açtığımda oluyor...yardım ederseniz sevinirim...

telefonunuz root luysa yapar bir de wipe işleminden sonra genellikle bu işlemi yapar benim bildiğim çözümü yok çok sık açıp kapamıyorsanız problem olmaz aslında.

yeni rom kursam geçer değilmi.. 4.0.4teyim 4.1.2 tr yi bekliyorum.şimdilik idare ederim sorun olmaz...
  • quote:

dostum telefonun rootlysa verdiğim linkteki uygulamayı dene. reklamları engellemk için bir uygulama.
    link =https://play.google.com/store/apps/details?id=org.adaway&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5hZGF3YXkiXQ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayal@t -- 8 Ocak 2013; 0:16:29 >

• quote:

quote:

quote:

yeni rom kursam geçer değilmi.. 4.0.4teyim 4.1.2 tr yi bekliyorum.şimdilik idare ederim sorun olmaz...

yeni rom kurarsan geçer dostum tabiki kafaya takıcak bişey yok aslında başlardan biraz yadırgıyorsun sonradan alışıyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yeni rom kurarsan geçer dostum tabiki kafaya takıcak bişey yok aslında başlardan biraz yadırgıyorsun sonradan alışıyorsun.

eyvallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 8 Ocak 2013; 0:17:14 >

• 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.