Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005
    Sistemim 4.0.4 iken flash yükledim. Şimdi 4.1.2 kullanıyorum flash yine çalışıyor

Yazılımı güncelledikten sonra hiç wipe ,reset falan yaptınız mı? Bunları yapmadan önce bende de çalışıyordu ama fabrika ayarlarına döndükten sonra yeni kurulum arkasından çalışmamaya başladı.

Bir kaç defa yeni baştan factory format yaptım.

Birinde hiç bir şey kurmadan en başta flashı kurup denedim olmadı.Daha sonra bazı güncellemeleri yapıp öyle denedim gene olmadı.Bütün yazılımların full güncellemesini yaptıktan sonra denedim olmadı.

İnternet tarayıcıyı uygulama ayarlarından verilerini silerek resetleyip gene denedim gene olmadı.Kısacası denemediğim yöntem kalmadı.Anlaşılan o ki,artık güncel 4.1.1 ve üzeri versiyonla flash uyumsuz.Çalışanlarda da eski versiyondan kalan bazı yazılım kalıntıları nedeniyle çalışıyor olabilir.Telefonu sıfırlayana kadar bende de sorun yoktu.Bunun dışında telefonda her şey sorunsuz her şey yağ gibi çalışıyor.

Wipe,reset,root yok telefonumda. karadüzen devam

• indirmek için link versen de bizde yararlanalım. :)
  • Az evvel arkadaşım yurt dışından aldığı s3 üne wifi ile 4.1.2 kurdu benimkinde tık yok çok acayip...
  • Arkadaslar beni cok rahatsiz eden bir sorunum var. Telefonu kilitledigim zaman home veya kilit tusuna basinca resmen 2 saniye bekliyor telefon daha 3 saat once fabrika ayarlarina dondurdum fakat belli basli uygulamalari yukledim sizce sorun neden kaynaklaniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

Arkadaslar beni cok rahatsiz eden bir sorunum var. Telefonu kilitledigim zaman home veya kilit tusuna basinca resmen 2 saniye bekliyor telefon daha 3 saat once fabrika ayarlarina dondurdum fakat belli basli uygulamalari yukledim sizce sorun neden kaynaklaniyor?

Bunuj bir çözümü yok çünkü bu bir sorun değil Telefonu kikitleyince arkadaki hersey kapaniyo.Touchwiz kapaniyo onlarin tekrar yuklenme suresi 2 sn bunu sorun etmeyin herkeste böyle

• Arkadaşlar Herkese İyi forumlar, S3 te Kullanabileceğimiz Navigasyon Programı Varmıdır?
    Geçen Sene S5620 Monte Aldım 480Küsür TL'ye Nokia 5800XPMusic'teki gibi sesli navigasyon yoktu... S3 aldım bundada bulamadım öyle birşey... Biraz Teknoloji özürlüyüm, Kendisinde olan programa ekleyebiliyormuyuz bu özelliği, yoksa başka bir program mı yükleyeceğiz???

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Arkadaşlar JB güncellemesinden sonra tekrar güncellemeleri kontrol ettiğinzde Cihazınız Modifiye edildi uyarısını alıyorsanız Yandex Shell Go Launcher gibi uygulamaları silin sorun çözülüyor.Ayrıyeten Go Launcher kurduktan sonra silseniz bile Dosyalarım da GoLauncher ve GoSotre klaörlerini de silmeniz gerekli.Şimdi kıntrol ederseniz böyl bir uyarı almadığınızı görüsünüz.
    Ayrıyeten Modern Combat 4 oyununu şiddetle tavsiye ederim hem multi hem tek kişi çok eğlenceli oyun

Modern Combat 4 sorunsuz çalışıyor mu?Birkaç yerde S3 te açılmıyor hata veriyor diye okumuştum denememiştim.

Evet hocam çalışıyor yalnız multiplayer da 1-2 haritada ufak kasmalar yaşanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xsilein

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-i9300-kilif-0-2mm-ince-kapak-68784385#product-information

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-kilif-tpu-3-r-e-n-k-71416920

Arkadaşlar bu iki kılıftan hangisini önerirsiniz?

ben linkteki kılıfı tavsiye ederim. kendimin ve eşimin s3 üne aldım ve çok beğendim. 10 günde de kılıflar geldi.

LİNK

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Arkadaşlar google playda 75 dolara satılan evet yanlış okumadınız tam 75 dolara satılan Dr.web virüs programı internette şifresi kırılmış vaziyette kol geziyor ben yukledim kurdum ve google playa baktıgımda 75 dolara satın almış gibi gözüküyor.Çok da güzel hiç kasmıyor yorumları okursanız anlarsınız zaten.Bilesiniz diye yazıyorum boşuna 75 dolar sakın vermeyin veren var çünkü.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.drweb.pro.market&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmRyd2ViLnByby5tYXJrZXQiXQ..

indirdiğiniz linki verirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bijektif

mrb lar s3 veya s3 mini almayı düşünüyorum. sizlere bir sorum olacak bir çok kişiye sordum, denemek gerek diye cevap aldım, sizlerden de deneyen varsa ve yazarsa sevinirim.

ben s3'ün içine pdf, office dosyalarını atıp, gerektiğinde bu dosyaları telefondan açıp, projeksiyona ( VGA ) ara aparat takarak sunum yapabilir miyim? bunu deneyen var mı?
    Varsa eğer s3 mini de aynı işi görür mü??

http://www.****.com/product223283.html

• Tum s3 kullananlara merbaba, benim tek bir sorum olacakti eminim yuzlerce sayfanin icinde bir yerlerde konusulmustur ama okuyan takip eden killanicilarin yardim edebilecegini dusunuyorum. Oncellikle canimi sikmiyor olsaydi yazma geregi duymayacaktim. Cihazim yaklasik 3 haftalik . Baska bir s3u elime alinca farkettigim home tusunun biraz sikintisi vae gibi. Bir cok marketteki s3e de baktim cogunun bombeligi ve sertligi hafif basmada bile yeterliyken benim cihazimda basmak icin ozen gostermek gerekiyor. Yanlarindan basamazken ortadan tirnakla basmak gerekiyor. Gosterimdeki iki cihazda da benimki gibi oldugunu gorunce fabrikasyon olarak tum s3 lerin ayni tus kalitesine sahip olmadigini dusundum. Acikcasi sorunum basmamasi degil verdigim para karsiliginda bu cihazimin tusunun neden boyle oldugu canimi sikmakta. Ayni durumda olan arkadaslar var mi kullandikca sorun cikar mi son olarak servise gondermeli miyim diye usta kullanicilara sormak istiyorum acikcasi el degmemis cihazin servise verme niyetinde degilim pek fikrinizi kisaca yazarsaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: absem

Tum s3 kullananlara merbaba, benim tek bir sorum olacakti eminim yuzlerce sayfanin icinde bir yerlerde konusulmustur ama okuyan takip eden killanicilarin yardim edebilecegini dusunuyorum. Oncellikle canimi sikmiyor olsaydi yazma geregi duymayacaktim. Cihazim yaklasik 3 haftalik . Baska bir s3u elime alinca farkettigim home tusunun biraz sikintisi vae gibi. Bir cok marketteki s3e de baktim cogunun bombeligi ve sertligi hafif basmada bile yeterliyken benim cihazimda basmak icin ozen gostermek gerekiyor. Yanlarindan basamazken ortadan tirnakla basmak gerekiyor. Gosterimdeki iki cihazda da benimki gibi oldugunu gorunce fabrikasyon olarak tum s3 lerin ayni tus kalitesine sahip olmadigini dusundum. Acikcasi sorunum basmamasi degil verdigim para karsiliginda bu cihazimin tusunun neden boyle oldugu canimi sikmakta. Ayni durumda olan arkadaslar var mi kullandikca sorun cikar mi son olarak servise gondermeli miyim diye usta kullanicilara sormak istiyorum acikcasi el degmemis cihazin servise verme niyetinde degilim pek fikrinizi kisaca yazarsaniz sevinirim.

hocam panik yapmanıza gerek yok tüm s3 lerde home tuşları ve kilit tuşları esnek yapıda başta ben de böyle düşünmüştüm diğer cihazlarn değişik gelmesi biraz da psikolojik sanırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

Az önce kendi yaptığım otg kablo ile usb yazıcı bağlayıp çıktı aldım

valla iyiymiş nasıl yapınız varmı resim filan
  • Bir seye dikkat ettim güç tasarrufunu kapatinca cihaz asırı hızlanıyor sebebi nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [size=3]Samsung ne yapmaya çalışiyor anlamadım. Şimdi Slovenya için S3'ün 4.1.2 güncelemesi yayınlandı. Arkadaş Slovenya dediğin Bursa kadar devlet. Samsung çalışacaksan bize çalış bee rezil olduk burada beklemekten....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

quote:

Orijinalden alıntı: absem

Tum s3 kullananlara merbaba, benim tek bir sorum olacakti eminim yuzlerce sayfanin icinde bir yerlerde konusulmustur ama okuyan takip eden killanicilarin yardim edebilecegini dusunuyorum. Oncellikle canimi sikmiyor olsaydi yazma geregi duymayacaktim. Cihazim yaklasik 3 haftalik . Baska bir s3u elime alinca farkettigim home tusunun biraz sikintisi vae gibi. Bir cok marketteki s3e de baktim cogunun bombeligi ve sertligi hafif basmada bile yeterliyken benim cihazimda basmak icin ozen gostermek gerekiyor. Yanlarindan basamazken ortadan tirnakla basmak gerekiyor. Gosterimdeki iki cihazda da benimki gibi oldugunu gorunce fabrikasyon olarak tum s3 lerin ayni tus kalitesine sahip olmadigini dusundum. Acikcasi sorunum basmamasi degil verdigim para karsiliginda bu cihazimin tusunun neden boyle oldugu canimi sikmakta. Ayni durumda olan arkadaslar var mi kullandikca sorun cikar mi son olarak servise gondermeli miyim diye usta kullanicilara sormak istiyorum acikcasi el degmemis cihazin servise verme niyetinde degilim pek fikrinizi kisaca yazarsaniz sevinirim.

hocam panik yapmanıza gerek yok tüm s3 lerde home tuşları ve kilit tuşları esnek yapıda başta ben de böyle düşünmüştüm diğer cihazlarn değişik gelmesi biraz da psikolojik sanırsam

Tesekkur ederim takinti yapmadan kullanmak en iyisi :) insan kusursuz olsun istiyor ama cok mukemmelliyetci olmamak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: loveofsebastian

Bir seye dikkat ettim güç tasarrufunu kapatinca cihaz asırı hızlanıyor sebebi nedir?

Bendede güç tasarrufuna alınca kasmalar başlıyor.4.1.1 de böyle olmuyordu en yakın zamanda wipe yapıcam.

• quote:

quote:

Bir seye dikkat ettim güç tasarrufunu kapatinca cihaz asırı hızlanıyor sebebi nedir?

Bendede güç tasarrufuna alınca kasmalar başlıyor.4.1.1 de böyle olmuyordu en yakın zamanda wipe yapıcam.

benimde notebook güç tasarrufunda oyunlarda kasıyor, ama prize takılıyken bana mısın demiyor. güç tasarrufu modu işlemciden filan kısıyor bu yüzden kasma oluyor olabilir ama menüde gezinirken filan kasıyorsa garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klack

quote:

quote:

benimde notebook güç tasarrufunda oyunlarda kasıyor, ama prize takılıyken bana mısın demiyor. güç tasarrufu modu işlemciden filan kısıyor bu yüzden kasma oluyor olabilir ama menüde gezinirken filan kasıyorsa garip.

Biraz kasmasi normal acikken.. kenude saga sola giderken azda olsa takilmalar mevcut. 4.0.4 dede boyke 4.1.1 dede boyle ve hepde boyoe olucak. Kapatincada super hizli. Normal bir sey

• 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.