Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kılıf olarak kesinlikle ve kesinlikle spigen marka içi yumuşak silikon dışı bumper kısmı sert plastik olan tercih edilmeli.
    orijinali 55 tl ben fake'ini 20 tl'ye aldım, inanılmaz kaliteli malzeme kullanılmış.
    20 liralıklar içinde fiyat/perf en iyisi diyebiirim.
    daha önce kullandığım flip cover la 1 kere düştü ekran kırıldı
    bunda düştü ve bir şey olmadı, bir şey olacağa da benzemiyor.
    şık ve çok koruyucu

• mrb lar s3 veya s3 mini almayı düşünüyorum. sizlere bir sorum olacak bir çok kişiye sordum, denemek gerek diye cevap aldım, sizlerden de deneyen varsa ve yazarsa sevinirim.

ben s3'ün içine pdf, office dosyalarını atıp, gerektiğinde bu dosyaları telefondan açıp, projeksiyona ( VGA ) ara aparat takarak sunum yapabilir miyim? bunu deneyen var mı?
    Varsa eğer s3 mini de aynı işi görür mü??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bijektif -- 4 Ocak 2013; 15:12:40 >
  • Arkadaşlar bugün SIII geldi bana T999UVDLJA baseband versiyonlu sanırım T-Mobile çıkışlı Türkçe'de yapamadım morelocale 2 ile yemedi buna farklı orijinal ruu atabilir miyim ? yada cwm ile kırıp öyle mi yapayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassins

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

arkadaşlar ben telde kullandığım neti pc de nasıl kullancam kiesle bu işlemi yapabilirmiyim nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz

ayarlar - diğer ayarlar - bağ ve taşınabilir wi-fi alanı. burdan usb bluetooth ve wifi ile interneti paylaşabilirsiniz

şifre istiyor nasıl bulacam şifreyi nerde yazıyor

telefondan şifreyi sen belirliyorsun bilgisayardan o şifreyi giriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bijektif

mrb lar s3 veya s3 mini almayı düşünüyorum. sizlere bir sorum olacak bir çok kişiye sordum, denemek gerek diye cevap aldım, sizlerden de deneyen varsa ve yazarsa sevinirim.

ben s3'ün içine pdf, office dosyalarını atıp, gerektiğinde bu dosyaları telefondan açıp, projeksiyona ( VGA ) ara aparat takarak sunum yapabilir miyim? bunu deneyen var mı?
    Varsa eğer s3 mini de aynı işi görür mü??

Hdmi üzerinden dvi için aparat var ama vga için bir dönüştürücü var mı bilmiyorum ... Varsa tabi önce mhl alman lazım .

Male hdmi to male vga varmış 24 usd amazonda ülkemizde de vardır büyük ihtimalle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afterdarq -- 4 Ocak 2013; 15:20:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım. önerbileceğiniz video indirme proğramı var mı? google play da!!!
  • 4.1.2 bu gidişle ülkemize uğramayacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

kılıf olarak kesinlikle ve kesinlikle spigen marka içi yumuşak silikon dışı bumper kısmı sert plastik olan tercih edilmeli.
    orijinali 55 tl ben fake'ini 20 tl'ye aldım, inanılmaz kaliteli malzeme kullanılmış.
    şık ve çok koruyucu

orjinali nerde 55 TL?
    SPIGEN SGP Neo Hybrid Infinity White arıyorum ama pek yok bile Türkiye'de
    http://www.more-tr.com/Infinity-White,PR-2425.html
    bir burda buldum 70 tl o da.
    gitti gidiyordakilerin çoğu sahte.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ben telde kullandığım neti pc de nasıl kullancam kiesle bu işlemi yapabilirmiyim nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz

ayarlar - diğer ayarlar - bağ ve taşınabilir wi-fi alanı. burdan usb bluetooth ve wifi ile interneti paylaşabilirsiniz

şifre istiyor nasıl bulacam şifreyi nerde yazıyor

telefondan şifreyi sen belirliyorsun bilgisayardan o şifreyi giriyorsun

nereye girip belirlicem ???

• quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

kılıf olarak kesinlikle ve kesinlikle spigen marka içi yumuşak silikon dışı bumper kısmı sert plastik olan tercih edilmeli.
    şık ve çok koruyucu

Link?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye sayımız ne zaman 370 olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon birkaç gündür özellikle güç tasarrufu aktifken donmaya başladı.Telefonu ilk aldığım 4.0.4 vardı.Sonrasında telefon üzerinden 4.1.1 - 4.1.2
    kurdum bu sabah yine 21 MB lık yazılım güncelleştirmesi kurdum.Fakat şuana kadar hiç wipe yapmadım.Yavaşlamanın bundan kaynaklandığını düşünüyorum.2 çeşit wipe varmış.Wipe data factory reset ve wipe cache partition bu ikisinden hangisini yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Arkadaşlar bugün SIII geldi bana T999UVDLJA baseband versiyonlu sanırım T-Mobile çıkışlı Türkçe'de yapamadım morelocale 2 ile yemedi buna farklı orijinal ruu atabilir miyim ? yada cwm ile kırıp öyle mi yapayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Arkadaşlar telefon birkaç gündür özellikle güç tasarrufu aktifken donmaya başladı.Telefonu ilk aldığım 4.0.4 vardı.Sonrasında telefon üzerinden 4.1.1 - 4.1.2
    kurdum bu sabah yine 21 MB lık yazılım güncelleştirmesi kurdum.Fakat şuana kadar hiç wipe yapmadım.Yavaşlamanın bundan kaynaklandığını düşünüyorum.2 çeşit wipe varmış.Wipe data factory reset ve wipe cache partition bu ikisinden hangisini yapmam lazım?

Her ikisini de yapmanızda fayda var.
  • Benide yazın 370 üye olsun s2 den sonra kısa süreli bir ipone 4s sonra tekrar samsung s3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Günaydın arkadaşlar blueoothdan aldigim bir resim sarkilarin album kapak resmi oldu kendiliginden resmi bile sildim gitmedi nasil duzelticez bunu ?

+1 bendede oluyor bu.

Takip.

+1

Hangi müzik çalar programını kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Arkadaşlar telefon birkaç gündür özellikle güç tasarrufu aktifken donmaya başladı.Telefonu ilk aldığım 4.0.4 vardı.Sonrasında telefon üzerinden 4.1.1 - 4.1.2

Her ikisini de yapmanızda fayda var.

Teşekkürler ilgilendiğiniz için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

4.1.2 yükledim geçen gün yeni farkettim önceden mesaj veya çağrı geldiğinde kilit ekranında mesaj sağ tarafta çağrı sol tarafta oluyodu. şimdi ikisi de ortada oluyo nası bişe bu acaba ayar filan mı var yoksa bu sürümde mi böyle

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Az önce ingiltere 4.1.2 kurdum benimde böyle oldu

Benim polonya da halen sagda ve solda

Evet benimde polonyada oyleydi

Demekki yeni versiyonlarda böyle eski hali daha güzeldi be

• quote:

quote:

Arkadaşlar bugün SIII geldi bana T999UVDLJA baseband versiyonlu sanırım T-Mobile çıkışlı Türkçe'de yapamadım morelocale 2 ile yemedi buna farklı orijinal ruu atabilir miyim ? yada cwm ile kırıp öyle mi yapayım ?

Odin ile 4.1.1 tr romunu yükleyebilirsiniz sanırım.yada biraz daha bekleyin 4.1.2 çıksın

• quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

quote:

Orijinalden alıntı: mucahit211

quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Arkadaslar merhaba galaxy s3 4.1.1 aranan ekrani degistirme gibi bir sansimiz var mi hani arama gelince cevaplanan ekrandan soz ediyorum cunku cok sacma olmus bazen algilamiyor ve bunu degistirmek istiyorum mumkun mu ?

Geçen gün bi program görmüştüm değiştiriyordu yani mümkün. Bulabilirsem pm yoluyla atacağım

Bekliyorum arkadas :-)

Pm yoluyla attım bakabilirsiniz :)

• 
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.