Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: busramiraysu

MERHABA ya s3 de mobıl verısı acılınca bır sımge gelıyordu ya artık bnde gelmıyor ve ınternetede gıremıyorum herseyı yaptım fabrika ayarlarına bıle dondum ama olmuyor lutfen yardımcı olur musunz.kac gundr ugrasıyorum

Soruyu anlayamadım tam olarak anlatırsan biraz acarsan iyi olur.
  • yukarıdakı pencede mobil verisini etkınlestırınce ekranın ustunde bır sımge cıkıyor ya 2tane ok var hani bırısı yukarıyı bırı assagıyı gsteren o artık bnde cıkmıyor etkınlestırdıgım halde bu yuzden sanıırm ınternete gıremıyorum..herseyı ayarladım fabrıka ayarlarınada dondum ama duzelmedı smdı daha ıyı anlatmısımdr umarım?
  • arkadaşlar, telefon rehberinde kişilerin facebook resimleri gözümlesi için facebook hesabımla giriş yapıyorum, ancak resimlerin devamlı kalması için facebook hesabının devamlı açık kalması lazım. kapatınca resimler gidiyor, oysa blackberry de böyle değildi, hafta 1 bile girsem o andaki resimleri güncelleyip telefon rehberine atardı, böyle bir imkan yok mu?

(telefon rehberim gmail ile senkronize, sim kartta ya da telefonda kayıtlı numara yok, bu yüzden olabilir mi?)
  • lütfeen biri artık yardımcı olsuunnnn:((
  • quote:

yukarıdakı pencede mobil verisini etkınlestırınce ekranın ustunde bır sımge cıkıyor ya 2tane ok var hani bırısı yukarıyı bırı assagıyı gsteren o artık bnde cıkmıyor etkınlestırdıgım halde bu yuzden sanıırm ınternete gıremıyorum..herseyı ayarladım fabrıka ayarlarınada dondum ama duzelmedı smdı daha ıyı anlatmısımdr umarım?

O simge E(edge) ve H(3g) işaretleridir.Telefonun çekmediği yerde o işaretler kaybolur yada internete kapalı oldugunda ve dolayısıyla internete giremessin.Sanıyorum bulundugun yerde tel çekiyordur.Telefonla konuşabiliyorsan telefon çekiyor fakat internet hattın kapalı demektir.

Bir çok secenek var
    Türkceli arayıp hattnın internete acık olup olmadıgını ogrenebilirsin.
    Sim kartı çıkarıp cipli yerini kuru bir bezle silip iyice tekrar yerleştir ve kapatıp ac telefonu.
    Ayarlar,kablosuz ve aglar,mobilağlar,erişim noktası adları menüsüne girdiğinde en başta TURKCELL-ISP olması gerekiyor eger yoksa aynı sayfadayken menü tusuna bas ve yeni apn olustur de.Çıkan listede isim BÖLÜMÜNE:TURKCELL-ISP yaz,APN bölümüne:internet yaz kaydet çık ve telefonu kapatıp aç.Tabi hattın turkcell se eğer diğer operatörse onun adını yaz turkcell yerine.)
    Baska bir secenek Ayarlar,kablosuz ve aglar,mobilaglar,sebeke modu otomatik olsun.
    Bütün bunlardan sonra sorun devam ederse sorun daha büyük demektir.Eğer telefonda sorun yoksa bunlardan biri muhakka sorununu çözer.
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi italiano ismail -- 27 Kasım 2012; 17:21:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

yukarıdakı pencede mobil verisini etkınlestırınce ekranın ustunde bır sımge cıkıyor ya 2tane ok var hani bırısı yukarıyı bırı assagıyı gsteren o artık bnde cıkmıyor etkınlestırdıgım halde bu yuzden sanıırm ınternete gıremıyorum..herseyı ayarladım fabrıka ayarlarınada dondum ama duzelmedı smdı daha ıyı anlatmısımdr umarım?

O simge E(edge) ve H(3g) işaretleridir.Telefonun çekmediği yerde o işaretler kaybolur yada internete kapalı oldugunda ve dolayısıyla internete giremessin.Sanıyorum bulundugun yerde tel çekiyordur.Telefonla konuşabiliyorsan telefon çekiyor fakat internet hattın kapalı demektir.

Bir çok secenek var
    Sim kartı çıkarıp cipli yerini kuru bir bezle silip iyice tekrar yerleştir ve kapatıp ac telefonu.
    Ayarlar,kablosuz ve aglar,mobilağlar,erişim noktası adları menüsüne girdiğinde en başta TURKCELL-ISP olması gerekiyor eger yoksa aynı sayfadayken menü tusuna bas ve yeni apn olustur de.Çıkan listede isim BÖLÜMÜNE:TURKCELL-ISP yaz,APN bölümüne:internet yaz kaydet çık ve telefonu kapatıp aç.Tabi hattın turkcell se eğer diğer operatörse onun adını yaz turkcell yerine.)
    Baska bir secenek Ayarlar,kablosuz ve aglar,mobilaglar,sebeke modu otomatik olsun.
    Bütün bunlardan sonra sorun devam ederse sorun daha büyük demektir.Eğer telefonda sorun yoksa bunlardan biri muhakka sorununu çözer.
    Kolay gelsin.

bunların hepsinı yaptım ama olmuyor:(( telefonumda cekıyor..daha buyuk sorun derken ve sorunu nerden ogrenebılırm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Bir çok secenek var
    Kolay gelsin.

bunların hepsinı yaptım ama olmuyor:(( telefonumda cekıyor..daha buyuk sorun derken ve sorunu nerden ogrenebılırm

Valla arkadaşım bunların hepsini harfiyen yaptıysan eger o zaman anlaşıldıgı gibi başka bir sorun var belki kolay bir çözümü vardır bilmiyorum ama ben senin yerinde olsam artık acresizsem telefona wipe yapar,sammobile.com adlı siteden türkiye için verilen romu indirir odinle tekrar kurarım denemkte fayda var.Bunların nasıl yapıldıgını bilmiyorsan eger internette detaylı anlatımları mevcut.Zor bir şey değil yapabilirsin.
    Ama şunuda bilki eger turkcell den kaynaklana bir sorun ise ve telefonda arızalı ise bunlarıda yapsan düzelmez.Servise vermen gerekebilir.
    Bana özel mesaj at gerekirse telden konuşuruz.Yeterki işin düzelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: VvortexX

arkadaşlar bazı app leri indiremiyorum depo alanı yok hatası veriyor ama 8 gb kadar boş alan var , bazı app lerde problem var sadece, misal antutu , set dns vs gibi ama asphalt 7 nun attack gibi appleri cayır cayır indiriyor?

Root varmı? Bazı programlar root ister. Bir de daha önce crackli olanlardan yükleyip sildiysen, lucky patcher uygulaması varsa bu tür sorunla karşılaşabilirsiniz. Market vergisini silmek lazım uygulama Yöneticisinden + Wipe cache+ wipe dalvic cache. Bunlar işe yaramazsa tam wipe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu hakkında baska kımse bırsey bılmıyor mu?lütfen yardımcı olun:((
  • Arkadaşlar Pil kullanımında %19 gpsd var ama ben hiç gps açmadım nedir bu ?
  • Dostlar bazen oyun bildirimleri geliyor durup dururken onları nasıl engelleriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedoctor1907

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var yardımcı olan çıkarsa sevinirim.
    4.1.1 e geçtikten sonra farkettim.Titreşim moduna aldığımda herhangi bir arama da telefon titresime geçiyo burda sıkıntı yok fakat msj geldiğince titremiyor.Ayarlardan ses den titreşim yogunlugundan bildirim de titreşimi bir kademe ilerlettiğim zaman ise normal,titreşim mod ayırt etmeden her 2 modda da titriyo bunu sadece titreşim modunda titremesini nasıl sağlarım 4.0.4 deyken böle bişeyle karşılaşmamıştım.

konu hakkında bilgisi olan yardımcı oalbilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s333

bugün gittik arkadaşın arka kapak çatlamış samsung servisine kapak soduk adamlar 55tl fiyat çekti bi kapağa arkadaş ya

hocam bu sitede arka kapak var.. orjinal mi derseniz inanın bilmiyorum ama pda yanlış yapmaz diye biliyorum

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-i9300-Galaxy-S3-Orjinal-Arka-Kapak-Mavi-Renk_22310.html#0

ayrıca ebayde daha ucuz hem beyez renk seceneğide var satıcı orjinal oldugunu söylüyor...

http://www.ebay.com/itm/290741527478?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

• quote:

Orijinalden alıntı: rahatbek

quote:

Orijinalden alıntı: VvortexX

arkadaşlar bazı app leri indiremiyorum depo alanı yok hatası veriyor ama 8 gb kadar boş alan var , bazı app lerde problem var sadece, misal antutu , set dns vs gibi ama asphalt 7 nun attack gibi appleri cayır cayır indiriyor?

Root varmı? Bazı programlar root ister. Bir de daha önce crackli olanlardan yükleyip sildiysen, lucky patcher uygulaması varsa bu tür sorunla karşılaşabilirsiniz. Market vergisini silmek lazım uygulama Yöneticisinden + Wipe cache+ wipe dalvic cache. Bunlar işe yaramazsa tam wipe.

rootlu cyanogenmod 10 yüklü , cache leri temizledim falan ama olmadı, lucky hiç kurmadım... sanırım full wipe yapıcam son çare olarak...

• quote:

bu konu hakkında baska kımse bırsey bılmıyor mu?lütfen yardımcı olun:((

Wipeleri at olmazsa ingiltere romunu yukle. Yine olmazsa servise verirsin artik

• quote:

Orijinalden alıntı: omRcftc

Dostlar bazen oyun bildirimleri geliyor durup dururken onları nasıl engelleriz ?

her oyuna tek tek girip ayarlarından notifications ları kapatman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

Arkadaşlar Pil kullanımında %19 gpsd var ama ben hiç gps açmadım nedir bu ?

Gpsd mı Gpsd mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

Arkadaşlar Pil kullanımında %19 gpsd var ama ben hiç gps açmadım nedir bu ?

Bendede olmustu bi kere kapatip acinca gidiyor bir daha tekrarlamadi niye yapti bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

quote:

Orijinalden alıntı: bugris007

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Arkadaşlar SIII'ü baya bir inceledim, sizinde görüşleriniz önünde bir öneri istiyorum.

2 Seçeneğim var, IPhone 4S veya SIII

internette yapılan karşılaştırma videolarını da izledim, SIII daha iyi gibi görünüyor.
    Ben görünüş olarak bir telefon istemiyorum, modern bir telefon olsun demek istediğim. İnterneti hızlı, istediğim zaman ulasabileyim. Çok internet kullanan biriyim, oyun oynama kalitesi yüksek, maillere vb. uygulamalara giriş hızı iyi kasmayan rahat bir telefon ve tabiki kullanışlı.

Şimdi gelelim konumuza arkadaşlar telefonu neticede bir kere aliyoruz, iyi bir telefon istiyorum ve ikisi arasında kararsız kaldım, sizin görüşlerinizi nedenleriyle birlikte alabilir miyim ? Bence 4S estetik fiziki bakımdan daha iyi görünüşü, daha güzel bir his uyandırıyor insanlarda, dıştan görünüş olarak. SIII ise dış görünüş bakımından 4S'den biraz daha kötü fakat işlevsel olarak inanılmaz bir telefon. Yani benim görüşüm bu. Görüşlerinizi sebebiyle bekliyorum, teşekkürler

Note 2 al s3 rami ve gpusu yuzunden ileride sorun yaratacaktir en azindan note 2de ram sorunu yasamazsin

Note 2'nin s3'ten farklı extra özellikleri var mı

Islemcisi 200 mhz daha hizli ve rami 2 gb

Tamam araştıracağım teşekkürler

ben de senin gibi düşünüp araştırıyordum ama s3 aldım bir gram pişman değilim,note 2 alacaksan sırt çantası da alman gerek: ))) s3 boyutu olarak yapısı özellikleri olarak muhteşem hiç gidip note 2 almayınız çok büyük toplu taşıma aracında açsanız gülerler vallahi cidden dediklerimi yanlış anlamayın gidin iki cihazı da kontrol edin bakın bana hak vereceksiniz

Valla kardeş bende senin gibi düşünüyorum S3'ten yanayım.

• Facebook bildirimlerim gelmiyor, nasıl çözebilirim bu sorunu
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.