Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s333

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar jb bende güncelleme henüz gelmedi güncelleyen varmıdır

Arkadaş nerdeyse millet nerdeyse 4.1.2 yi almaya başlayacak akşam sabah.
    Neden size hala4.1.1 gelmedi ben anlamıyorum.
    Telefon üzerinden gelmesini beklemeyin kiese bağlayın deneyin gene yoksa sammobile sitesinden turkiye için yayınlanan 4.1.1 romunu indirip odinle kurun.
    4.1.1 tadını görün.

dostum telefonu dün aldım ve yazılım güncelleme dedim yok sürüm olarakta 4.0.4 ics birde şu 4.1.2 nasıl yüklenir en kısa yoldan sızdırılmışta teşekkürler

Arkadaşım telefonu kiese bağla güncelleme muhakka gelmiş olması gerekiyor eğer güncelleme varsa diyorsa güncelle de gerisini ona bırak bitene kadar dokunma.
    Eğer kiesde güncelleme yok diyorsa.
    sammobile.com sitesinden 4.1.2 romunu indirip odinle 5 dakikada kurabilirsin.
    Ben hala 4.1.1 deyim henüz 4.1.2 romunu kurmadım.İstersen 4.1.1 istersen 4.1.2 yi kurabilirsin.
    Odinle nasıl kuruluyor dersen google da arattır çok detaylı anlatımlar mevcut.
    Ben burdan anlatırım ama anlatmak uzun ve yanlış haretler yapabilirsin.Dolayısıyla tele zarar verebilirsin.İnternette detaylı anlatımları rahat sakin kafayla okuyarak uygulayabilirsin.Emin olki zor değil.

şuan kies ten deniyorum üretici yazılımı yükseltme bileşenleri karşıdan yüklenir %99 da 20 dk dan beri bekliyor

%99 da 20 dakika beklememesi lazım inşallah sorunsuz bitmiştir şimdi.
    Buarada yukleme yaparke başka internet sitelerini açman sakıncalı,o güncelleme yaparken hiç bir şeyi kullanmamanda fayda var.
    Son durum nedir.
    Basarı ile yukledin inşallah.

şuan da hala 99 dostum chrome falanda açık acaba teli yeniden başlatsam mı

Yani bukadar beklemeden sonra hala %99 da bekliyorsa orda takıldı demektir.
    teli yeniden başlatırsan hata verebilir.Ama başka şansın yok gibi eğer açılışda hata veriyorsa o zaman teli download modunda açıp odinle indirmen şart olacak.

hala 99 arkadaşlar şu jb linkini atarmısınız çekeyim odinle atayım teli download moduna almadan bu işlemleri deniyorum kies te ama sıkıldım 99 da takıldı

http://www.sammobile.com/firmware/
    buraya üye olman lazım(2 dakika sürer)
    arama yerine i9300 yaz yazılımlar otomatik gelir ortalara dogru türkiye için verilen var indir kur.

verdiğiniz siteye üye oldum ve hotfile dan 789 mb lık jb indiriyorum yanlız zip uzantılı bu dosya odin e nasıl göstereceğiz zip uzantıları görmüyor pda dan

Ne alemdesin dostum
    masa üstünde boş bir klasor ac İndirdiğin zip uzantılı dosyayı bu klasore at
    daha sonra bu klsorde zipli dosyayı ac içindekini boşa çıkar sanıyorum tek olarak md5 ya da .tar uzantılı dosya vardır bu dosyayı zip den çıkar ve adınin pda bölümüne tanıt.Start işde o kadar.
    Eğer üç dosya çıkarsa
    yine onların hepsini yeni açtığın klasore zip den çıkar.
    PDA BÖLÜMÜNE CODE İLE BAŞLAYANI TANIT
    PHONE BÖLÜMÜNE MODEM İLE BAŞLAYAN DOSYAYI TANIT
    CSS BÖLÜMÜNE GTİ9300 İLE BAŞLAYAN DOSYAYI TANIT
    START işlem bu kadar.

bu anlattığınız yöntem omega v33 4.1.2 rom u yüklemek içinde geçerli değilmi dostum

indirdiğin dosyada dediğimizden farklı bir şey çıkmadıysa aynıdır dostum şimdiyeli bitmesi gerekiyordu.Daha baslamadınızmı.

• Arkadaslar listeye beni de ekleyin. Bu arada benim telefona güncelleme ne zaman gelir acaba ? Su an 4.0.4 hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111 tane uygulama android tarafından güncellendi açıışta ve 4.1.2 tr oldu süper başka yapmam gereken bişi varmı cwm 6 yada root bunlarda odin ile oluyor değilmi teşekkürler
  • Merhaba,
    Bende bugün Samsung S3 aldım. Güncelleme vardı indirirken abim yanlışlıkla indirmeyi iptal etti. Şuan indirme devam ediyor mudur ? Ediyorsa nerden bulabilirim ? Etmiyorsa yeni nasıl indirebilirim ?
    Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

• arkadaşlar elime katalog aldım beyaz ve mavi renkte soldaki göz yok ama diğer renklerde gözler var gözüküyor,resim hatası mı bilemedim telefonlara bakarken hiç dikkat etmedim gözlere yardımcı olur musunuz?beyaz renk olduğu için mi gözükmüyor acaba anlam veremedim.

yuvarlak içine aldığım yerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motor Kafa -- 17 Kasım 2012; 17:33:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

arkadaşlar elime katalog aldım beyaz ve mavi renkte soldaki göz yok ama diğer renklerde gözler var gözüküyor,resim hatası mı bilemedim telefonlara bakarken hiç dikkat etmedim gözlere yardımcı olur musunuz?beyaz renk olduğu için mi gözükmüyor acaba anlam veremedim.

yuvarlak içine aldığım yerler.

Bildiğim kadarıyla orasi led yeri ve beyaz renkte gizli diye biliyorum

• Evet beyaz renklerde gözükmüyor endişe etmeyin:)
    Telefona omegay 4.1.2 rom kurdum artık note 2'de olan multiwindow özelliği var ama buna bir türlü istediğim gibi özelleştiremedim, bilen var mı acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar jb bende güncelleme henüz gelmedi güncelleyen varmıdır

Arkadaş nerdeyse millet nerdeyse 4.1.2 yi almaya başlayacak akşam sabah.
    Neden size hala4.1.1 gelmedi ben anlamıyorum.
    Telefon üzerinden gelmesini beklemeyin kiese bağlayın deneyin gene yoksa sammobile sitesinden turkiye için yayınlanan 4.1.1 romunu indirip odinle kurun.
    4.1.1 tadını görün.

dostum telefonu dün aldım ve yazılım güncelleme dedim yok sürüm olarakta 4.0.4 ics birde şu 4.1.2 nasıl yüklenir en kısa yoldan sızdırılmışta teşekkürler

Arkadaşım telefonu kiese bağla güncelleme muhakka gelmiş olması gerekiyor eğer güncelleme varsa diyorsa güncelle de gerisini ona bırak bitene kadar dokunma.
    Eğer kiesde güncelleme yok diyorsa.
    sammobile.com sitesinden 4.1.2 romunu indirip odinle 5 dakikada kurabilirsin.
    Ben hala 4.1.1 deyim henüz 4.1.2 romunu kurmadım.İstersen 4.1.1 istersen 4.1.2 yi kurabilirsin.
    Odinle nasıl kuruluyor dersen google da arattır çok detaylı anlatımlar mevcut.
    Ben burdan anlatırım ama anlatmak uzun ve yanlış haretler yapabilirsin.Dolayısıyla tele zarar verebilirsin.İnternette detaylı anlatımları rahat sakin kafayla okuyarak uygulayabilirsin.Emin olki zor değil.

şuan kies ten deniyorum üretici yazılımı yükseltme bileşenleri karşıdan yüklenir %99 da 20 dk dan beri bekliyor

%99 da 20 dakika beklememesi lazım inşallah sorunsuz bitmiştir şimdi.
    Buarada yukleme yaparke başka internet sitelerini açman sakıncalı,o güncelleme yaparken hiç bir şeyi kullanmamanda fayda var.
    Son durum nedir.
    Basarı ile yukledin inşallah.

şuan da hala 99 dostum chrome falanda açık acaba teli yeniden başlatsam mı

Yani bukadar beklemeden sonra hala %99 da bekliyorsa orda takıldı demektir.
    teli yeniden başlatırsan hata verebilir.Ama başka şansın yok gibi eğer açılışda hata veriyorsa o zaman teli download modunda açıp odinle indirmen şart olacak.

hala 99 arkadaşlar şu jb linkini atarmısınız çekeyim odinle atayım teli download moduna almadan bu işlemleri deniyorum kies te ama sıkıldım 99 da takıldı

Arkadasım %99 da kalıyorsa ;

Ayarlar -geliştirici secenekleri- USB hata ayılmama " yi işaretle..
    Kolay gelsin :)

• merhaba. tanıdık bi abim yeni sıfır galaxy s3 aldı. yasaklı sitelere giremiyormuş dns ile denemiş internete hiç bağlananamış. ben bakmadım daha. acaba yasaklı sitelere girmesi için rootlamadan bi yöntem var mı ?
  • altugkatlav - bluebest ilginiz için teşekkür ederim
  • Beyler s3 daha ne kadar daha guncelleme alir?lg konusunda biri nexus 4 3-4 sene slir sma s3 android 5i anca custom romla gorur dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWorldLord

merhaba. tanıdık bi abim yeni sıfır galaxy s3 aldı. yasaklı sitelere giremiyormuş dns ile denemiş internete hiç bağlananamış. ben bakmadım daha. acaba yasaklı sitelere girmesi için rootlamadan bi yöntem var mı ?

Hotspot shield vpn. Gooale play de arayın

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Beyler s3 daha ne kadar daha guncelleme alir?lg konusunda biri nexus 4 3-4 sene slir sma s3 android 5i anca custom romla gorur dedi

Lg nexus 4 kadar çirkin bir telefon gormedim ayrıca adinin nexus olması lg oldugunu değiştirmez bence s3le karsilastirmamak gerekir. S3 en teknolojik en zevkli ve sürekli guncellenen bir cihaz . Samsung bu derece bir cihazına guncellemeyi kesmez. Bkz. Galaxy s2 2.3 ile başlayan yolculuguna 4.0.4 ile son verdi tabiki yavaş yavaş Jb de alır bence daha one x adam gibi jb alamamisken s3 4.1.2 testini yayınladı ben eğer çıkarsa 6.x.x e kadar s3un güncelleme alacağına eminim ayrıca önemli olan bence yazılım değildir cihazın bulundugu yazılımla neler yapabilmesidir. Bu yüzden sırf yazılım için nexus adini taşıyan lgye geçilmez. Lgnin ne kadar dandik bir piyasa izlediğini bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali282

s3 mü alsam yoksa nokia 920 mi beklesem

Nokia nedir ya hiç duymadım telefonmu o?
    Arkadaşım yapmayın ya artık şu teknolojide,hala nokia düşünmeniz hayalkırıklıgı yarattı bende.Nokia android kullanmama inadı yüzünden fabrikaları kapatmaya başladı.
    Hemde artık nokia heryerde satılmaz oldu.
    Pişman olursun s3 kullanan biri bir daha başka telefona dönemez hakikatten teknolojinin bittiği nokta.

Kesinlikle katılmıyorum. 2 yıllık Nokia N8'in rahatlıkla yaptığı ve S3'ün yapamadığı pek çok şey var. Öyle ki bunlar herhangi bir kişiyi S3 almaktan vazgeçirebilecek şeyler. Ayrıntılı bir şekilde anlatmıştım daha önce. Nokia'nın da artısı var kendine göre, Samsung'un da.

Lumia 920 çok kısa süre içinde ülkemizde çıkmış olacak (hatta demo ürünler gelmeye başlamış da olabilir) ve donanım konusunda çok başarılı bir cihaz. S3'ü geçtiği noktalar var, S3'ün liderliği koruduğu noktalar var. Tavsiyem iki cihazı ayrı ayrı deneyin ve buradaki, GSMArena'daki incelemeleri okuyun. Ben de GSMArena'nın Lumia 920 incelemesini merak ediyorum.

Nokia'ya dönersek, Lumia serisindeki yeni telefonların başarısı Nokia'nın batıp batmayacağını belirleyecek. Şimdilik yok satıyor.

N8 in yaptigi s3 un yapamadigi seyleri anlatirmisin lutfen cok merak ettigim icin sordum n8 i hic kullanmamis biri olarak?

Elbette.
    Öncelikle, S3'ün kamera kalitesi N8'in çok, çok altında. Bu sensör boyutu ve odak aralığından kaynaklanıyor. Öyle ki, tam ekran yaptığınızda N8'in 720p çektiği videonun S3'ün 1080p çektiği videodan daha detaylı olduğunu görebilirsiniz.
    Günlük kullanıma yönelik rehber-uygulama erişimi ile rehberin diğer uygulamalarla senkronizasyonu N8'de çok daha başarılı.
    N8'in şarjı zorlanmadan 3 günü çıkarıyordu (2 yıllık pil ile) Ancak S3'ün şarjı ekran boyutundan ve işlemcinin tüketiminden dolayı 2 günü zor görüyor. Hatta 1 günü göremeyen kullanıcılarımız var.
    N8'i root-hack etmeden uygulamalarınızı hafıza kartında depolayabiliyorsunuz.
    Nokia Suite'in kolaylığının yanında Kies'in arayüzü işkence gibi duruyor.
    Nokia Maps'in üstüne navigasyon yok denebilir.
    N8'in telefon kapalıyken de hatırlatmaları-alarmları çalıştırabilmesi önemli bir ayrıntı benim için.

Netice olarak bu farklar benim N8'den S3'e geçmeme engel oldu mu, olmadı. Kendim N8'i de uzun bir süre keyifle kullandım, S3'den de oldukça memnunum. Ancak dediğim gibi herkesin bir telefondan beklentisi farklı. Kimi vardır telefonunun çok iyi fotoğraf çekmesini ister (2 yıl boyunca symbian'a katlanma sebebim) kimi vardır uygulama bolluğu, hız ve esneklik ister S3 alır, kimi telefonum bir işe yaramasın masada dursun havam olsun ister 4s alır.
    Lumia 920'nin de çok enteresan özellikleri var. Eldivenle dokunmatik kullanabilme, kablosuz şarj olabilme gibi. Elbette çoğumuz "eldivenle kullanayım diye telefon mu değiştirilir yahu!" diyebilir, ancak emin olun sırf bu yüzden elindeki rezistif 5800'ı bırakamayan insanlar var (işi gereği soğuk havalarda arazide çalışanlar gibi).

Bu yüzden tereddütte olanlar bir kaç gün daha bekleyip Lumia 920'nin kendilerini memnun edip etmeyeceğini görebilir. Ben Windows Phone 8'in daha 6 ay oturmayacağını düşünüyorum, tıpkı Android'in hem market hem de işletim sistemi olarak oturmasının 2 yıl sürmesi gibi.

• S3 yeni quadrat skoru 8727 puan 1.7 ghz oc uçuyor adeta

• Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum... Migrostaki kampanyadan faydalanarak s3 almaya karar vermiştim. 1419 liraydı. Titanyum gri rengini alıp kasaya doğru ilerledim. Kasa da çıkan fiyat 1799 lira. Oradaki görevli kontrol etti, değişen birşey olmadı. Diğer renklerin fiyatı 1419, t. Gri 1799. Almadan çıktım. Bu ne saçmalıktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. 1 haftalık s3 kullanıcısıyım. Telefonu çok sevdim ancak çözemedğim bir sorunum var.

Youtube uygulaması ile videoları çok rahat izlerken, internet uygulamasında youtube videolarını izleyemiyorum.

Yapabileceğim herşeyi (yeni bir kullanıcının yapabileceği kadar :) ) yaptım. Uygulama yöneticisinden veri sil ve önbelliği silerek denedim ama olmadı.

yardım edebilirseniz sevinirim.
  • merhaba. 1 haftalık s3 kullanıcısıyım. Telefonu çok sevdim ancak çözemedğim bir sorunum var.

Youtube uygulaması ile videoları çok rahat izlerken, internet uygulamasında youtube videolarını izleyemiyorum.

Yapabileceğim herşeyi (yeni bir kullanıcının yapabileceği kadar :) ) yaptım. Uygulama yöneticisinden veri sil ve önbelliği silerek denedim ama olmadı.

yardım edebilrseniz sevinirim.
  • arkadaşlar 16 gb galaxy 2 3 üm için alabileceğim en iyi ve hızlı 32 gb ve 64 gb microsd card önerebilirmisiniz class ını da belirtirseniz sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseas

merhaba. 1 haftalık s3 kullanıcısıyım. Telefonu çok sevdim ancak çözemedğim bir sorunum var.

yardım edebilirseniz sevinirim.

çünkü flash yüklü değil,
    İnternetten flashplayer.apk dosyasını bul telefona at ve kur sorun gecer.Yukledikten sonra interneti kapatıp yeniden acın.
  • 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.