Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33803381338233833384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, önceleri arada gps bağlanmıyordu. Arkadaki vidaları sıkınca düzeliyordu. Son zamanlarda hiç gps sabitleyemiyor. GPS anteni ile oynadım, hatta youtube videolarında temassızlık oluyor diye dinledim, folyo koydum anten yerine fakat aynı problem devam ediyor. Bir türlü gps sabitlemiyor. yazılımsal da diyemiyorum çünkü önceden bağlanıyordu. Yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • ArchiDroid romunu kurdum,her şeyi stock yaptım(kernel olsun,çalışma ayarı olsun,hepsi.),en son cache'den 512 mb ram swap yaptım,telefon mis gibi oldu..
    Önceden kameraya bağlanılamıyor sorunu vardı,henüz hiç yaşamadım(1 hafta olmuştur kuralı.).
    Herkese önerirrim.
  • Arkadaşlar Atila rom yükledim bu rom için Hyper ve eclipse romlarındaki gibi system ui varmı recovery bölümüne hiçbir tuşa dokunmadan girebilecegimiz ui yada başka bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    1 kerelik işlem yapılacak.......
    gps status programını yükle.
    telefonun internetini ve gps antenini aktive et.
    açık hava ya da cam kenerında dur
    programı çalıştır.
    reset gps düğmesine bas.
    bi süre bekle, uyduları bulsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumuzumdur -- 25 Ağustos 2016; 15:38:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumuzumdur

1 kerelik işlem yapılacak.......
    gps satatus programını yükle.
    telefonun internetini ve gps antenini aktive et.
    açık hava ya da cam kenerında dur
    programı çalıştır.
    reset gps düğmesine bas.
    bi süre bekle, uyduları bulsun

yaptım hocam ben bunu. agps datasını indirmeme rağmen kilitlenmiyor. uydu bulmada sıkıntı yok ama kilitlenmediği için uydu takip etmiyor beni.
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Google maps (haritalar) programı yükleyin ya da versiyonunu güncelleyip çalıştırın. Neden bilmiyorum ama bu program bazen telefonun bütün uydu işleyişini düzeltebiliyor.

Yüklediğiniz bir programda buna nden olabiliyor olabilir. Şikayetin başlangıcından itibaren en son programlarda biri (özeelikle uydu ile ilgili) bozabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumuzumdur -- 25 Ağustos 2016; 15:40:32 >
  • Beyler Hyper Rom'dan sonra Atilla Rom kurdum. Atilla rom akıyor cidden. Hep soranlar merak edenler olmuş sırf bunu yazmak için girdim.
    Bugüne kadar 50'nin üstünde rom denemişimdir net bu rom en akıcı.
  • Benden bir tavsiye elimizdeki telefonun kıymetini bilelim arkadaşlar telefon hala herşeyiyle çok iyi ses kalitesi,kamerası vs sona bu rom olayıyla telefon adeta yeniden canlandı. Şimdi herkes s3 telefonunda kullandığı rom+kernel paylaşıp memnuniyetini ya da sorunlarını yazsın ki sonuçta bu telefonu en sorunsuz ve stabil kullanabileceğimiz romu bulalım Ben başlıyorum:
    Rom : ArchiDroid V3.1.5 [5.1.1] [CyanogenMod] burada
    Kernel : AGNi pureCM v5.10.3 burada
    CM Tema : CM13/12.x Galaxy S7 burada
    Bu üçlü stabilite olarak gerçekten inanılmaz telefonun s7 den farkı kalmadı çok stabil şiddetle öneririm

• s3+qs final 4.4.2 NL1 + boeffla 6.9 kernel+greenify+xposed modulu= simdiye kadarki en stabil varyasyonum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 5 Eylül 2016; 14:26:58 >
  • Ben de 3,5 yıl birliktelikten sonra 2 hafta önce terkettim S3 ümü. En son ve uzun süredir Hyper Rom ve Boeffla kernel kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemaker

Benden bir tavsiye elimizdeki telefonun kıymetini bilelim arkadaşlar telefon hala herşeyiyle çok iyi ses kalitesi,kamerası vs sona bu rom olayıyla telefon adeta yeniden canlandı. Şimdi herkes s3 telefonunda kullandığı rom+kernel paylaşıp memnuniyetini ya da sorunlarını yazsın ki sonuçta bu telefonu en sorunsuz ve stabil kullanabileceğimiz romu bulalım Ben başlıyorum:
    Rom : ArchiDroid V3.1.5 [5.1.1] [CyanogenMod] burada
    Kernel : AGNi pureCM v5.10.3 burada
    CM Tema : CM13/12.x Galaxy S7 burada
    Bu üçlü stabilite olarak gerçekten inanılmaz telefonun s7 den farkı kalmadı çok stabil şiddetle öneririm

Hocam kesinlikle katılıyorum, 5 ay kadar mavi renk S3 kullanmıştım, satıp 4S almıştım ve hala S3'ü sattığıma yanarım. Şu an G2 kullanıyorum arada başka cihazlar da oldu ama S3 olsaydı hala benim için çok yeterli olurdu. Elinizdeki telefonun kıymetini bilin güzel cihaz S3.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• EKE58 kullanıcısına yanıt
    Malesef bu kapitalist sistem yüzünden her sene telefon çıkarıp yazılım güncelleme politakasını ona göre belirliyorlar. Haliyle insanların elindeki telefonlar bir yerden sonra yavaşlıyor ve telefon değiştirme ihtiyacı doğuyor. Halbuki çok az kafa yorarak rom root olayına biraz bakanlar ellerindeki telefonların hala çok güncel olduğunu her işini rahatlıkla hallettiğini her sene telefon değiştirmek zorunda kalmadığını anlıyorlar. Bence günümüz şartlarında s3 telefon romlarıyla günümüzde çok rahat bütün günlük işlerin üstesinden gelecek bir telefon. Telefonda adam akıllı oyun oynanmaz sırf oyun için telefon değiştirenler var ama verdikleri telefonun parasıyla PC+PS4 bile alabilirler. Derdim varmış benim de arkadaş...
  • Merhaba, S3'ümdeki ana ekran tuşu hasar gördü ve çalışmıyor. Bu yüzden ne Download ne de Recovery moduna geçemiyorum. Bu konuda herhangi bir tavsiyesi olan var mı?

@Doobly, @cinemaker, @bozkan23; ROM önerileriniz için teşekkürler. Acaba bu ROM'larda herhangi bir kamera problemi yaşıyor musunuz?
  • cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Güç tuşuna hiç gerek yok root icin kingoroot kullan sonra rom manager ile cwm yükle sonra power toggle yükle masaüstüne widget ekle widgetten kapatma menüsünü ekle ona basınca direk recovery e gecer sonra rom dosyasını indir ve yükle bu kadar

• cinemaker kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam, bi deneyelim bakalım :)
  • Telefon uçus modundayken birisi ararsa, uçus modundan çıktıktan sonra bildirim gelmiyor haliyle kimin aradığını öğrenemiyorum nasıl düzelir bilen var mı?
  • 25 kasım 2014 - 13 mart 2015 ve 13 ağustos 2015 - 1 şubat 2016 tarihleri arasında kullandığım gerçekten efsane telefon. tabi sonra güncellemeler gelmeyince android 4.3 jelly bean sürümünde kalınca günümüz teknolojisinin çok gersinde kaldı. düşün ki klavye var ama emoji vs. yok.. tabi custom rom olarak bu sorunu aşabilirsiniz ama uygulamar güncellendikçe de telefon kasmaya başlıyor bu yüzden artık çöp telefon tabirini hak ediyor.

babamı da mart 2015 - 27 ağustos 2016 arası kullandığı s3'ten kurtarıp samsung galaxy j3'e geçirdim.

bir zamanların efsanesi olarak kalacak kesinlikle....
  • burc ugur kullanıcısına yanıt
    biz halen kullaniyok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 13 Eylül 2016; 3:33:58 >
  • hala bozulmadı kerata bazen donuyor deli ediyor ama genede gayret ediyor değiştirilmemek için.
  • su an alinacak bir android tel yok,yani s3 un yerine,ama iphone alinir s3 un yerine

• 
Sayfa: önceki 33803381338233833384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.