Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33773378337933803381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en stabil rom attila v5.1.1 dir arkadaslar,android 4.4.4 dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

en stabil rom attila v5.1.1 dir arkadaslar,android 4.4.4 dur

Cm13 den daha mi stabil ? Ram sismesi vs olmuyor mu yani pek ve multitasking daha mi iyi cm 13 e gore ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Cm13 den daha mi stabil ? Ram sismesi vs olmuyor mu yani pek ve multitasking daha mi iyi cm 13 e gore ?

tabiki bir stock rom degil ama gayet iyi bir rom

• quote:

quote:

quote:

peki son bir şey soracağım atıyorum ağır bir oyundan çıktıktan sonra veya chrome vs. her neyse menü tuşuna basınca simgeler geç geliyor mu ? Cm 13 hariç her romda simgeler geç geliyordu menü tuşuna basınca bekletiyordu hep beni 3-4 saniye kadar hatta bazen daha bile fazla.

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki son bir şey soracağım atıyorum ağır bir oyundan çıktıktan sonra veya chrome vs. her neyse menü tuşuna basınca simgeler geç geliyor mu ? Cm 13 hariç her romda simgeler geç geliyordu menü tuşuna basınca bekletiyordu hep beni 3-4 saniye kadar hatta bazen daha bile fazla.

ram den dolayi maalesef her romda bu beklemeler olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ram den dolayi maalesef her romda bu beklemeler olur

Bir tek cm 13 te olmadı bu sorun onun dışında hepsinde olur dediğin gibi yapacak bir şey yok sanırım çekeceğiz böyle.

• Selam arkadaşlar. Atila Rom kurdum fakat kamerası çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Selam arkadaşlar. Atila Rom kurdum fakat kamerası çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim?

xda da kamera fix 4.4.4 port rom s3 diye arat bulursun dostum,recoveryden flashliyosun dosyayi duzeliyor

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Atila Rom konusunun altındaki kamera dosyasını fixledim sorun çözüldü. Daha önce görmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 29 Haziran 2016; 18:22:07 >
  • Clash of Clans'de "cihaziniz bu sürümle uyumlu degil" hatasi veriyor. CM11'de bu hata yoktu. Nasil düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 29 Haziran 2016; 18:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Clash of Clans'de "cihaziniz bu sürümle uyumlu degil" hatasi veriyor. CM11'de bu hata yoktu. Nasil düzeltebilirim?

bir sure sonra duzeliyor google play servisler falan guncellenince ve telefonu kapatip acinca normale donuyor,bende de olmustu

O şekilde olmadı ama google hesabımı silip tekrar giriş yapınca halloldu. Aynı hatayla karşılaşan olursa bilgisi olsun.
  • Atila romu kullanan arkadaşlar multitasking nasıl?Port romlara sıcak bakmadığım için ve LiquidSmooth romunun tek kelimeyle BERBAT olduğu için soruyorum.Hala rom arıyorum.Tamam rom iyi hoş ama ram yönetimi sıkıntılı.
    Ek olarak romu 240 dpi'de kullanabiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 30 Haziran 2016; 6:22:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9888

Atila romu kullanan arkadaşlar multitasking nasıl?Port romlara sıcak bakmadığım için ve LiquidSmooth romunun tek kelimeyle BERBAT olduğu için soruyorum.Hala rom arıyorum.Tamam rom iyi hoş ama ram yönetimi sıkıntılı.
    Ek olarak romu 240 dpi'de kullanabiliyor musunuz?

Stock romun aynisi,ne bir eksik ne bir fazla ram yonetiminde,ama artisi cok

Anladım hocam.Stock rom kullanmak istemiyorum.Sevmiyorum.Özelleştirmesi az olduğu için.Cevap için teşekkür ederim.
  • Beyler Atilla ile hyper arasında seçim yapmak zorunda olsanız stabillik açısından hangisini seçerdiniz ?
  • Türk halkına"samsung kasıyor" mottosunu yerleştiren telefon :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler Atilla ile hyper arasında seçim yapmak zorunda olsanız stabillik açısından hangisini seçerdiniz ?

Attila bir adim onde ama hyper daha iyi ve ozellikli bir rom

• quote:

quote:

Beyler Atilla ile hyper arasında seçim yapmak zorunda olsanız stabillik açısından hangisini seçerdiniz ?

Attila bir adim onde ama hyper daha iyi ve ozellikli bir rom

atila bir adım önde ama hyper daha iyi nasıl oluyor
  • Cevap versigim soruda ram yonetimi ve stabillik soruluyor,atilla bir adim onde derken bu kriterlerden bahsettim,hyper rom ise genelde demek istedim,ok

• 
Sayfa: önceki 33773378337933803381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.