Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33563357335833593360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Merhabalar blekota note 4 romlu s3 kullanıyorum birde ona boefla kernel attım cok güzel oldu ancak malum android zamanla şişiyor bende romun güncellemesini bekliyorum flaslamak için su an için sistemi komple silmeden telefonu nasıl rahatlatabilirim acaba en azından romu yeneleyene kadar gitsin.

boeffla kerneli kaldir,donma ve sismelerin tek sebebi bieffla kerneldir tecrubelerimle sabittir,uzerinde gelen kernele don tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Merhabalar blekota note 4 romlu s3 kullanıyorum birde ona boefla kernel attım cok güzel oldu ancak malum android zamanla şişiyor bende romun güncellemesini bekliyorum flaslamak için su an için sistemi komple silmeden telefonu nasıl rahatlatabilirim acaba en azından romu yeneleyene kadar gitsin.

boeffla kerneli kaldir,donma ve sismelerin tek sebebi bieffla kerneldir tecrubelerimle sabittir,uzerinde gelen kernele don tekrar

Kerneli flaslamafan once zaten iyice sismisti cihaz stok kernel ile bir kac aydan sonra boefla kerneli atinca rahatlar dedim ancak aynen devam etti kernel telefonu ucurdu cok iyi falan diyemem ancak sanirim stok kernelden 1 tik daha iyi simdi recoveryden wipe cache dalvik falan yapacagim umarim biraz rahatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickimsonikimsi -- 18 Ekim 2015; 12:33:34 >
  • 5.1.1 kuran yanında 5 tane yedek bataryayla gezsin . vesselam
  • MESAJ GÖNDERİLEMEDİ HATASI ALIYORUM AVEA HATTIM S3 LERDE OLUYOMUŞ VAR MI ÇÖZÜMÜ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

Dun denedim biraz hocam. Orjinal şarj cihazı ve kablosu ile dolmuyor. Hızlı sarj aleti ile dolmaya başladı. Bununla idare ederim artık. Teşekkürler.

Rica ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: werwac

MESAJ GÖNDERİLEMEDİ HATASI ALIYORUM AVEA HATTIM S3 LERDE OLUYOMUŞ VAR MI ÇÖZÜMÜ ?

Bende de son zamanlarda ara ara yapmaya başladı. 2. ye denemek gerekiyor. S3'te kullandığım hattım Turkcell.
  • Galaxy s3, Lollipop'u aldı mı? Android 5?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjYiGiT44

Galaxy s3, Lollipop'u aldı mı? Android 5?

aldi,cok yakinda da 6.0 marshmalow alacak.yok be abicim 4.3 de kaldi taa,samsung en cok satan telefonunu yuz ustu birakti maalesef

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    evet kesinlikle katılıyorum. o kadar maile, talebe rağmen güncelleme getirmediler. bi dahaki seçimim samsung dan yana olmayacak
  • o halde yapacak bir şey yok, Apple'ın Iphone stratejisini izliyorlar...
  • Telefonda servis yok hatası var. Sim kartı takıp çıkarıyorum hiçbişey değişmiyor. Ne yapmalıyım?

Bir de hiç ROM kurmadım, Docto en iyi rom mu şuan ?
  • quote:

o halde yapacak bir şey yok, Apple'ın Iphone stratejisini izliyorlar...

Nasıl aynı yolu izliyorlar hocam? iPhone 5 bile son güncellemeyi aldı. 3 yıl önce satışa sunulan bir cihaz.
  • arkadaşlar samsung s3 te çalışan teamspeak 3 varmı bildiğiniz apk. link...
  • Arkadaşlar merhaba...Telefondaki pil durumu felaket...2 saat anca dayanıyor birşeyler kurcalasam...Öncelikle 2 sorum var.
    1.cisi Şuana kadar pil değiştirmedim...Orjinalini yada çakmalarından alsam sorunum çözülür mü yada ne kadar çözülür şimdikinden ?
    2.cisi Telefonda rom olayını hiç girmedim....Açıkçası yabancıyım bu konuya...Telefona ne gibi özellik kazandırıyor...Şuan s3 kullanmak benim için işkence....
  • Return Zuha kullanıcısına yanıt
    hocam orjinal batarya baya pahalı. eğer telefonu uzun süre daha kullanacaksanız orjinal batarya alın. aksi halde değmez o kadar para vermeye. çakma olan bataryalar da idare ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Arkadaşlar merhaba...Telefondaki pil durumu felaket...2 saat anca dayanıyor birşeyler kurcalasam...Öncelikle 2 sorum var.
    1.cisi Şuana kadar pil değiştirmedim...Orjinalini yada çakmalarından alsam sorunum çözülür mü yada ne kadar çözülür şimdikinden ?
    2.cisi Telefonda rom olayını hiç girmedim....Açıkçası yabancıyım bu konuya...Telefona ne gibi özellik kazandırıyor...Şuan s3 kullanmak benim için işkence....

telefon tamamen degisir ve mesela note4 kullaniyor olursun,tavsiyem blekota note 4 versiyon 5.1 romunu kurmandur,rom kurmak ilk basta zor gelir ama ogrenirsen cik basittir

• 6.0 portlandiginda ram durumu nasil olur acaba 5.1.1 den dahami az yer dahami cok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickimsonikimsi -- 23 Ekim 2015; 1:37:05 >
  • Arkadaşlar telefonum açılırken samsung yazısı çıktıktan sonra kapanıyor tekrar açılıyor. Kendini otomatiğe bağladı. Bataryayı çıkarıp takınca yine otomatik açılıp kapanıyor. Yazılımsal bir sorun mu var acaba? Başına böyle bir olay gelen var mı? Yardımcı olabilir misiniz?
    Saygılar..
  • nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    Bence tel 5.1.1 de bile zorlama calisiyor 6.0 da durum nasil olur bilmiyorum.Belki hic portlamazlar.Ben 9.1 den baslayip 11.1 e kadar butun cmodlari deneyecegim.Bakayim en iyisi hangisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

o halde yapacak bir şey yok, Apple'ın Iphone stratejisini izliyorlar...

Nasıl aynı yolu izliyorlar hocam? iPhone 5 bile son güncellemeyi aldı. 3 yıl önce satışa sunulan bir cihaz.

İphone 5 değil, iphone 4s bile halen güncelleme almaya devam ediyor :D Bu arada arkadaşlar s3 den lg g3 e 4 ay önce geçmiş bulunmaktayım, s3 ü babama verdim kullanıyor
  • 
Sayfa: önceki 33563357335833593360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.