Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    internet taraficisini kullanip internette gezinirken telefon hicbir hata mesaji vermeden tarayiciyi kapatiyor. alta da dusmuyor komple kapatiyor. actigimda acik olan tum sekmeler kapanmis yepyeni bos google sayfasi olarak aciliyor tarayici. bu sorunla karsilasan ve çözen oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

stock rom 4.1.2 kullaniyorum.
    internet taraficisini kullanip internette gezinirken telefon hicbir hata mesaji vermeden tarayiciyi kapatiyor. alta da dusmuyor komple kapatiyor. actigimda acik olan tum sekmeler kapanmis yepyeni bos google sayfasi olarak aciliyor tarayici. bu sorunla karsilasan ve çözen oldu mu acaba?

4.3'den önceki sürümlerdeki cihazın kendi tarayıcısında böyle bir sorun var malesef, birden çöküveriyor. RAM da buna sebebiyet veriyor olabilir.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Cyanogenmod kurtarir mi bizi?

• S3 tavsiye eder misiniz? internete çok giriyorum biraz stabil olması lazım. sizce galazy w + 220 tl verip ikici el s3 almak mantıklı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koc28

S3 tavsiye eder misiniz? internete çok giriyorum biraz stabil olması lazım. sizce galazy w + 220 tl verip ikici el s3 almak mantıklı mıdır?

yok kardeşim samsung arayüzü çok bağlı uygulama icerdigi icin çok ram tuketiyor. sen htc veya sony ye yonel.

• quote:

quote:

S3 tavsiye eder misiniz? internete çok giriyorum biraz stabil olması lazım. sizce galazy w + 220 tl verip ikici el s3 almak mantıklı mıdır?

yok kardeşim samsung arayüzü çok bağlı uygulama icerdigi icin çok ram tuketiyor. sen htc veya sony ye yonel.

model öneriniz varmı hocam? ikinci eli 400-450 olan.
  • quote:

Sanmıyorum mantıklı değil bu saatten sonra.
  • Evde 2 tane s3 var, ikisi de ekranlarından arızalandı. Cihazşar çalışıyor fakat renkler ya birbirine girmiş ya da görüntü hiç yok. Malum garantileri bittiği için istanbul'da güvenilir ve uygun bir servis tavsiyesine ihtiyacım var.
  • S3' ü çıktığı zamanlarda kuzenim almıştı , telefonu görünce aklımı yitirmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Servisle uğraşıp 350 tl bayılmayın ekrana...

http://www.aliexpress.com/item/100-Guarantee-For-Samsung-Galaxy-SIII-i9300-LCD-Touch-screen-Frame-Assembly-Tools-Blue-color-Free/1320510592.html

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-i9300-galaxy-s3-lcd-ekran-dokunmatik-175582641

bu ürünle arasındaki fark nedir tabi fiyat haricinde benimde s3'ün ekrani gitti tamamen telefoncu 250 tl istiyor

• quote:

quote:

quote:

model öneriniz varmı hocam? ikinci eli 400-450 olan.

ikinci elden haberim yok fakat
    htc nin 4 çekirdekli 1,5gb ramli modellerine bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lutfikoken

Arkadaşlar s3 ü 2000 mah s4 şarj aleti ile şarj etsem bir sorun olur mu ?

birşey olur olacak şey de çok daha kısa sürede şarj %100 olur
  • Sizin paylaştığınız dokunmatik panel (amoled ekranın önündeki gorilla glass)
    Benim paylaştığım kısım komple ön panel.O dokunmatik ekranın plastik olan versiyonlarıda var ayrıca.Ön paneli alıp takmak daha kolay.Plastik parçaya 270 tl yuh artık.
    Gerçi 1$ lık kulaklıkları 15 tl ye satan esnaf her türlü müşteriyi düdüklemeye çalışıyor.

Hediye dediği ekran koruyucunun 6 tanesi 3tl...Ben aldım gayet sert ve şeffaf.

http://www.ebay.com/itm/331164346713?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.com/itm/221298581167?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 31 Temmuz 2015; 23:22:36 >

• Arkadaşlar merhaba, dün akşam telefonumu kingroot ile rootladım. Sonrasında işime yaramayan ve boşuna ram harcayan (samsung uygulamaları başta olmak üzere) kaldırdım veya dondurdum. Denedeğim tüm programlarım sorunsuz çalışırken, 2g/3g geçişini yapamağımı gördüm, daha da doğrusu mobil şebeke ayarlarına hiç giremiyorum. Sadece mobil interneti açıp kapayabiliyorum. O da ya sürekli 3g (wmcda) yada 2g/3g (wmcda/egde) de kalmış. Aslında bu da önemli değil, her türlü şarj ediyorum ama mobil ayarları da lazım olabilir sonuçta. Hangi sistemsel programın siliniş veya dondurulmuş olmasından dolayı olmuş olabilir? Bu arada belirteyim, playden 2g/3g switcher da yükledim, ayarlara ulaşamadığı için değişen birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Arkadaşlar merhaba, dün akşam telefonumu kingroot ile rootladım. Sonrasında işime yaramayan ve boşuna ram harcayan (samsung uygulamaları başta olmak üzere) kaldırdım veya dondurdum. Denedeğim tüm programlarım sorunsuz çalışırken, 2g/3g geçişini yapamağımı gördüm, daha da doğrusu mobil şebeke ayarlarına hiç giremiyorum. Sadece mobil interneti açıp kapayabiliyorum. O da ya sürekli 3g (wmcda) yada 2g/3g (wmcda/egde) de kalmış. Aslında bu da önemli değil, her türlü şarj ediyorum ama mobil ayarları da lazım olabilir sonuçta. Hangi sistemsel programın siliniş veya dondurulmuş olmasından dolayı olmuş olabilir? Bu arada belirteyim, playden 2g/3g switcher da yükledim, ayarlara ulaşamadığı için değişen birşey yok.

KingoRoot'u kullanmayın. S3 için zilyon farklı root yöntemi var. KingoRoot, son çare olarak uygulanmalı ve uygulandıktan sonra da hemen kaldırılmalıdır.

Önerim Stock ROM yükleyip wipe data yapın, ardından CF-Root ile rootlayın.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Teknik konularda çok bilgim yok, stock rom yazınca baya bir site çıkıyor. Siz hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Teknik konularda çok bilgim yok, stock rom yazınca baya bir site çıkıyor. Siz hangisini önerirsiniz?

http://www.sammobile.com/firmwares/download/47991/I9300XXUGOE1_I9300OXEGOE1_SER/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lutfikoken

Arkadaşlar s3 ü 2000 mah s4 şarj aleti ile şarj etsem bir sorun olur mu ?

birşey olur olacak şey de çok daha kısa sürede şarj %100 olur

olmaz hocam, s3'e isterseniz 1231312 ah şarj aleti bağlayın cihazın kerneliyle oynamadığınız sürece alacağı şarj 1 amper. en fazla yerel kayıpları önler onda da çok bir süre farkı oluşmaz.
  • Blisspop yükledim 5.1.1 telefon uçuyor maşallah öneririm herkese
  • 
Sayfa: önceki 33413342334333443345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.