Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.549.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33323333333433353336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Bu telefona Miui kurup deneyen oldu mu acaba? Ben kurdum ama google play çalışmadı?Var mı acaba bir bilgisi olan?

1Gb Ramle Miui kullanmak işkence olur.
  • S3 için güncel kaliteli rom önerileriniz neler? Şuan Blekota Note 4 Lite V4.5 kullanıyorum. Memnundum ama bir süredir güncelleme çıkmadığı ve bende romu yenilemediğim için artık kasmaya başladı.
  • Zenfone 2 fiyatı sizce beklenilen gibi oldu mu arkadaşlar? Bence 200 lira inmesi lazım her modelinin fiyatı.
  • Cm11 iyice bunalttı beni son 1 haftada
  • GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    Blisspop a geciniz stabil eglenceli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    Telefonu anneme verip not 3 alıcam,en iyisi stocka dönmek

• şu touch wiz kadar berbat bi arayüz görmedim. sürekli internet çöküyor. yok mu bi çözümü bunun. bir sonraki dönem erasmusa gidicem kısmetse iphone 6 veya 7 alıcam android'i batsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Telefonu anneme verip not 3 alıcam,en iyisi stocka dönmek

Stock kullanmak bencede en iyisi.
  • Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    Not 3 almaya gittim A7 aldım. Çok iyi abi ya

• GeoMatrix kullanıcısına yanıt
    Allah askina neden samsung zimbirtisi bence ederinden cok pahali olan bir marka suan s3 kullaniyorum yanlis anlamayin ama bende oyle bir antipatisi var iste

• Orjinal s3 kulaklığımın içinden parça düştü. Ve silikonları da kayboldu. Yeni kulaklık almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz birşeyler var mı?
  • quote:

Not 3 almaya gittim A7 aldım. Çok iyi abi ya

Güzel seçim yapmışsın hocam güzel cihaz. Hayırlı olsun
    Eyvallah dostum.Fiyatına göre cihaz çok iyi, şimdilik problem yok

• Blekota dan BlissPop a geçmeyi düsünüyorum arkadaslar sizce nasil blekota 4.4.4 bliss 5.1.1 geçmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

Blekota dan BlissPop a geçmeyi düsünüyorum arkadaslar sizce nasil blekota 4.4.4 bliss 5.1.1 geçmeye değer mi?

denemeni tavsiye ederim,merakini giderir en azindan

• @öncelikle herkese merhaba, 2 yıldır galaxy s3 kullanıyorum şarj yüzünden sürekli garantiye gitti telefon ve şu an garantisi bitti gene aynı sorun sorun şu ki telefonun şarjını uygulama değil ekran yiyor. mesela whatsaap açık ancak ayarlardan pil'e girdiğimde %67 oranlarında ekran görünüyor. ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanimkelesimigetir.

@öncelikle herkese merhaba, 2 yıldır galaxy s3 kullanıyorum şarj yüzünden sürekli garantiye gitti telefon ve şu an garantisi bitti gene aynı sorun sorun şu ki telefonun şarjını uygulama değil ekran yiyor. mesela whatsaap açık ancak ayarlardan pil'e girdiğimde %67 oranlarında ekran görünüyor. ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler

Pil durumunda uygulamalarınız gözükmüyorsa gerçekten de şarj yemiyodur, şarj yemesi için CPU'yu kullanmaları lazım uygulamaların.

Ekranın yüzdesinin o kadar yüksek çıkması zaten gayet normal

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    daha önce böyle değildi ayrıca gece ucus moduna alıp kalmasına rağmen %20 oranında düşüş var gece %70lerde sabah uyanıyorum %49da çıldırmak üzereyim
  • quote:

Eyvallah dostum.Fiyatına göre cihaz çok iyi, şimdilik problem yok

1,499 liraya mı geldi hocam?
    Yok hocam 1.800 küsüre geldi de faturaya ek 24 ay taksitle aldığım için çok işime geldi...

• 
Sayfa: önceki 33323333333433353336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.