Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

quote:

Cihaza neden root attınız ki hocam? Costum rom mu yüklü şuan 4.1.2 olarak yoksa farklı bi rom mu? Bu arada ne aldınız cihaz?

Saçma sapan uygulamaları silmek için root attım diğer şeylerden anlamam. LG G3 32GB aldım.

Gittigidiyor'dan mı aldın hocam?

Turkcell.

Paralel ithalat almam.

Kaça aldın hocam? Note 4 alsaydın keşke.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Cihazın temiz sayılmaz ki hocam. 400 iyi bile vermişler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Tertemiz s3 var garantisi yeni bitti. Kaca gider acaba. Satarsam gm alayin diyorum

Çiziksiz soyuksuz kısaca kusursuz ise en az 500 eder. Üstüne ne koparırsan senin kar marjındır.

Yok artık.

Gittigidiyorda sıfır,2 yıl kvk garantili s3 leri 650 liraya satıyolar. 50 lira world puan ile 600 liraya gelir. Gittigidiyorun %10, %5 indirimleri ile 550 liraya kadar düşer hatta.

Ne yazıkki ikinci el, garantisiz s3 ü 500 liraya satmak çok çok zor. 400-450 lira arasında ederi vardır bence.

Not: S3 kullanıyorum, ve S3 ümü satmayı düşünüyorum.

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    hocam sende baya abarttin hee. tamam cizikleri falan varda okadarda öldürme
    400den asagi vercegime hic vermem zatn. alicagim cihaz s3 ten iyi olcak degil ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blekota Note 4 Lite v4.4 ROM for Galaxy S3 (I9300) (12.05.2015)

Türkçe açıklamalarıyla ve 2 alternatif link ile beraber eklendi.

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

Mutlaka öneririm S3 sahipleri devrim yaşar bu romla telefonunda, S4 var bende ama özlüyorum S3 ' e çıkarılan romları yahu böyle stabili çıkmıyor bize daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Mayıs 2015; 2:46:51 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam bu romla benim tel devrimi yeni cagdan tas devrine dogru ters devrim yasiyor. cm ile ucan tel nu romla kagniya donuyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

hocam bu romla benim tel devrimi yeni cagdan tas devrine dogru ters devrim yasiyor. cm ile ucan tel nu romla kagniya donuyor :)

Ama cm ' nin içide bomboş be kardeşim ona rom mu diyorsunuz, hiçbir değişim yok hep aynı görünüm senin telefonun farkı ne :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Ama cm ' nin içide bomboş be kardeşim ona rom mu diyorsunuz, hiçbir değişim yok hep aynı görünüm senin telefonun farkı ne :)

Cm nin hızına aliştiğim için belki blekota yavaş geliyordur bana :)
    ben bomboş olmasını tercih ediyorum ne kadar sade okadar hizli. istediğim uygulamar var sadece başkada birşey yok. olmasında zaten..

• CM candır

• 2000 tl verdim bende çok düşündüm satmayı ama Cyanogenmod yükledikten sonra vazgeçtim.Şimdi herşey çok güzel.3 sene oldu 2 sene daha kullanırım gibime geliyor.
    Çiziksiz yedek bataryalı kullanıyorum.Satıp yenisini alacak kadar fark yaratacak bir cihaz yok benim için piyasada.Oyun film müzik ekitap sömürüyorum sıkıntım yok 3 yıldır.300 küsür uygulama kullandığımı biliyorum.Yetmez ubunru kurdum zevkine mouse takıp kullandım o derece (:

S3 hala benim için efsane.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihaza neden root attınız ki hocam? Costum rom mu yüklü şuan 4.1.2 olarak yoksa farklı bi rom mu? Bu arada ne aldınız cihaz?

Saçma sapan uygulamaları silmek için root attım diğer şeylerden anlamam. LG G3 32GB aldım.

Gittigidiyor'dan mı aldın hocam?

Turkcell.

Paralel ithalat almam.

Kaça aldın hocam? Note 4 alsaydın keşke.

Tarife ile birlikte ayda 115 TL'ye geldi bana. Önce iPhone 5S 16GB düşündüm ayda 140 TL'ye gelince gereksiz bulup vazgeçtim. Aslında G2 32 GB alacaktım, ayda 90 TL'ye geliyordu ama 2013'ün telefonu olduğu için vazgeçtim ve G3 32GB aldım. Telefondan da çok memnunum.

Açıkçası bu saatten sonra Samsung alacağımı zannetmiyorum. G3'ü alır almaz ilk yaptığım şey rehbere girerek telefonun kasıp kasmayacağını kontrol etmek olabiliyorsa, o markadan cacık olmaz. Onu da geçtim, 100 milyon civarı satan telefona güncelleme vermeyen bir firma bana olan saygınlığını yitirmiş sayılır. S6 ve Note 4 güzel cihazlar ama o kadar para vereceksem iPhone 6 alırdım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

2000 tl verdim bende çok düşündüm satmayı ama Cyanogenmod yükledikten sonra vazgeçtim.Şimdi herşey çok güzel.3 sene oldu 2 sene daha kullanırım gibime geliyor.
    Çiziksiz yedek bataryalı kullanıyorum.Satıp yenisini alacak kadar fark yaratacak bir cihaz yok benim için piyasada.Oyun film müzik ekitap sömürüyorum sıkıntım yok 3 yıldır.300 küsür uygulama kullandığımı biliyorum.Yetmez ubunru kurdum zevkine mouse takıp kullandım o derece (:

S3 hala benim için efsane.

G3 aldım, S3 aldıktan sonra eski telefonum olan E72'yi satmıştım ama ben de S3'ü satmam. Root atıp gereksiz uygulamaları silip daha 1-2 sene daha kullanılabilir. Anneme vermeyi düşünüyorum telefonu.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Ah bide su kamera problemi olmasa cm nnin inanin dusunmeye geerek yok ama ne yazikki

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Senin o dediğin cihazlar sıfır değil. Teşhir, outlet yada sıfıra yakın 2. el. Bi daha araştır istersen?
  • quote:

hocam sende baya abarttin hee. tamam cizikleri falan varda okadarda öldürme
    400den asagi vercegime hic vermem zatn. alicagim cihaz s3 ten iyi olcak degil ya

S3'ten daha iyi bi cihaz almayacaksan neden değiştiriyorsun hocam? Ayrıca 400'den aşağı ver demedim ki hocam 400-450'ye ver gitsin.
  • quote:

Senin o dediğin cihazlar sıfır değil. Teşhir, outlet yada sıfıra yakın 2. el. Bi daha araştır istersen?

Sıfır, faturalı, ambalajı açılmamış ürünlerden bahsediyorum.

Garantsiz S3 kimse 500 liradan fazla verme. Çok net.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun diyelim tekrar hocam o zaman. Ayrıca S3'ü anneye vereceksen root falan atma hocam ne gerek var? Wipe yap ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Boş muhabbet yapıp iddaa edeceğine link at görelim 650'ye KVK'lı sıfır S3 hocam? 650 liraya KVK'lı S3 varsa bizimkilerin 350'den fazla etmemesi lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Boş muhabbet yapıp iddaa edeceğine link at görelim 650'ye KVK'lı sıfır S3 hocam? 650 liraya KVK'lı S3 varsa bizimkilerin 350'den fazla etmemesi lazım.

Boş muhabbet yapan sensin. Hiçbir şeyden anladığın yok , gelmiş burada garantisiz s3 e 500 den fazla eder diyorsun. Adam 400e satamamış bu seferde senin telefon kötü diyorsun. Birkaç soyulma dışında sorun yok diyor telefonda, yanında bir sürü ekstra veriyor yine de 400 e satamıyor. Bu kadar marka fanatiği olmayın.
    550 Liraya zenfone5, 650 liraya zenfone 6, S3 alınıyor sıfır olarak.

Bellki adam gibi konuşmayı/tartışmayıda bilmiyorsun.

Blok.

• Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Yaa hala neler diyorsun kardeşim at linki sustur beni bitsin olay hadi? Boş boş muhabbetlerle milleti yalan yanlış bilgilendirme. Burda herkes beni tanır zaten bakacak olursan konu sahibi de benim. Evet hiç bişey bildiğim yok
  • 
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.