Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33053306330733083309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar sizlerden bi konu hakkında fikir edinmek istiyorum telefonum 2.5 yıl oldu kullanalı bataryası öldü şöyleki durdugu yerde sarjı 12 saati çıkarmıyor...Bende araştırma yaptım orjinal 3000mah lık bataryalar varmıs ama hiç bir sitede stokda yok her yerde tükenmiş bende şunu buldum simex marka tavsiye edermisiniz kullananız var mı yoksa 3000 lik bulana kadar beklemeliyim?
    http://www.n11.com/samsung-i9300-galaxy-s3-simex-batarya-2100mah-eb-l1g6llu-P10522761
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Kitkat'ı nasıl yüklüyorlar bu telefona?

Aman hocam kitkatın en son sürümü 4.4.4 bile yükleniyor hemde Note 4 özellikleri ile beraber.

Boşa stok romda durmayın S3 ' te çok şey kaçırırsınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm

burada ki Blekota Note 4 romu kurun telefonunuz çağ atlasın.

Blekota Note 4 Lite Update 1 ROM for Galaxy S3 (I9300) (27.03.2015) eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Mart 2015; 2:42:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Beyler cm11 kullaniyorum 2gundur google play hizmetleri sarji somuruyor. Forumdaki onerileri yaptim olmadi. Nasil cozebilirim acaba. ?? Yuzde 70lere dayandi pil kullanimi

Hocam mis gibi Note 4 romu varken neden Cm kullanıyorsunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

Chrome sürekli kapaniyor beyler? Format attim degişen birsey olmadi ne yapmam gerek ? Bazen youtube de donuyor ama kapanmiyor sadece tarayici kapaniyor chrome opera firefox hepsinde oluyor

wipe'ları komple yaptınız mı ? hangi romu kullanıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Mart 2015; 2:44:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGkhan57

Acil acil acil...

Arkadaslar telefona birden bisey oldu. Sifirladigim halde kasma yapıyo ve hic bir sekilde ses yok. Arama yaparken ariyorum ama ahize de hoparlorde de ses yok. Muzik aciyorum yine ses yok fakat muzikler ve videolar 5 er saniye atlaya atlaya gidiyor. Cok acil cevaplarinizi bekliyorum.

üstteki arkadaşa sorduğum sorulara cevap verir misin
  • arkadaşlar geçen telefona wipe yaptım rehber durduruldu o durduruldu bu durduruldu vs şeklinde devamlı hata alıyorum onun üstüne bir kere daha wipe yaptım. Değişen birşey olmadı üstüne fabrika ayarlarına sıfırladım gene aynı bazen rehber durduruldu diyor telofonu kapayıp açana kadar rehbere girmiyor her tıkladığımda rehber durduruldu hatası veriyor. Telefonu yeniden başlattığımda da facebook eşitleme diye bi uyarı çıkıyor. üstüne tıkladığım zaman facebooğa giriyor oturum açma başarısız diyor sorun neden kaynaklanıyor? TElefonda orjinal 4.3 roomu kurulu root falanda atmadım herşey orjinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koomagene -- 27 Mart 2015; 10:36:44 >
  • arkadaşlar batarya konusunda yardımcı olacak var mı mesajım yukarda o kadar kişi batarya değilmiş ama bir yorum yazan yok ?!
  • rahatbek kullanıcısına yanıt
    arkadaş iyi güzel cevap vermişsin de ya sen soruyu anlamadın, ya da ben senin verdiğin cevabı anlamadım.

bende de var aynı problem. hiç tanımadığım birileri var telefon rehberimde ve silinmiyor. salt okunur uyarısı veriyor. silinmez gizlenir vs. diyor.
    (tekrar ediyorum tanıdığım ve senkronize olmamış bir kişi değil, hiç tanımadığım telefon numaraları, whatsapp hesabı vs. var)

bundan nasıl kurtulacağız, bilen varsa ve bizi aydınlatırsa çok seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oystergrey

Arkadaşlar sorunum var,

Telefon rehberinden silmek istediğim bir kaç kişide "sil" seçeneğini seçince bir uyarı geliyor "BU KİŞİ BİRDEN FAZLA HESAPTAN BİLGİ İÇERİYOR. SALT OKUNUR HESAPLARDAN ALINAN BİLGİLER SİLİNMEYECEK, KİŞİ LİSTENİZDE GİZLENECEKTİR". Ayrıca bu ismin altında hiç alakası olmayan hatta rehberimde de kayıtlı bulunmayan birisinin adı soyadı ve mail adresi görünüyor.

Kafayı yemek üzereyim!!!!! Yardım ltf...

oystergrey ne yaptın çözebildin mi?

bende de var aynı problem, çözebildiysen eğer nasıl çözdüğünü anlatabilir misin?
  • 3000 mah batarya arıyorum mavi link atabilecek var mı ucuz bir yer ? Veya orjinal 2100'lükte olur yeter ki güvenilir ve olabildiğince ucuz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

Arkadaşlar ucuza orjinal batarya yok kimse kendini kandırmasın. Gideceksin samsung bayisine 99 lira bayılacaksınız. Şarjın 1.5 gün gidecek. Olay çok net

Ben aldım servisten geçen hafta hiç kullanmadım. Batarya arayan arkadaş varsa 60 TL ye veririm.
  • Hocam bende baya aradı 3000 lik olanı ama hiç bir yerde yok bulamadım 2100 lük orjinaller samsung bayilerinde var 80TL bir de şarj kitli versiyon var şarj kiti+2100 lük pil 110TL

Açıkcası sitelerde satılanların gerçek olduğunu düşünmüyorum orjinal olsun istiyorsanız samsung bayisinden alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeratull

Hocam bende baya aradı 3000 lik olanı ama hiç bir yerde yok bulamadım 2100 lük orjinaller samsung bayilerinde var 80TL bir de şarj kitli versiyon var şarj kiti+2100 lük pil 110TL

Açıkcası sitelerde satılanların gerçek olduğunu düşünmüyorum orjinal olsun istiyorsanız samsung bayisinden alın.

Bayiye gitmek bile zor geliyor ondan sipariş vererek almak istedim ama sanırım tek çare bayi
  • Benim sıkıntım romla alakalı değil hocam. Telefonu kuma fırlattım ordan nem kaptı galiba o yüzden bunları yaptığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGkhan57

Benim sıkıntım romla alakalı değil hocam. Telefonu kuma fırlattım ordan nem kaptı galiba o yüzden bunları yaptığını düşünüyorum.

Eh be hocam ne ettin sen.
  • Bataryası öldü malum. Birde üstüne kasınca sinirlendim ya :(
  • Şarj girişi değişimi kaça patlar beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefon prize takınca sabit 1000 mah ile şarj olmuyor usb ile sorun yok hep 460 mah ama prizde durmadan değerler düşüp çıkıyor genelde 300-600 arası bir rakam var 1000 e çıkmıyor çok nadir 1000 de kalıyor sorun pil de mi şarj aletinde mi kablosunda mı ?
  • Bugunlerde s3 te internet sayfasina giriyorum ve on saniye sonra kendiliginden sayfada cikiyor.arada ve sık oluyor ne yapmak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blekota Note 4 Lite Update 1 ROM for Galaxy S3

Bu romu kullanan arkadaşlar var ise yorumlarını yazabilirler mi?Performans,akıcılık ve batarya açısından.
  • Sadece 4.3 olarak önerebileceğiniz stabil radyo önemli değil şişme yapmayan batarya kullanımı en iyi olan Romu önerebilirmisiniz ??
  • 
Sayfa: önceki 33053306330733083309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.