Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32453246324732483249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekoksoy

Fikirlerim kimseyi baglamaz. Aynen öyle boş iş.

3g açıkken telefonun şarjı kaç saat gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

Beyler bu son NB6 Turkiye surumu batarya konusunda sıkıntılı mı yoksa benim batarya öldü mü artık? Telefon 1.5 senelik, 4.1 in son surumlerinde 3.5-4 saati zorluyordu ekran acik suresi, su siralar 2.5 saati anca goruyorum.

Sd kart varsa çıkar bir hafta sd kartsız kullan . Batarya süren artabilir

• S3 e android L gelmiş😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç mesaj önce g flexe geçtiğimi yazmıştım, telefonda ölü piksel ve başka sorunlar çıkınca iade ettim ve s3e geri döndüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

Beyler bu son NB6 Turkiye surumu batarya konusunda sıkıntılı mı yoksa benim batarya öldü mü artık? Telefon 1.5 senelik, 4.1 in son surumlerinde 3.5-4 saati zorluyordu ekran acik suresi, su siralar 2.5 saati anca goruyorum.

Sd kart varsa çıkar bir hafta sd kartsız kullan . Batarya süren artabilir

Hem de 16gb class 10 Ilginc ama deneyeyim bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

S3'ten geçmeye değmez bence. Ben de düşündüm ama kamera ve şarj durumu S3'e göre sıkıntılı gerçekten. Root, rom bilginiz varsa bence S3 ile devam edin eğer ki bir problemi yoksa. Yeni nesil işlemcilerle telefon değiştirmek daha mantıklı olacaktır. Ya da bütçeyi arttırıp G2 gibi bir telefona bakmak daha mantıklı olur Asus'a göre. Ancak sıfırdan bir telefon alıyorsanız Zenfone 5 güzel tercih.

S3'den sonra hangi cihazı almak mantıklı olur peki?
  • Telefonun şarjı %30 seviyelerindeyken ekran titreyerek kapanıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    Android 4.2 Kulanıyorum 4.3 gore super suanlık memnunum 4.3 kadar bunaltmıyor tafsıye esderım 4.1 begenmıyenler ıcın ve 4.3 ten sıkılanlar için en ideali 4.2 yazılımı super.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Telefonun şarjı %30 seviyelerindeyken ekran titreyerek kapanıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Muhtemelen batarya ölmüş hocam sizin de. Son zamanlarda batarya performansında düşüş de yaşamış mıydınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: rahatbek

quote:

Orijinalden alıntı: ekoksoy

Fikirlerim kimseyi baglamaz. Aynen öyle boş iş.

patron sensin, her koyun kendi bacağından asılır.

bu arada lolipop port edilmeye başlamış. gözünüz aydın

Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Mangalay

quote:

Telefonun şarjı %30 seviyelerindeyken ekran titreyerek kapanıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Muhtemelen batarya ölmüş hocam sizin de. Son zamanlarda batarya performansında düşüş de yaşamış mıydınız?

Aynen.

Yeni bataryayı nereden alabilirim?

• Garanti sürüyorsa ücretsiz değişim yapıyorlar

• ben g flex alip iade etmistim hocam, simdi z2ye bakiyorum son gucncelleme ile z3 arayuzunu de aldi, onu alip uzun yillar kullanmak mantikli olur sarji da iyi gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

ben g flex alip iade etmistim hocam, simdi z2ye bakiyorum son gucncelleme ile z3 arayuzunu de aldi, onu alip uzun yillar kullanmak mantikli olur sarji da iyi gidiyor

Z1 Compact nasıldır sizce?
  • quote:

ben g flex alip iade etmistim hocam, simdi z2ye bakiyorum son gucncelleme ile z3 arayuzunu de aldi, onu alip uzun yillar kullanmak mantikli olur sarji da iyi gidiyor

Şubat ayında bitecek garanti, beleşe hallederiz o zaman.
  • s3ten sonra ona yanasmama sebebim ekranin kucuk olmasi sahsen, onun disinda guzel bir telefon oldugunu dusunuyorum, ama z3compacte bakiyosun bir de o da cok saglam

• quote:

s3ten sonra ona yanasmama sebebim ekranin kucuk olmasi sahsen, onun disinda guzel bir telefon oldugunu dusunuyorum, ama z3compacte bakiyosun bir de o da cok saglam

Ben bu büyük telefonlara alışamadım. Bence Z1 Compact ideal, Z3 Compact da güzel ama fiyatı tuzlu. Gerçi Z1C ile 2,000 TL ile piyasaya giren cihazı Sony bu sefer 1,700 TL ile pazara sunacak. Operatörler getirsinler de bir bakalım, Z1 Compact'ı hiçbir operatörde bulamadım.
  • Kendi adıma söylersem G2 ve üstü bir telefon anca keser. S4 belki fiyatıyla düşünülebilir ama aynı arayüz neredeyse birbirine benzeyen bir telefona geçiş mantıklı olur mu bilemem. G2 dışında pek telefon düşünülmez bence 1000 lira zarfında. Veya da iphone'a geçiş olabilir belki ama o da size bağlı.(Tabi siz kamera, ses, multimedya için istiyosanız S4 alabilirsiniz. Ama performans, şarj, genel kullanım olarak G2 daha öndedir kanımca.) Daha da üst fiyat düşünürseniz ortalık karışır zaten
  • Mutinous72 kullanıcısına yanıt
    Hocam 4.2 o kadar iyi bir yazılım olsaydı zaten kullanıcılara sunulurdu? Samsung uyduramadığı için 4.2 yi atlayarak 4.3 verdi. 4.3 te o kadar iyi bir rom olmadı zaten. GPU driverleri güncellenmesi dışında. Ama teşekkür ederim cevabın için hocam :)
  • quote:

quote:

Z1 Compact nasıldır sizce?

F/P urunudur alinir

• 
Sayfa: önceki 32453246324732483249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.