Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32303231323232333234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazda güncellee olup olmaması aslındaönemli değilde bu telefonda ki yazılım berbat ötesi touchwiz arayüzünü kim uydurduysa artık saçma sapan birşey,ramin içine ediyor telefon denediğim tüm 4.4'ler sorunlu cyanogen temelli olanlar hariç,antutu testini boşverin palavra huawei g610 vardı bundan önce şarj konusu süper çok aşırı kurcalama ihtiyacını gider 3 gün gidiyordu,stabilite desen çok iyiydi ne takılma ne kasma bunlar açısından baktığımda özlüyorum telefonu s3 adamı çileden çıkartıyor doğru romu bulanakadar hoş bulduktan sonrada arıza çıkartıyor arada ya
  • bende o değil de yakınlık sensöründe sıkıntı oluşmaya başladı, video izlerken devreye giriyor ve elim üstünden geçse kapatıyor ekranı bir de arama geldiğinde veya alarm çaldığında ekran 1 saniye sonra kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Merhaba arkadaşlar,

Home butonunun solundaki menü tuşunu Galaxy S5'teki gibi görev yöneticisini başlatacak şekilde görevlendirecek bir uygulama var mı bildiginiz?

Nova launcher'da bu mümkün oluyor ama ben Launcher kullanmadan yapmak istiyorum.

Valla çok kral olur
  • Bir ara mesajlar oluyordu S3 Android 5.0 güncellemesini alacak diye, aylar sonra foruma yeniden girdim, artık güncelleme yok yazılıyor.
    Ben 1.5 senelik S3 kullanıcısıyım ve bir bu kadar daha kullanmak istiyorum, çünkü çok memnunum. Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honour81

Bir ara mesajlar oluyordu S3 Android 5.0 güncellemesini alacak diye, aylar sonra foruma yeniden girdim, artık güncelleme yok yazılıyor.
    Ben 1.5 senelik S3 kullanıcısıyım ve bir bu kadar daha kullanmak istiyorum, çünkü çok memnunum. Ne dersiniz?

Memnunsanız kullanmaya devam edin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Merhaba ,

Şuanda İ9000 kullanıyorum. ( mackay 4.4.4 kullandım 10 gün , son kullanıcı için çok iyi. )

Ben de nexus 4 vardı ( 45 gün Android L Beta kullandım ) Ancak otg olmaması ve bazı eksikleri nedeniyle 1.5 yıl sonra sattım..

Bu hafta Dh Forumdan elden yurtdışı ve kayıtlu full Samsung S3 aldım. Orjinal ve çok temiz , jb 4.3 yüklü. Ortalama 125 TL kar uygun fiyata sahip oldum, ve test edip
    kardeşime verdim.

Hafta sonu rom ve yenilikler olursa, galaksy S ana konuya tekrar ekleme yaparım.

Nokia için bankacılık ve sosyal medya benim için de ilk öncelik. Ancak lumia serisin de ilginç sorunlar / donanımsal eksikler var.

Nokia 530'un işlemcisi , Nokia 620' nin ön kamerası/flas ışık avantajı var. Nokia 525 ise 1 gb ram avantajı var.

2015 ' İ beklemek gerek.

Biraz konu dışı olacak ama bendede galaxy s var,hocam şu anda c-rom kullanıyorum telefon biraz kasiyor gibi arada programlari ve galeriyi açarken çok gecikme oluyor sanki ram şişiyor gibi anlamadim gitti tus kilidinde donup kaliyor arada sizin şu anda kullandığınız bu romu yüklesem nasildir ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Honour81

Bir ara mesajlar oluyordu S3 Android 5.0 güncellemesini alacak diye, aylar sonra foruma yeniden girdim, artık güncelleme yok yazılıyor.

Kullanılabilir tabiki hocam

• Haklısınız ,

RAM uygulamanın kullanımına göre yetersiz kalıyor.

Slim / gecelik sürümleri yükleyip +gapps flash larsanız faydası olur.

Mackay rom ise son kullanıcı için inanılmaz kolaylıklar sunuyor. ( ki nexus 4 kullandım 1.5 yıl )

• Gpu yetersizliğini saymazsak, Yeni orjinal yedek batarya (yada kaliteli çin ) ile çok rahat jb 4.3 ile kullabilirsiniz.

Hatta Custom rom ve kernel ile , 1 gb ram ile bu cihazı kit kat zevkiyle de uzun yıllar kullanırsınız.

• bahadir1453 B kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın şimdi cevap yazabildim.. çok teşekkür ederim :)
  • Arkadaslar batarya alacagim simex batarya kullanan var mi? Kullananlar nasil sonuclar aliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mangalay

Bıktım bu telefonun batarya, şarj kablo problemlerinden. Kendi bataryasından sonra, aldığım orijinal Samsung 3000mah'lık batarya da ölmek üzere, telefonu alalı daha 15 ay oldu

Gümüş gri kenar çerçevesi de soyulmaya başladı

Ram optimizasyonunun zayıflığı yüzünden o kadar dikkat etmeme şişirmemeye çalışmama rağmen kasıyor

Güncelleme desen yalan dolan

Ne yazılımı yazılım ne donanımı donanım verdiğim para haram zıkkım olsun birdaha Samsung'dan çöp almam çöp

Her seferinde hüsran

benimde büyüük bir hevesle aldığım telefondu sonradan tırt olduğunu anladım tabii
    25. ayını doldurdu şuan takozdan farksız bir halde

• Ben telefonun soyulan kenarlarından dolayı kasasını değişmek istiyorum. Orjinal bir kaç kasada buldum fakat aklıma takılan birşey var. Ön kasa değişirken bizim ekranı ısıtarak mı sökmemiz gerekiyor yerinden yeni kasaya monte edebilmek. Eğer öyle ise baya tehlikeli bir şey bu. Yokmudur bunun kolay bir yolu. Veyahut kenarları soyulmuş haldemi kullanmamı önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Ben telefonun soyulan kenarlarından dolayı kasasını değişmek istiyorum. Orjinal bir kaç kasada buldum fakat aklıma takılan birşey var. Ön kasa değişirken bizim ekranı ısıtarak mı sökmemiz gerekiyor yerinden yeni kasaya monte edebilmek. Eğer öyle ise baya tehlikeli bir şey bu. Yokmudur bunun kolay bir yolu. Veyahut kenarları soyulmuş haldemi kullanmamı önerirsiniz.

normal kullan hocam kaç kişi biliyorum ekranı kırık kullanıyor senin ise sadece yanları soyulmuş ekran sökülmesi falan biraz sakat iş dokunmatik hassasiyeti azalabilir.
  • Arkadaslar batarya alacagim simex batarya kullanan var mi? Kullananlar nasil sonuclar aliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Ben telefonun soyulan kenarlarından dolayı kasasını değişmek istiyorum. Orjinal bir kaç kasada buldum fakat aklıma takılan birşey var. Ön kasa değişirken bizim ekranı ısıtarak mı sökmemiz gerekiyor yerinden yeni kasaya monte edebilmek. Eğer öyle ise baya tehlikeli bir şey bu. Yokmudur bunun kolay bir yolu. Veyahut kenarları soyulmuş haldemi kullanmamı önerirsiniz.

Amatör bi işlemle olacak bi konu değil hocam bu.
  • Arkadaşlar s3 telefonumun kasası kırıldıgı ıcın ınternetten kasa sıparıs verdım kendım degıstırmek ıstedım. dokunmatik lcd panel ekranı fön makınesıyle ısıtarak cıkardım fakat ekran yesıl oldu nasıl duzeltırım ?
    foto asagıdakı gibi...

• erkanbil kullanıcısına yanıt
    Benzer bir sorunu tabletimde yaşadım. Ekranı anakarta bağlayan flex kablo zedelenmiş veya yerine tam oturmamış hocam.

• Eşimin cihazı aşırı yavaşladığı için root edip rom atmaya karar verdim en çok kullanılan 3 romdan hangisini önerirsiniz.
    1- CM Nightly
    2- NeatRom
    3- Linaro 4.9
    4- Blekota
    Öneride bulunacaklara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalunya5 -- 14 Ekim 2014; 23:47:05 >
  • 4.3 için en iyi stock rom hangisi türkiye romu iyi mi yoksa başka tavsiyeniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 32303231323232333234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.