Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dusuk akimla sarj eden iki kablom var bunlarda boyle bir sorun yok yani bu yeni kabloda sikinti var belli oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle merhaba. arkadaşlar 2 yıldır s3 kullanıcısıyım ve gold dan almıştım telefonumu . şuanda 4.1.2 sürümü yüklü telefonumda ve en yeni güncellemeler zaten yüklü diyor. kies ile de denedim yine aynısı . telefon bu arada yanılmıyorsam ırak çıkışlı . NE YAPABİLİRİM :S .. TEŞEKKÜRLER ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

öncelikle merhaba. arkadaşlar 2 yıldır s3 kullanıcısıyım ve gold dan almıştım telefonumu . şuanda 4.1.2 sürümü yüklü telefonumda ve en yeni güncellemeler zaten yüklü diyor. kies ile de denedim yine aynısı . telefon bu arada yanılmıyorsam ırak çıkışlı . NE YAPABİLİRİM :S .. TEŞEKKÜRLER ..

sammobile'dan herhangi bir ülkenin 4.3 romunu indirip kurabilirsin. ya da root'layıp 4.4 rom atabilirsin.
  • iyi güzel yardımcı olmaya çalışmışsın teşekkür ederim . fakat rom root falan hakkında hiçbirşey bilmiyorum hani daha açıklayıcı olabilirmisin. TEŞEKKÜRLER.. .
  • lunhker kullanıcısına yanıt
    bu konuda yardımcı olurlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_83924265/tm.htm
  • Arkadaşlar S3 durup dururken factory mode'a girdi, nasıl girdi ne oldu hiç anlamadım.

Cihaza daha önceden hiç root vs de yapılmadı. Nasıl oldu bu iş ya?

Nasıl çıkabilirim factory mode'dan acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Arkadaşlar S3 durup dururken factory mode'a girdi, nasıl girdi ne oldu hiç anlamadım.

Yok mu bir bilen arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar S3 durup dururken factory mode'a girdi, nasıl girdi ne oldu hiç anlamadım.

Tam hatirlamiyorum ama sol menu tusuna basili tutarak ses kisma power kombinasyonuydu galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

quote:

quote:

Tam hatirlamiyorum ama sol menu tusuna basili tutarak ses kisma power kombinasyonuydu galiba

Cihaz kapalıyken Sol Menü tuşu, ses kısma ve power tuşlarına basarak açtım ama yine Factory Mode On :(

• quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

Telefonu alalı 1,5 ay oldu.

Gece 00:30'da şarzdan çıkartıp %100 dolu halde telefonu KAPATTIM. Sabah 10:30 açtığımda şarz %85 'ti.

Normal midir?Ne yapmam gerekiyor? Batarya garantiye dahil midir?
    öncelikle bayramınız mübarek olsun.
    Telefonu alalı 2 ay oldu.
    Gece 00:30'da şarjdan çıkartıp %100 dolu halde telefonu KAPATTIM. Sabah 10:30 açtığımda şarz %85 'ti.
    Bazen de şarjdan çıkartıyorum telefonu açıyorum ve %92 olduğunu görüyorum :)

Kapalı olan bir telefonda bataryanın bu kadar azalması sorunun bataryada olduğunu gösterir herhalde.
    Telefon paralel ithalat ve batarya garantiye dahil değil.

Yeni batarya alayım mı? Nereden, hangi bataryayı almamı önerirsiniz?
  • quote:

Gece 00:30'da şarjdan çıkartıp %100 dolu halde telefonu KAPATTIM. Sabah 10:30 açtığımda şarz %85 'ti.

Kapalı olan bir telefonda bataryanın bu kadar azalması sorunun bataryada olduğunu gösterir herhalde.

Telefon tam sarj olmuyor, oncelikle usb kablosunu degistirin, sonuc degismezse hard format atin, yine degismezse bataryayi degistirin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Telefon tam sarj olmuyor, oncelikle usb kablosunu degistirin, sonuc degismezse hard format atin, yine degismezse bataryayi degistirin :)

Kutu içinden çıkan şarj aletiyle de eski sony Ericsson şarj aletiyle de durum aynı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Kutu içinden çıkan şarj aletiyle de eski sony Ericsson şarj aletiyle de durum aynı.

Format atip, kisitli uygulamalari yukleyip deneyin, sorunun batarya da olup olmadigini bu sekilde anlayabilirsiniz ancak.

• Merhaba arkadaşlar 2.5 senedir kullandığım S3 de hiç sorunum yoktu. Telefonda klon imei sorunum vardı. İlk başlarda arıza patch ile bu sorunu çözüyordum. (1.5 sene önce falan) Daha sonra yeni ROM yükleyince ariza patch sorunu çözmedi. Bu yüzden yeni kernel ve modem yükler oldum. Neyse... Bir arkadaş 4.3 stock kullanırken nede 4.4 geçmedin dedi. Ben de internette araştırdım. Blekota ROM yükledim. Ilk haftalarda memnundum. Ancak birkaç hafta sonra dakikada bir yüzde bir şarj harcar oldu ve ara ara takılmalar vardı. Bana şarj dostu ve imei sorunu olmayan ROM önerin lütfen. Veya güzel bir telefon önerin. Bunu 600 e satıp, 300 lira daha katıp bir şeyler alabilirim.

• arkadaslar merhaba . s3 umu bir yıl falan oldu alali . çok sukur hic bir sorunum yoktu. soyulmalar haric . ama iki ay once sol alt köşe kabarmaya basladi. ve giderek büyüdü. carpma cizme falan degil icten kabarmaya basladi resmen. ben isinmadan oldugunu dusunuyorum ya da nemden . bu garantiye girer mi napicam bilemedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminenurr -- 6 Ekim 2014; 15:34:17 >

• Blekota s5 lite yükledim greenify'ın donation sürümüyle de gereksiz ne varsa uyuttum müthiş bir şarj süresi alıyorum. Tekefon 1.6 ghz de çalışıyor zram majsimumda işime yarayan her şey hiç kapanmadan stock 4.3 ve yıpranan eski bataryamla 2.5 saati geçmeyen ekran süresi alıtken 4.5 saati gördüm blekota ile. Şiddetle tavsiye ederim. Cpu hızı daha da düşürülürse daha da uzayabilir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 7 Ekim 2014; 17:00:13 >

• Galaxy s3 her açıdan ömrünü tamamladı batarya çöpe döndü telefon hantallaşmaya başladı tasarımıda artık mide bulandırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

Galaxy s3 her açıdan ömrünü tamamladı batarya çöpe döndü telefon hantallaşmaya başladı tasarımıda artık mide bulandırıyor

Tasarımı gayet hoş ne açıdan ömrünü tamamladı ? bataryayı değiştirebilirsiniz..
  • nova launcher prime
    textra sms
    ex dialer pro

bu üçü telefonu piyasadaki güncel android cihazla eşdeğer yapıyor zaten kamerası oyun program çalıştırma ve optimizasyonları bakımından da oldukça başarılı batarya olarakta ya batarya şişiyor yada kalibre bozuluyor *#0228# çözüyor genelde sıkıntıyı şuan s3 den başka bir cihaza geçsilse tek + ram den dolayı biraz rahatlama olacak yada oyunları bikaç sn erken açacak tip olarakta beyaz yada siyah bumber kılıf öneririm tasarımı inanılmaz etkiliyor ben bu şekil şimdilik memnunum hala çağın gerisinde olmayan bir cihaz ki şuan piyasa birbirinin tekrarı modellerle dolu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonum Evkur'dan alınma. Yanlış hatırlamıyorsam Telpa garantili demişlerdi. Tam hatırlamıyorum alalı 1.5 sene oldu. Şimdi ben telefonumu servise vermek istiyorum da Telpa'ya mı götüreyim veya Samsung'un kendi servisi var mı, varsa oraya götüreyim. Levent'e yakın oturuyorum sizce benim için en uygun seçenek nedir? Servise nereye vereyim? Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.